Recenzencki top 10

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
bladerunner

#91 Post autor: bladerunner » pt lis 26, 2010 16:15 pm

dobre recki pisałeś w tym roku, gdzie Adamowe do twoich :P .Tylko ta incepcja nieszczęsna:(.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#92 Post autor: Bucholc Krok » pt lis 26, 2010 16:18 pm

Wawrzyniec pisze:Ale przegralem jezeli chodzi o tytul "Najgroszego recenzenta Roku 2010" :cry: Jestem bardzo zawiedziony, zwlaszcza, ze bylem pewny, ze ten tytul mam w kieszeni :(
Chyba możemy przyznać Ci tytuł najgorszego recenzenta za całokształt? ;) Co mówi regulamin?

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#93 Post autor: Wawrzyniec » pt lis 26, 2010 16:19 pm

Jak dobrze pojdzie to sie jeszcze dwie w tym roku mojego autorstwa ukaza :) A "Beyond Rangoon" Ci sie podoba? Gdyz wiem, ze na samym poczatku miales avatar z okladka tej plyty.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

bladerunner

#94 Post autor: bladerunner » pt lis 26, 2010 16:22 pm

Wawrzyniec pisze:Jak dobrze pojdzie to sie jeszcze dwie w tym roku mojego autorstwa ukaza :) A "Beyond Rangoon" Ci sie podoba? Gdyz wiem, ze na samym poczatku miales avatar z okladka tej plyty.
Tak beyond rangoon mnie się podoba ! :) Zachowałeś umiar i dystans do Zimmera a zwłaszcza do siebie :!: :) .

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#95 Post autor: Wawrzyniec » pt lis 26, 2010 16:24 pm

Ale akurat przy "Beyond Rangoon" to ja nie musialem zadnego dystansu zachowywac, gdyz dla mnie to zawsze byl "czworkowy" score.

A jak Bucholc slusznie zauwyzyl nie daloby sie jakos za caloksztalt dac jednak tego ostatniego miejsca? Dziwnie sie czuje i niezrecznie mi byc niby "lepszym" od Adama. Przeciez kazdy wie, ze on jest lepszym rezenzentem i znawca muzyki filmowej ode mnie.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

bladerunner

#96 Post autor: bladerunner » pt lis 26, 2010 16:25 pm

Wawrzyniec pisze:Ale akurat przy "Beyond Rangoon" to ja nie musialem zadnego dystansu zachowywac, gdyz dla mnie to zawsze byl "czworkowy" score.

A jak Bucholc slusznie zauwyzyl nie daloby sie jakos za caloksztalt dac jednak tego ostatniego miejsca? Dziwnie sie czuje i niezrecznie mi byc niby "lepszym" od Adama. Przeciez kazdy wie, ze on jest lepszym rezenzentem i znawca muzyki filmowej ode mnie.
Adam jest przereklamowany :).

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#97 Post autor: Bucholc Krok » pt lis 26, 2010 16:26 pm

Wawrzyniec pisze:Dziwnie sie czuje i niezrecznie mi byc niby "lepszym" od Adama. Przeciez kazdy wie, ze on jest lepszym rezenzentem i znawca muzyki filmowej ode mnie.
Jaaasne. :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#98 Post autor: Adam » pt lis 26, 2010 16:26 pm

bladerunner pisze:Adam jest przereklamowany :).
jak Angelina ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#99 Post autor: Bucholc Krok » pt lis 26, 2010 16:30 pm

Jak Desplat. ;)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#100 Post autor: Wawrzyniec » pt lis 26, 2010 16:30 pm

:D A w ogole to jednak nalezy sie bladu uznanie, za odwage. Ja np. nie odwazylbym sie zrobic taka liste. To moze jeszcze pare osob sie odwazy i wtedy podliczyloby sie te glosy i moze wtedy bylaby nadzieja na to ostatnie i pelni zasluzone miejsce dla mnie :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

bladerunner

#101 Post autor: bladerunner » pt gru 03, 2010 18:25 pm

Wawrzyniec pisze::D A w ogole to jednak nalezy sie bladu uznanie, za odwage. Ja np. nie odwazylbym sie zrobic taka liste. To moze jeszcze pare osob sie odwazy i wtedy podliczyloby sie te glosy i moze wtedy bylaby nadzieja na to ostatnie i pelni zasluzone miejsce dla mnie :)
Wawrzyniec !!! Moim celem nie była obraza bądź też umniejszenie zasług polskich recenzentów muzyki filmowej, nie w tym rzecz. Napisałem swoje odczucia i tyle. Wszystkich Was szanuje i te niby utarczki traktuje oczywiście z uśmiechem na twarzy.

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33879
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#102 Post autor: Wawrzyniec » sob gru 04, 2010 18:10 pm

bladerunner pisze:Wszystkich Was szanuje i te niby utarczki traktuje oczywiście z uśmiechem na twarzy.
Oczywiscie, ze kazdy z polskich recenzentow, oprocz mnie ma sie rozumiec zasluguje na jak najwieszy szacunek. I dobrze, ze tak jest.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#103 Post autor: Koper » czw gru 09, 2010 21:58 pm

Ale na soundtracks pandemia dobroci dla kompozytorów.
Olek Dębicz wyjechał z maksem dla Desplata, Kryszard pojechał z pięknymi notami Chajdekiemu., Lorenc tradycyjnie dostaje o dwie gwiazdki za dużo, i teraz wszyscy zawyżają ile się da:
http://www.soundtracks.pl/reviews.php?op=show&ID=979
chyba Kryszardowi trza dać bana zapobegawczo, bo jeszcze nam to tu przyniesie. ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#104 Post autor: Adam » czw gru 09, 2010 22:00 pm

Koper pisze:Olek Dębicz wyjechał z maksem dla Desplata,
nie mój cyrk, nie moje małpy :)
Kryszard pojechał z pięknymi notami Chajdekiemu.
posłuchasz to sam pojedziesz, a pojadą też inni o czym się przekonasz :)
Lorenc tradycyjnie dostaje o dwie gwiazdki za dużo
a to ciekawe bo u Was dostał tylko pół gwiazdki mniej niż u mnie czyli tyle co nic, granica błedu :)
Ostatnio zmieniony czw gru 09, 2010 22:01 pm przez Adam, łącznie zmieniany 1 raz.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#105 Post autor: Koper » czw gru 09, 2010 22:01 pm

ale nie o Twojej recce Różyczki mówiłem akurat. :D

A Chajdeckiego byś na neta rzucił, bo kto Ci dziś płytę w ciemno kupi? :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ