Z cyklu: o muzyce filmowej nie mam BLADEGO pojęcia

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
bladerunner

#1 Post autor: bladerunner » śr gru 15, 2010 15:57 pm

jednak trochę zmarnowana szansa Arnolda. Niby nie jest źle, ale taka praca daje możliwości wykazania się czymś innowacyjnym. Niestety Arnold nie pokazał nic nowego :cry: . Brakuje rozmachu, epickości , magii a jedno '' Into The Batlle'' wiosny czy lata nie czyni :wink: . Nie udało mu się wykreować tego świata..

Właśnie sobie słucham Alexandra, Gladiatora, Kingdoma i wnioskuję, zabrakło ''epickości'' te płyty miażdzą a Arnold nie :P .

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#2 Post autor: Koper » śr gru 15, 2010 16:01 pm

Kingdom jest taki epicki?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#3 Post autor: bladerunner » śr gru 15, 2010 16:07 pm

Koper pisze:Kingdom jest taki epicki?

Koper bo widzę, że coś przegapiłeś Rise a Knight :) . Po tym utworze miałem motyle w brzuchu :wink: .

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#4 Post autor: Koper » śr gru 15, 2010 16:09 pm

Trza było ich nie jeść.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#5 Post autor: bladerunner » śr gru 15, 2010 16:11 pm

o jeszcze bym Conan dodał :P , ale dla mnie to ten sam poziom co Koh :wink: , choć w Kohu warstwa liryczna jedna lepsza trochę.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#6 Post autor: Koper » śr gru 15, 2010 16:13 pm

bladerunner pisze:o jeszcze bym Conan dodał :P , ale dla mnie to ten sam poziom co Koh :wink: , choć w Kohu warstwa liryczna jedna lepsza trochę.
Obrazek

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#7 Post autor: bladerunner » śr gru 15, 2010 16:20 pm

Przesłuchaj sobie jeszcze na spokojnie Koha :wink:

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#8 Post autor: Koper » śr gru 15, 2010 16:20 pm

Ty też :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#9 Post autor: bladerunner » śr gru 15, 2010 16:23 pm

Koper pisze:Ty też :D
Sory, ale 3,5 dla Koha przegłeś Koper, to tak jak ja bym dał 3.5 Conanowi :roll: co nie zmienia faktu, że Narnia Arnolda jest po prostu Blada :cry:

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#10 Post autor: Koper » śr gru 15, 2010 16:26 pm

Dziś dałbym 4, jeśli Cię to pocieszy, co nie zmienia faktu, że od Conana o klasę gorsze, a jeśli chodzi o rolę w filmie, to o 2. Pierniczysz o liryce, toż Conan jednym "Wifeing" miażdży całego KoHa. A Narnia Arnolda to jest na 3.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#11 Post autor: bladerunner » śr gru 15, 2010 16:27 pm

popieram Mefisto . Brakuje mi tu pięknego pieprznięcia , Arnold smęci za bardzo. Praca totalnie bez echa nikt o niej nie będzie pamiętał :wink:
Koper pisze:Dziś dałbym 4, jeśli Cię to pocieszy, co nie zmienia faktu, że od Conana o klasę gorsze, a jeśli chodzi o rolę w filmie, to o 2. Pierniczysz o liryce, toż Conan jednym "Wifeing" miażdży całego KoHa. A Narnia Arnolda to jest na 3.
Nie mówię o filmie, tylko płycie hehe Jedno Coronation miażdży twój utwór z Conana 8)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#12 Post autor: Koper » śr gru 15, 2010 16:29 pm

bladerunner pisze:Nie mówię o filmie, tylko płycie hehe Jedno Coronation miażdży twój utwór z Conana8)
Obrazek

LOLuj dalej, śmiesznie jest. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

#13 Post autor: DanielosVK » śr gru 15, 2010 16:31 pm

Chyba banałem. :)
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

bladerunner

#14 Post autor: bladerunner » śr gru 15, 2010 16:31 pm

już chyba wolę nawet Eternal Alexander :P . Co do Narnii, zgadzam się trójczyna jak w mordę strzelił, choć można na zachętę podciągnąć do 3.5/5
Kto się zajął recką ?
DanielosVK pisze:Chyba banałem. :)
Ogarnijcie się Koh jeden z best scorów jakie napisano :?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#15 Post autor: Koper » śr gru 15, 2010 16:43 pm

bladerunner pisze:Ogarnijcie się Koh jeden z best scorów jakie napisano :?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ty nawet nie wiesz co to "liryka" a próbujesz nam takie kity wcisnąć. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ