John Williams bogiem Macieja Wawrzyńca Olecha

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Z czego Wawrzyniec powinien składać ofiary Williamsowi?

z kóz
2
22%
z dziewic
1
11%
z innych kompozytorów
1
11%
z niewiernych forumowiczów
2
22%
z płyt z muzyką nie-Williamsa
3
33%
 
Liczba głosów: 9

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#76 Post autor: Adam » czw lis 11, 2010 19:59 pm

o jejku jejku.. nie płacz bo duży chłopiec jesteś :roll:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#77 Post autor: Koper » czw lis 11, 2010 20:03 pm

A nawet jeśli Adam przesadził to czy to jest powód do robienia akcji "Intronizacja Johna Williamsa na króla Polski"? :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#78 Post autor: Wojteł » czw lis 11, 2010 20:05 pm

Nikt takich akcji nie robi. Ja uważam, że takie żarty to przesada, ale was palił na stosie nie będę, jednak chyba mamy prawo zwrócić Wam uwagę, prawda?
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#79 Post autor: Koper » czw lis 11, 2010 20:06 pm

Dlaczego NAM??
A Williamsowi możecie pomnik postawić, coś w stylu tego jak pod Świebodzinem, jak tak bardzo chcecie. ;):P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#80 Post autor: Wojteł » czw lis 11, 2010 20:07 pm

Dobrze, Adamowi, lepiej? A teraz to ty już na siłę ciśniesz o fanbojstwie, bo tu mowa o jakiejś kulturze, a ty wyskakujesz z pomnikiem.
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33887
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#81 Post autor: Wawrzyniec » czw lis 11, 2010 20:11 pm

I wlasnie tak to jest. Jezeli tylko sie poprosi o odrobine szacunku wzgledem jakiegos kompozytora, przystopowanie z niektorymi zartami, to od razu mamy teksty w styli "fanboyizm" "zloty cielec", "zlote krowy" "bog" itd :roll:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#82 Post autor: Adam » czw lis 11, 2010 20:11 pm

ja tak nie mówię :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9827
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#83 Post autor: Wojteł » czw lis 11, 2010 20:16 pm

Nie, ty robisz tylko reklamę Wertersom. Przyznaj się, ile ci płacą :P ?
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#84 Post autor: Koper » pt lis 12, 2010 22:18 pm

Adam to robi za darmo, z sentymentu. Bo jak był mały to mu dziadek dawał werters original.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#85 Post autor: Adam » sob lis 13, 2010 07:20 am

dokładnie :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33887
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#86 Post autor: Wawrzyniec » ndz lis 14, 2010 23:48 pm

A a propos bóstw to w sumie naszła mnie taka dość oryginalna, dla wielu zapewne kontrowersyjna myśl. Jako, że ma opinia na forum jest jaka jest, to i tak ten tekst, ani jej nie polepszy, ani nie pogorszy. Do konkretów:

Według mnie, jak i wielu John Williams jest Bogiem muzyki filmowej. Chociaż np. Babuch, który jest jednym z największych i najwybitniejszych recenzentów muzyki filmowej na globie, jest wręcz bogiem recenzenckim. I ten recenzencki bóg wyżej sobie ceni Hornera od Williamsa. Ale co to oznacza? Skoro John Williams jest bogiem, to kim w takim razie jest Horner, skoro jest wyżej przez samego Babucha ceniony od Williamsa :? Czyżby James Horner był w takim razie Nad-Bogiem muzyki filmowej :? Może tak jest. Ale w takim razie skoro James Horner jest nad-bogiem muzyki filmowej, to dlaczego w ostatnich swych pracach kopiuje Hansa Zimmera? Kim w takim razie jest Hans Zimmer, skoro sam nad-bóg muzyki filmowej się nim inspiruje :?: :?

Oczywiście proszę nie traktować tego mojego wywodu całkiem serio, kiedyś po prostu mnie taka szalona myśl naszła :wink:
Ostatnio zmieniony pn lis 15, 2010 00:07 am przez Wawrzyniec, łącznie zmieniany 1 raz.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7854
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

#87 Post autor: DanielosVK » ndz lis 14, 2010 23:54 pm

A zakładając, że Hans Zimmer jako inspirator samego Nad-Boga muzyki filmowej ostatnio kopiuje wszystkich w koło (w tym siebie), to nad nim stoi jeszcze cała rzesza Arcy-Nad-Bogów Muzyki Filmowej, do której on sam należy, będąc samym nad sobą (!). Idąc dalej, skoro jest nad Nad-Bogiem Muzyki Filmowej, a z niego samego również zrzyna, w takim razie ów Nad-Bóg Muzyki Filmowej również liczy się do rzeszy Arcy-Nad-Bogów Muzyki Filmowej, będąc naraz pod, nad i na równi z Zimmerem.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#88 Post autor: Bucholc Krok » pn lis 15, 2010 15:08 pm

Wawrzyniec pisze:Według mnie, jak i wielu John Williams jest Bogiem muzyki filmowej. Chociaż np. Babuch, który jest jednym z największych i najwybitniejszych recenzentów muzyki filmowej na globie, jest wręcz bogiem recenzenckim.


Wawrzyniec idzie na moderatora.. ;) :D
I ten recenzencki bóg wyżej sobie ceni Hornera od Williamsa. Ale co to oznacza?
Nic? :)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#89 Post autor: Koper » pn lis 15, 2010 16:23 pm

Wawrzyniec pisze:Chociaż np. Babuch, który jest jednym z największych i najwybitniejszych recenzentów muzyki filmowej na globie, jest wręcz bogiem recenzenckim.
W związku z powyższym ja- namiestnik Pana Boga Babucha na ziemi, przewodniczący Rady Ekumenicznej Kościoła Babuchowego apeluję do wiernego Wawrzyńca o wpłatę składki na nasz kościół. Nr konta wyślę w prywatnej wiadomości.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33887
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#90 Post autor: Wawrzyniec » pn lis 15, 2010 16:43 pm

Myślałem, że namiestnikiem Babucha jest Marek :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ