Pytanie o utwór, który był wykorzystany wczoraj w Mam talent

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
jojok21
Szofer w RCP
Posty: 134
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 10:45 am

Pytanie o utwór, który był wykorzystany wczoraj w Mam talent

#1 Post autor: jojok21 » ndz lis 28, 2010 21:27 pm

:) Chodzi o utwór, który został wykorzystany tuż po ogłoszeniu, że Magda Welc wygrała (swoją drogą bardzo się z tego cieszę na przekór wszystkim fanatykom Kamila). Wiem, że to coś bardzo znanego ale nie pamiętam tytułu. Proszę o pomoc :) .
Utwór można usłyszeć tutaj zaczyna się dokładnie 40 sekund po 5 minucie (tzn. tyle wtedy zostaje do końca).
http://mamtalent.plejada.pl/108,18947,2 ... detal.html
Ostatnio zmieniony ndz lis 28, 2010 21:29 pm przez jojok21, łącznie zmieniany 1 raz.

bladerunner

#2 Post autor: bladerunner » ndz lis 28, 2010 21:28 pm

też się głowiłem wczoraj nad tym

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#3 Post autor: Koper » ndz lis 28, 2010 22:21 pm

Nie macie już co oglądać? ;)

A to dziecko to co w ogóle robiło, że mu dali 300 tysięcy? :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#4 Post autor: bladerunner » ndz lis 28, 2010 22:23 pm

Koper pisze:Nie macie już co oglądać? ;)

A to dziecko to co w ogóle robiło, że mu dali 300 tysięcy? :D
Tatutaż Romana na brzuchu Wawrzyńca :wink: .

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#5 Post autor: Mystery » ndz lis 28, 2010 22:54 pm


jojok21
Szofer w RCP
Posty: 134
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 10:45 am

#6 Post autor: jojok21 » ndz lis 28, 2010 23:39 pm

Koper pisze:Nie macie już co oglądać? ;)

A to dziecko to co w ogóle robiło, że mu dali 300 tysięcy? :D
Co do pierwszego pytania to odpowiem za siebie: Mam talent to zdecydowanie najlepszy program rozrywkowy w polskiej TV od dawien dawna. Duża w tym zasługa jury. Bardzo szanuję w szczególności Kubę W., ale to już rozmowa na inny temat i nie jest to forum na takie dyskusje :).

A jeśli spytałbyś się mnie czego nie warto oglądać to na pierwszym miejscu postawiłbym na pewno Taniec z gwiazdami :P .

Co do twojego drugiego pytania to widzę, że praktykujesz pustelnictwo? :)

Mystery Man - krótko i na temat: wielkie dzięki! W sumie cały utwór jest dość średni. B. dobry jest tylko (albo aż) wykorzystany w Mam talent fragment :).

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7854
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

#7 Post autor: DanielosVK » ndz lis 28, 2010 23:48 pm

Jury w "Mam talent!" jest denne, dopuszcza do półfinału w 3/4 samych śpiewaków (to nie drugi Idol przecież), a czasami wystarczy im, że ktoś ma poniżej 10 lat i się popłacze i już wchodzi dalej.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

bladerunner

#8 Post autor: bladerunner » ndz lis 28, 2010 23:50 pm

DanielosVK pisze:Jury w "Mam talent!" jest denne, dopuszcza do półfinału w 3/4 samych śpiewaków (to nie drugi Idol przecież), a czasami wystarczy im, że ktoś ma poniżej 10 lat i się popłacze i już wchodzi dalej.
Amen.

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#9 Post autor: Wojteł » ndz lis 28, 2010 23:55 pm

Ej, Ej, nie zapominajcie o tancerzach! :P
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

jojok21
Szofer w RCP
Posty: 134
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 10:45 am

#10 Post autor: jojok21 » pn lis 29, 2010 10:52 am

DanielosVK pisze:Jury w "Mam talent!" jest denne, dopuszcza do półfinału w 3/4 samych śpiewaków (to nie drugi Idol przecież), a czasami wystarczy im, że ktoś ma poniżej 10 lat i się popłacze i już wchodzi dalej.
Hmmm... W castingach może i sporo przepuścili, ale w półfinałach bodajże dwukrotnie odpadły dzieci...w wyniku decyzji jury. W finale z nieletnich występowała tylko Magda - czy to dużo? A jej występ podczas castingu był świetny i zasłużyła na przejście dalej.
Że sami śpiewacy - cóż, widocznie takich talentów jest w Polsce najwięcej.

bladerunner

#11 Post autor: bladerunner » pn lis 29, 2010 12:03 pm

jaki kraj, takie talenty :D

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#12 Post autor: Bucholc Krok » pn lis 29, 2010 14:16 pm

jojok21 pisze:Mam talent to zdecydowanie najlepszy program rozrywkowy w polskiej TV od dawien dawna.
Najlepszy jest/był program Pijanowskiego z szaradami. Koło fortuny, które też prowadził było fajne, ale tylko do czasu - szybko się znudziło. "Magda, pocałuj pana.."

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7854
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

#13 Post autor: DanielosVK » pn lis 29, 2010 14:21 pm

jojok21 pisze:
DanielosVK pisze:Jury w "Mam talent!" jest denne, dopuszcza do półfinału w 3/4 samych śpiewaków (to nie drugi Idol przecież), a czasami wystarczy im, że ktoś ma poniżej 10 lat i się popłacze i już wchodzi dalej.
Hmmm... W castingach może i sporo przepuścili, ale w półfinałach bodajże dwukrotnie odpadły dzieci...w wyniku decyzji jury. W finale z nieletnich występowała tylko Magda - czy to dużo? A jej występ podczas castingu był świetny i zasłużyła na przejście dalej.
Że sami śpiewacy - cóż, widocznie takich talentów jest w Polsce najwięcej.
W półfinale to czasem widzowie nie decydują? :>

A to, że śpiewaków najwięcej to chyba oczywiste - zdaje się, najpospolitszy talent na świecie. Chodzi o to, żeby wyłapywać osoby wyjątkowe, z wyjątkowymi zdolnościami i niezwykłym talentem - a nie przepuszczać 3/4 śpiewków. Już wolę faceta jedzącego bigos czy pana Transformersa.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

jojok21
Szofer w RCP
Posty: 134
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 10:45 am

#14 Post autor: jojok21 » pn lis 29, 2010 15:56 pm

DanielosVK pisze:
jojok21 pisze:
DanielosVK pisze:Jury w "Mam talent!" jest denne, dopuszcza do półfinału w 3/4 samych śpiewaków (to nie drugi Idol przecież), a czasami wystarczy im, że ktoś ma poniżej 10 lat i się popłacze i już wchodzi dalej.
Hmmm... W castingach może i sporo przepuścili, ale w półfinałach bodajże dwukrotnie odpadły dzieci...w wyniku decyzji jury. W finale z nieletnich występowała tylko Magda - czy to dużo? A jej występ podczas castingu był świetny i zasłużyła na przejście dalej.
Że sami śpiewacy - cóż, widocznie takich talentów jest w Polsce najwięcej.
W półfinale to czasem widzowie nie decydują? :>
...
Już wolę faceta jedzącego bigos czy pana Transformersa.
W półfinale to przechodzi bezwzględnie jedna osoba, którą otrzymała najwięcej głosów od publiczności oraz jedna osoba wytypowana przez jury spośród dwóch uczestników, którzy zajęli 2 i 3 miejsce na podium jeżeli chodzi o liczbę sms-ów.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26137
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#15 Post autor: Koper » pn lis 29, 2010 16:20 pm

To co w końcu to dziecko potrafi? Zbudowało bombę atomową metodą chałupniczą, czy co? :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ