Recenzencki top 10

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
bladerunner

#136 Post autor: bladerunner » sob gru 11, 2010 21:20 pm

Wawrzyniec pisze:
Bucholc Krok pisze:Wawrzyniec wierzył i chyba wygrał jakiegoś Hansa. :)
Ano wygral :D A co do "Klasza" to ja zrecenzowalem ten score na 2.
Gratulacje , Sherlock to ok score, czasem sobie tańczę przy nim 8) .

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#137 Post autor: Wawrzyniec » pn gru 13, 2010 14:36 pm

W sumie temat nam się rozleciał, ale zbliża nam się koniec roku, więc w sumie można byłoby założyć temat, może też ankietę i pomyśleć o recenzjach i recenzentach tegoż roku 2010. Które nam się najbardziej podobały, kto zasługuje na uznanie itd. Oczywiście wszystko w ramach wzajemnego poszanowania się itd.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

bladerunner

#138 Post autor: bladerunner » pn gru 13, 2010 15:42 pm

czemu dziekan nie wraca :cry:

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

#139 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » pn gru 13, 2010 15:52 pm

bladerunner pisze:czemu dziekan nie wraca :cry:
Może nie ma już ochoty tutaj przebywać, może wyjechał i przebywa gdzieś z dala od cywilizacji, może jest chory (tfu, tfu), możliwości jest niestety wiele. Jak mniemam, nie udało się Tobie z nim skontaktować?

bladerunner

#140 Post autor: bladerunner » pn gru 13, 2010 16:09 pm

nadszyszkownik Kilkujadek pisze:
bladerunner pisze:czemu dziekan nie wraca :cry:
Może nie ma już ochoty tutaj przebywać, może wyjechał i przebywa gdzieś z dala od cywilizacji, może jest chory (tfu, tfu), możliwości jest niestety wiele. Jak mniemam, nie udało się Tobie z nim skontaktować?
Niestety Dziekan nie odpowiada :? :cry:.

Chciałem Go trochę ponaśladować , ale nie umiem robić tak dobrego przypału na forum ja ON :?.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#141 Post autor: Koper » pn gru 13, 2010 16:27 pm

:roll:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#142 Post autor: Bucholc Krok » pn gru 13, 2010 16:35 pm

bladerunner pisze:czemu dziekan nie wraca :cry:
Przecież podawałem linka.. :roll:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#143 Post autor: Adam » czw gru 23, 2010 15:38 pm

Marek Łach pisze:Za dużo czasu marnuję z "obowiązku" na scory, które mnie nie obchodzą. Ale nie offtopujmy. :)
:? :shock: a po cholere słuchać czegoś co nas nie interesuje? no ale tak, potem się śmieją że ja filmówkę traktuję po prostu po konsumencku :)
#FUCKVINYL

bladerunner

#144 Post autor: bladerunner » czw gru 23, 2010 15:40 pm

Adam Krysiński pisze:
Marek Łach pisze:Za dużo czasu marnuję z "obowiązku" na scory, które mnie nie obchodzą. Ale nie offtopujmy. :)
:? :shock: a po cholere słuchać czegoś co nas nie interesuje? no ale tak, potem się śmieją że ja filmówkę traktuję po prostu po konsumencku :)
Nie przesłuchasz shreka 4 i później bzdury piszesz, że dwójka lepsza :wink:

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#145 Post autor: Marek Łach » czw gru 23, 2010 15:42 pm

Bo chcę mieć obiektywny pogląd, jaki ten rok był, tyle. A żeby coś obiektywnie ocenić, trzeba parę seansów poświęcić, przynajmniej ja tak mam. Proste. :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#146 Post autor: Adam » czw gru 23, 2010 15:43 pm

ale po co być ze wszsytkim na czasie? nie szkoda czasu na coś takiego? :P
#FUCKVINYL

bladerunner

#147 Post autor: bladerunner » czw gru 23, 2010 15:48 pm

Adam Krysiński pisze:ale po co być ze wszsytkim na czasie? nie szkoda czasu na coś takiego? :P
Patrzy wyżej: Po to, żeby bzdur nie pisać. :) .

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

#148 Post autor: Paweł Stroiński » czw gru 23, 2010 16:11 pm

Tak, Adam, to się nazywa profesjonalizm.

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#149 Post autor: Marek Łach » czw gru 23, 2010 21:33 pm

Tomek pisze:
Marek Łach pisze:Za dużo czasu marnuję z "obowiązku" na scory, które mnie nie obchodzą. Ale nie offtopujmy. :)
Ale właśnie, po co Marek? Kto Ci każe? Jaki "obowiązek"?
Ech, to były czasy gdy się wchodziło na Dyrwin's OSTs i się czytało mega-opracowania (bardzo zainspirowane) Ben-Hura, Goldsmithów, Roty od deski do deski :-)

Ktoś Ci kazał pisać takie kiepy jak "Chain Reaction" Jerry'ego albo Henri IV? ;-)
Bardziej chodzi mi o to wszystko czego słucham, a czego nie recenzuję, czyli 95% rocznej produkcji soundtrackowej. :) Jeśli już recenzuję, to poza zupełnymi wyjątkami, recenzuję z jakiegoś powodu, który wydaje mi się wart mojego czasu. :) Tak, nawet takie Chain Reaction potrafi mi sprawić satysfakcję, gdy wiem co o tym napisać. :)

A klasyczne arcydzieła, jak za czasów Dyrwina, to już zupełnie od święta piszę. Jakoś mnie już nie rajcuje wystawianie oczywistych piątek. Nie oznacza to że nie słucham, ale więcej satysfakcji sprawia mi teraz recenzowanie czegoś, z czym mogę polemizować (nie w sensie zjechać z góry na dół ;) ). Wbrew pozorom wymaga to ode mnie nieraz więcej wysiłku intelektualnego niż machnięcie eseju o The Wind and the Lion. :)

ODPOWIEDZ