Od Henryka 4 do jęz. niemieckiego - offtop z TOP10

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Z czyjej winy powstał ten offtop?

Wawrzyńca
8
62%
Kopra
3
23%
Eweliny
0
Brak głosów
Wojtka
0
Brak głosów
Danielosa
0
Brak głosów
Bladerunnera
1
8%
Adama Krysińskiego
1
8%
Marka Łacha
0
Brak głosów
Babucha
0
Brak głosów
Bucholca Kroka
0
Brak głosów
Mystery Mana
0
Brak głosów
Pawła Stroińskiego
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 13

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#271 Post autor: Marek Łach » czw sty 06, 2011 12:08 pm

Poważnie był, aż sie zdziwiłem. I ludzie się przy tym bawili. :)

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#272 Post autor: Mystery » czw sty 06, 2011 12:13 pm

Marek Łach pisze:Poważnie był, aż sie zdziwiłem. I ludzie się przy tym bawili. :)
Po pijaku to do wszystkiego się będą bawić :wink: A tak na serio to wcale mnie to nie dziwi :)

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#273 Post autor: Wojteł » czw sty 06, 2011 13:43 pm

Mystery Man pisze:[
Po pijaku to do wszystkiego się będą bawić
wypraszam sobie, ja do tego Rahmana nie umiałem :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#274 Post autor: Wawrzyniec » czw sty 06, 2011 14:21 pm

Wojtek pisze:Byłem wczoraj na imprezie w klubie i wiecie co tam puszczają do tańczenia?

Rahmana kurwa
:roll: Amerykę kolejny odkrył :roll: Toż ja kiedy to coś wyszło i zgarniało nagrody jak się patrzy mówiłem, przestrzegałem, ostrzegałem przed tą "muzyką" i mówiłem do czego się ona nadaje - remizowe imprezy :roll:
Tylko tradycyjnie mnie nikt nie słuchał. Było, że Wawrzek przesadza fanboy Zimmer i Williamsa jeden :roll: Była radocha, że coś nowego, teksty, że muzyka filmowa pożera swój ogon i milion dyskusji o oryginalności muzyki filmowej. :roll: Ja to wszystko przewidziałem, ja jedyny zachowałem zdrowy rozsądek, ale mnie nikt nie słuchał. A wszystko się potoczyło tak jak mówiłem :!:

Ja na szczęście jeszcze nie miałem okazji być na imprezie, klubie, gdzie by puszczali Rahmana. Jak widać budzę respekt i wiedzą, czego nie należy przy mnie puszczać 8)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7854
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

#275 Post autor: DanielosVK » czw sty 06, 2011 14:31 pm

Wawrzyniec pisze:
Wojtek pisze:Byłem wczoraj na imprezie w klubie i wiecie co tam puszczają do tańczenia?

Rahmana kurwa
:roll: Amerykę kolejny odkrył :roll: Toż ja kiedy to coś wyszło i zgarniało nagrody jak się patrzy mówiłem, przestrzegałem, ostrzegałem przed tą "muzyką" i mówiłem do czego się ona nadaje - remizowe imprezy :roll:
Tylko tradycyjnie mnie nikt nie słuchał. Było, że Wawrzek przesadza fanboy Zimmer i Williamsa jeden :roll: Była radocha, że coś nowego, teksty, że muzyka filmowa pożera swój ogon i milion dyskusji o oryginalności muzyki filmowej. :roll: Ja to wszystko przewidziałem, ja jedyny zachowałem zdrowy rozsądek, ale mnie nikt nie słuchał. A wszystko się potoczyło tak jak mówiłem :!:

Ja na szczęście jeszcze nie miałem okazji być na imprezie, klubie, gdzie by puszczali Rahmana. Jak widać budzę respekt i wiedzą, czego nie należy przy mnie puszczać 8)
:roll: :roll: :roll: :roll:
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#276 Post autor: Bucholc Krok » czw sty 06, 2011 14:51 pm

Wawrzyniec pisze: Ja na szczęście jeszcze nie miałem okazji być na imprezie, klubie, gdzie by puszczali Rahmana. Jak widać budzę respekt i wiedzą, czego nie należy przy mnie puszczać 8)
Pewnie jak się pojawiasz na imprezie to szybko zmieniają płytę. ;) Jeden obserwuje czy nie widac Cię na ulicy i daje cynk pozostałym.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#277 Post autor: Koper » czw sty 06, 2011 15:33 pm

Wawrzyniec pisze: :roll: Amerykę kolejny odkrył :roll: Toż ja kiedy to coś wyszło i zgarniało nagrody jak się patrzy mówiłem, przestrzegałem, ostrzegałem przed tą "muzyką" i mówiłem do czego się ona nadaje - remizowe imprezy :roll:
Patrz, zupełnie jak POTC. :D
Swoją drogą, że Adagio for Strings też ma wersję techno.
Wawrzyniec pisze: Ja na szczęście jeszcze nie miałem okazji być na imprezie, klubie, gdzie by puszczali Rahmana. Jak widać budzę respekt i wiedzą, czego nie należy przy mnie puszczać 8)
Czym oni Cię tam karmią w Niemczech? Chyba tym samym co Fuhrera jak sobie wymyślił, że świat podbije. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#278 Post autor: bladerunner » czw sty 06, 2011 15:37 pm

Koper pisze:
Czym oni Cię tam karmią w Niemczech? Chyba tym samym co Fuhrera jak sobie wymyślił, że świat podbije. :D
Się nie śmiej Fuhrer jak pokazuje historia był wodzem pokroju Alexandra, Napoleona czy Cezara ..

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

#279 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » czw sty 06, 2011 15:40 pm

bladerunner pisze:
Koper pisze:
Czym oni Cię tam karmią w Niemczech? Chyba tym samym co Fuhrera jak sobie wymyślił, że świat podbije. :D
Się nie śmiej Fuhrer jak pokazuje historia był wodzem pokroju Alexandra, Napoleona czy Cezara ..
Ja bym rzekł, że był po prostu pierdolniętym ćpunem i paranoikiem.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#280 Post autor: Koper » czw sty 06, 2011 15:41 pm

bladerunner pisze:Się nie śmiej Fuhrer jak pokazuje historia był wodzem pokroju Alexandra, Napoleona czy Cezara ..
jasne... głoś więcej takich teorii to Cię zamkną, albo Mossad się Tobą zainteresuje. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#281 Post autor: bladerunner » czw sty 06, 2011 15:42 pm

nadszyszkownik Kilkujadek pisze:
bladerunner pisze:
Koper pisze:
Czym oni Cię tam karmią w Niemczech? Chyba tym samym co Fuhrera jak sobie wymyślił, że świat podbije. :D
Się nie śmiej Fuhrer jak pokazuje historia był wodzem pokroju Alexandra, Napoleona czy Cezara ..
Ja bym rzekł, że był po prostu pierdolniętym ćpunem i paranoikiem.
A skąd wiesz, że Alexander czy Cezar też nie byli :) :?: , bo ja mam trochę wiedzy na ten temat . Mam przytaczać przykłady ?:D

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#282 Post autor: Wawrzyniec » czw sty 06, 2011 15:43 pm

Bladu błagam nie brnij dalej, nie brnij :roll:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#283 Post autor: Wojteł » czw sty 06, 2011 15:47 pm

Wawrzyniec pisze:remizowe imprezy
Wojtek pisze:wypraszam sobie
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

#284 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » czw sty 06, 2011 15:49 pm

bladerunner pisze:
A skąd wiesz, że Alexander czy Cezar też nie byli :) :?: , bo ja mam trochę wiedzy na ten temat . Mam przytaczać przykłady ?:D
Adolf normalny nie był, a wszelkie próby jakiegokolwiek gloryfikowania jego poczynań są, delikatnie to ujmę, nie na miejscu. Co do wiedzy na temat Alexandra, czy Cezara,to jestem laikiem i nie będę się wymądrzał. O Hitlerze natomiast wiem trochę więcej, bo akurat z historii III Rzeszy pisałem pracę magisterską.

bladerunner

#285 Post autor: bladerunner » czw sty 06, 2011 15:54 pm

nadszyszkownik Kilkujadek pisze:
bladerunner pisze:
A skąd wiesz, że Alexander czy Cezar też nie byli :) :?: , bo ja mam trochę wiedzy na ten temat . Mam przytaczać przykłady ?:D
Adolf normalny nie był, a wszelkie próby jakiegokolwiek gloryfikowania jego poczynań są, delikatnie to ujmę, nie na miejscu. Co do wiedzy na temat Alexandra, czy Cezara,to jestem laikiem i nie będę się wymądrzał. O Hitlerze natomiast wiem trochę więcej, bo akurat z historii III Rzeszy pisałem pracę magisterską.
Ja nie mówię, że Hitler nie był pojebany bo był, ale czy bardziej od niektórych wodzów z Rzymu to bym polemizował :wink:

ODPOWIEDZ