Dziekan i Babuch się nie lubią :(

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10202
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

#16 Post autor: Ghostek » wt lis 02, 2010 22:10 pm

Jeszcze nic nie zostało napisane, a już się emocjonalnie spuszczacie tu.
Będzie recenzja - będzie pole do dyskusji w komentarzach (kulturalnych i merytorycznych, a nie dziecięcego biadolenia)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#17 Post autor: Bucholc Krok » wt lis 02, 2010 22:39 pm

A co dziekan tak się uniósł? Wyluzuj, chłpie i ogól się, bo wąs ci szkodzi... :D

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#18 Post autor: dziekan » wt lis 02, 2010 23:29 pm

Bucholc Krok pisze:A co dziekan tak się uniósł? Wyluzuj, chłpie i ogól się, bo wąs ci szkodzi... :D
Spoko Bucholc :D


Wczoraj było Święto,więc miałem więcej czasu na to by pobawic sie troche na forum,ale normalnie tak jak dzisiaj ciężko zapierdalałem po czym dowiedziałem sie,że probuje tutaj na forum dowartosciowac sie zwracając na siebie uwage personalnymi atakami i że jestem dzieciakiem,ktory ma za dużo czasu w domciu.
Jak mam sie nie wkurwiac?

Awatar użytkownika
Wojteł
John Williams
Posty: 9826
Rejestracja: sob mar 15, 2008 23:50 pm
Lokalizacja: Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody

#19 Post autor: Wojteł » śr lis 03, 2010 00:33 am

Chłopaki, skończcie się wydurniać! :?
Przeprosić się ładnie, buziak na zgodę i po sprawie! :D
Haha Śląsk węgiel zadupie gwara

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#20 Post autor: Bucholc Krok » śr lis 03, 2010 11:55 am

dziekan pisze:że jestem dzieciakiem,ktory ma za dużo czasu w domciu. Jak mam sie nie wkurwiac?
No, ale jak się kogoś prosi, żeby nie offtopował w wątku zagadkowym, a ten ktoś dalej to robi, to jak kogoś takiego nazwać? :)

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#21 Post autor: dziekan » śr lis 03, 2010 13:29 pm

Bucholc Krok pisze:No, ale jak się kogoś prosi, żeby nie offtopował w wątku zagadkowym, a ten ktoś dalej to robi, to jak kogoś takiego nazwać? :)
Ale co ty taki przewrażliwiony jestes co? :)
Fajnie,że zwracasz mi uwage o to,że robie offtopa w twoim konkursie,ale nie zapominaj,że ty też bez przerwy offtopujesz bo na temat samej muzyki filmowej masz nam niewiele do powiedzenia :)

Przez 5 kurewskich dni starałem sie rozmawiac merytorycznie o muzyce filmowej(nawet w offtopie) i co?Gowno. Doszedłem do wniosku,że to jest kompletny bezsens.
Jedynie dzięki Pawle Stroińskim dowiedziałem sie kilka ciekawostek a tak to zero :)
Jeszcze z Turkiem sobie troszeczke pogawędziłem o LOTRZE i to wszystko.

Wawrzyniec odkąd wrocil na forum pisze totalne bzdury.
Porusza wątek literatury polskiej a konkretnie ''Dziadów'' w temacie Transformers,płacze za lalą i zaczął zakaladac zboczone tematy w offtopie o seksie oralnym 8)
A teraz niech ktos mi wyjasni dlaczego nie mam robic offtopa skoro praktycznie nikomu nie chce sie rozmawiac o muzyce filmowej? :D

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#22 Post autor: Bucholc Krok » śr lis 03, 2010 15:10 pm

dziekan pisze:Ale co ty taki przewrażliwiony jestes co? :)
Wyciągam wnioski z waszego zachowania. :)
Fajnie,że zwracasz mi uwage o to,że robie offtopa w twoim konkursie,ale nie zapominaj,że ty też bez przerwy offtopujesz
Bez żartów..
bo na temat samej muzyki filmowej masz nam niewiele do powiedzenia :)
Najpierw trzeba mieć z kim pogadać.. ja się z koniem kopać nie będę. :D
Przez 5 kurewskich dni starałem sie rozmawiac merytorycznie o muzyce filmowej(nawet w offtopie) i co?Gowno.
Nie bardzo ci to wychodziło, bo przy okazji sporo offtopa wyprodukowałeś. :)
Jedynie dzięki Pawle Stroińskim dowiedziałem sie kilka ciekawostek a tak to zero :)
Ja też nie wiedziałem, że na cmentarzu toczy się życie..
A teraz niech ktos mi wyjasni dlaczego nie mam robic offtopa skoro praktycznie nikomu nie chce sie rozmawiac o muzyce filmowej? :D
Aha, czyli teraz już nikt nie rozmawia o muzyce filmowej.. O muzyce można rozmawiać, tylko i tak każdy ma swój gust i de facto ta gadanina jest tylko stratą czasu moim zdaniem. ;) Na dodatek prowadzi do niesnasek i awantur..

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#23 Post autor: Koper » czw lis 04, 2010 22:59 pm

Rany, chwilę mnie nie było, dziekan wydostał się z klatki i nabrudził. Nieładnie. :?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ