Nasze ulubione jedzenie

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#46 Post autor: dziekan » pn lis 15, 2010 16:49 pm

Bucholc Krok pisze:Takiś pewny, że kiełbaska, którą tak lubisz jest ze świni? :)
Przeciez napisałem do ciebie prywatną wiadomosc,że lubie śledzia w śmietanie!!! 8)
Kiełbaska z grilla to latem :)
Tak jest z wieprzowiny 8)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#47 Post autor: Bucholc Krok » pn lis 15, 2010 16:52 pm

dziekan pisze:Kiełbaska z grilla to latem :)
Lato żadnej gwarancji nie daje. Kilka lat temu głośna była sprawa emerytów, którzy kupowali tanie konserwy mięsne. Później się okazało, że to było jedzenie dla kotów i psów. Ale ponoć smakowało.

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#48 Post autor: dziekan » pn lis 15, 2010 16:55 pm

Bucholc Krok pisze:Lato żadnej gwarancji nie daje. Kilka lat temu głośna była sprawa emerytów, którzy kupowali tanie konserwy mięsne. Później się okazało, że to było jedzenie dla kotów i psów. Ale ponoć smakowało.
:shock:

A skręcałeś kiedys własnoręcznie kiełbase Bucholc?

Co do wytworow mięsnych to nie kupujcie zadnych w supercenie bo wtedy wiadomo,że jakosc nie jest dobra :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#49 Post autor: Bucholc Krok » pn lis 15, 2010 16:57 pm

dziekan pisze:A skręcałeś kiedys własnoręcznie kiełbase Bucholc?
Nie, ale widziałem jak to się robi. Brałem udział w całym procesie - od ubicia prosiaka do konsumpcji.
Co do wytworow mięsnych to nie kupujcie zadnych w supercenie bo wtedy wiadomo,że jakosc nie jest dobra :)
Wysoka cena też nie daje żadnej gwarancji.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#50 Post autor: Koper » pn lis 15, 2010 17:07 pm

Bucholc Krok pisze:Nie, ale widziałem jak to się robi. Brałem udział w całym procesie - od ubicia prosiaka do konsumpcji.
Jako kto? Inspektor BHP? :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#51 Post autor: Bucholc Krok » pn lis 15, 2010 17:22 pm

E, nie. Część rodzinki mam na wsi i w związku z tym różne rzeczy się widywało. :) I nie ma to jak własne wyroby..

ODPOWIEDZ