EPIC FAIL! :D (honorowy patronat: lis23)

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#31 Post autor: Wojteł » czw gru 30, 2010 21:07 pm

Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#32 Post autor: Marek Łach » sob sty 01, 2011 23:00 pm

Miazga. :D Tylko Rysiek z Klanu w burdelu to przebija. :D

Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

#33 Post autor: muaddib_dw » ndz sty 02, 2011 00:21 am

Bucholc Krok pisze:Każdy już to pewnie widział, ale warto sobie czasem przypomnieć/odświeżyć z kim mamy "przyjemność". :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=gkAcC0cCC78
Smutne wręcz tragiczne ale prawdziwe, że takie debile pchają się do rządzenia nie tylko na poziomie sołectw czy gmin, megadebile zasiadają w stolicy. Z tego co wiem, to ów kolo został wybrany na radnego - poziom prostactwa tych co nań głosowali musi być straszny. Pan Piekłasiewicz z Koziej Wólki.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#34 Post autor: Koper » ndz sty 02, 2011 00:37 am

Radni, jak radni, a tych 460 głąbów w parlamencie? U mnie w robocie przyjęli kiedyś (oczywiście po znajomości, bo nie przez kompetencje) do roboty na stanowisko zwykłego urzędasa niskiej rangi, byłego posła (Ligi Polskich Rodzin, więc podwójnie ułomnego). Był tak zajebisty, że nie przedłużyli mu umowy (nawet mimo znajomości). Podobno do roboty to on się nie nadawał, choć chyba umiał nawet włączyć komputer samodzielnie. :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#35 Post autor: Bucholc Krok » ndz sty 02, 2011 10:43 am

muaddib_dw pisze:Smutne wręcz tragiczne ale prawdziwe, że takie debile pchają się do rządzenia nie tylko na poziomie sołectw czy gmin, megadebile zasiadają w stolicy. Z tego co wiem, to ów kolo został wybrany na radnego - poziom prostactwa tych co nań głosowali musi być straszny. Pan Piekłasiewicz z Koziej Wólki.
Uroki demokracji. Wybrani są przecież tacy jak my. :)
Koper pisze:U mnie w robocie przyjęli kiedyś (oczywiście po znajomości, bo nie przez kompetencje) do roboty na stanowisko zwykłego urzędasa niskiej rangi, byłego posła (Ligi Polskich Rodzin, więc podwójnie ułomnego). Był tak zajebisty, że nie przedłużyli mu umowy (nawet mimo znajomości). Podobno do roboty to on się nie nadawał, choć chyba umiał nawet włączyć komputer samodzielnie. :)
A co dokładniej miał robić na tym komputerze? :)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#36 Post autor: Koper » ndz sty 02, 2011 11:10 am

Mówiąc szczerze to nie wiem dokładnie, bo to nie mój dział, ale z tego co się orientuję, to chyba tylko wprowadzać dane z papierków do systemu informatycznego, względnie wyłapywać nieprawidłowości i zgłaszać je komu trzeba. Okazało się to ponad jego siły. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

#37 Post autor: muaddib_dw » ndz sty 02, 2011 11:51 am

W mojej gminie pozbyliśmy się człowieka piastującego urząd burmistrza teraz po wyborach okazało się, że zadłużył gminę na prawie 7mln. to był właśnie taki Pan Piekłasiewicz z Koziej Wólki, alkoholik nie potrafiący się wypowiedzieć na spotkaniach przedwyborczych. Teraz mamy wykształconego, mądrego człowieka na stanowisku lecz z długiem gminnym na karku.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#38 Post autor: Bucholc Krok » ndz sty 02, 2011 16:10 pm

Koper pisze:Mówiąc szczerze to nie wiem dokładnie, bo to nie mój dział, ale z tego co się orientuję, to chyba tylko wprowadzać dane z papierków do systemu informatycznego, względnie wyłapywać nieprawidłowości i zgłaszać je komu trzeba. Okazało się to ponad jego siły. :D
Może robota w terenie bardziej by mu się podobała. :)
muaddib_dw pisze:Teraz mamy wykształconego, mądrego człowieka na stanowisku lecz z długiem gminnym na karku.
Żeby po upływie kadencji nie okazało się przypadkiem, iż w kasie jest dług na 17mln. Jak się widzi takich jak ten z filmiku to przynajmniej wiadomo z kim ma się do czynienia, a taki mądry "doktorek" może przyjść i zrobić większy przekręt. :) Ja tam do wszystkich polityków mam ograniczone zaufanie. :)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#39 Post autor: Koper » ndz sty 02, 2011 18:47 pm

Bucholc Krok pisze:Może robota w terenie bardziej by mu się podobała. :)
Wyglądał na takiego, co by się we własnym domu zgubił... ;):D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#40 Post autor: Bucholc Krok » ndz sty 02, 2011 19:44 pm

Każdy trochę się gubi w nowej robocie. Sam pisałeś, że za długo nie robił i może nie miał czasu się oswoić. :)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#41 Post autor: Koper » ndz sty 02, 2011 23:37 pm

W sejmie też się nie odnalazł chyba. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#42 Post autor: bladerunner » czw sty 06, 2011 16:28 pm


Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#43 Post autor: Ghostek » czw sty 06, 2011 21:20 pm

bladerunner pisze::D nie mogę :D
http://www.youtube.com/watch?v=m0_WWWe8YzM
Stare, ale jare :)
Obrazek

Turek

#44 Post autor: Turek » ndz sty 09, 2011 12:21 pm


Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

#45 Post autor: DanielosVK » ndz sty 09, 2011 12:27 pm

MEGA EPIC FACEPALM

Boję się następnych pokoleń...
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

ODPOWIEDZ