Zaginiony temat

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Zaginiony temat

#1 Post autor: Wawrzyniec » sob paź 30, 2010 18:26 pm

Hej, gdzie się podział seks oralny? :? Rozmawiałem sobie z Koperem o seksie oralnym i takim tam i nasza rozmowa gdzieś przepadła i nie ma jak jej kontynuować. Myślałem, że w offopie gdzieś to wylądowało, a tu nic :?
Szczerze to już bardziej do kasowania nadają się te radiomaryjne poszukiwania Żydów, gdyż to naprawdę podchodzi pod antysemityzm, niż normalna rozmowa o seksie. Ach, Ciemnogród :roll:
Ostatnio zmieniony ndz paź 31, 2010 19:13 pm przez Wawrzyniec, łącznie zmieniany 1 raz.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23205
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#2 Post autor: Mystery » sob paź 30, 2010 18:28 pm

Matko Bosko Częstochowsko, aby ten temat też usunęli :!: :shock: :wink:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Zaginiony temat

#3 Post autor: Bucholc Krok » sob paź 30, 2010 19:21 pm

Wawrzyniec pisze:Szczerze to już bardziej do kasowania nadają się te radiomaryjne poszukiwania Żydów
Dlaczego radiomaryjne?
gdyż to naprawdę podchodzi pod antysemityzm, niż normalna rozmowa o seksie. Ach, Ciemnogród :roll:
A nie ma jakichś forów o seksie albo telefonów zaufania, gdzie specjaliści odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania? :P

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Zaginiony temat

#4 Post autor: Adam » sob paź 30, 2010 19:26 pm

Wawrzyniec pisze:Hej, gdzie się podział seks oralny? :? Rozmawiałem sobie z Koperem o seksie oralnym i takim tam i nasza rozmowa gdzieś przepadła i nie ma jak jej kontynuować. Myślałem, że w offopie gdzieś to wylądowało, a tu nic :?
Szczerze to już bardziej do kasowania nadają się te radiomaryjne poszukiwania Żydów, gdyż to naprawdę podchodzi pod antysemityzm, niż normalna rozmowa o seksie. Ach, Ciemnogród :roll:
myślałby kto że z Wawrzka taki demon sexu :mrgreen: "nie poznaję kolegi.. cicha wodaaa" :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Zaginiony temat

#5 Post autor: Bucholc Krok » sob paź 30, 2010 20:02 pm

A w ogóle był taki offtop? :o Koprowi się nie dziwię, ale Wawrzyniec.. :?

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#6 Post autor: Wawrzyniec » sob paź 30, 2010 20:17 pm

Był, był. Koper wspomniał, że zawalił, gdyż niedawno był Dzień Seksu Oralnego, a on z tej okazji nie napisał żadnej recenzji jakiegoś erotyka. I tak taki smalltalk się rozpoczął, który szybko się skończył, gdyż przeszliśmy na "Ojca Mateusza" i pytanie kiedy Babuch zrecenzuje tę płytę.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#7 Post autor: Bucholc Krok » sob paź 30, 2010 20:25 pm

A to to mi gdzieś mignęło. Chyba w dziale płytowym? Pewnie Marek skasował i chwała mu za to. :)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33788
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#8 Post autor: Wawrzyniec » sob paź 30, 2010 20:58 pm

Nie to było w dziale na temat uwag co do działania forum w temacie o propozycja na nowe recenzje.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#9 Post autor: Koper » sob paź 30, 2010 22:27 pm

Potwierdzam było. Ale najwyraźniej któryś z pisowskich aparatczyków, czyli Babuch albo Łachu wycięli, bo to godziło w ich światopogląd. ;):D

Ale co byś chciał wiedzieć, Wawrzyńcu? :D

Ja takie zabawy to tylko z przedstawicielkami płci przeciwnej, to z góry mówię. :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#10 Post autor: Bucholc Krok » sob paź 30, 2010 22:29 pm

Panowie, jeśli nie obejdzie się bez ściągania gaci to może jednak lepiej na priva? :P
Ostatnio zmieniony sob paź 30, 2010 22:38 pm przez Bucholc Krok, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#11 Post autor: Koper » sob paź 30, 2010 22:30 pm

No przecież napisałem, że nie jestem zainteresowany, więc sam sobie idź na priva... :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#12 Post autor: bladerunner » sob paź 30, 2010 22:31 pm

Koper pisze: Ja takie zabawy to tylko z przedstawicielkami płci przeciwnej, to z góry mówię. :)
No domyślamy się, za to nie domyślamy się czemu usilnie Nas próbujesz do tego przekonać, że tak jest :P . Czyżby jakieś doświadczenia z młodości Koprze?:) a może Wolisz Koperku :P :P ?

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#13 Post autor: Koper » sob paź 30, 2010 22:33 pm

z Twoich ust to raczej niekoniecznie :P

a mówię, bo Wawrzyniec coś drąży temat, więc chcę uniknąć nieporozumień ;);)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#14 Post autor: Bucholc Krok » sob paź 30, 2010 22:38 pm

Koper pisze:No przecież napisałem, że nie jestem zainteresowany, więc sam sobie idź na priva... :P
Przecież nie musi zaraz chodzić o akt seksualny, tylko poradę na przykład, więc gaci nie muszą ściągać obie strony. :) Ale Adam tylko wyczuje napięcie to zaraz przyleci afiszować się ze swoją pieluchą i się zrobi zlot naturystów..

bladerunner

#15 Post autor: bladerunner » sob paź 30, 2010 22:40 pm

Bucholc Krok pisze:Przecież nie musi zaraz chodzić o akt seksualny, tylko poradę na przykład, więc gaci nie muszą zaraz ściągać obie strony. :)
A ja Panowie obawiam się najgorszego, zauważyłem, że Wawrzyniec wrzuca na forum ostatnio sporo zdjęć ptaków, myślicie, że ma jakiś kompleks..? :D .

ODPOWIEDZ