Ile oryginalnych scorów Gregson-Williamsa posiadacie ?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Ile oryginalnych scorów Gregson-Williamsa posiadacie ?

Czas głosowania minął pt sie 06, 2010 21:01 pm

1
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
4
1
8%
5
0
Brak głosów
5-10
1
8%
Wszystkie
0
Brak głosów
Kogo?
4
33%
Wawrzyniec prawdę Ci powie :D
6
50%
 
Liczba głosów: 12

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#46 Post autor: Koper » śr lip 28, 2010 16:52 pm

bladerunner20 pisze:tak faktycznie bo oprócz X-mena to ja słyszałem tylko jeszcze TDK :mrgreen:
Zatem nie ośmieszał się i nie wypisuj bredni.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#47 Post autor: bladerunner » śr lip 28, 2010 16:53 pm

Koper pisze:
bladerunner20 pisze:tak faktycznie bo oprócz X-mena to ja słyszałem tylko jeszcze TDK :mrgreen:
Zatem nie ośmieszał się i nie wypisuj bredni.
Koper nie wie co to sarkazm

Weź się pieprznij porządnie w czoło tylko uważaj, żeby Ci czapka włóczykija nie spadła :mrgreen:

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#48 Post autor: Koper » śr lip 28, 2010 16:56 pm

Bladu, gdybyś był inteligentny choć trochę, to nie pisał byś głupot pokroju "X-Men Gregsona to TOP3 scorów o superbohaterów". Chłopie, podłącz się pod 230, może mózg Ci wreszcie ruszy i pojmie, że są takie scory jak 6 kinowych "Batmanów", "Superman" Williamsa, "Hulk" Elfmana i sequel Armstronga, "Spider-Man" i "Darkman" Elfmana, "Hancock" Powella, "SuperGirl" Goldsmitha i jeszcze masa innych, które biją to gówno gregsonowe na głowę. Toż jakiś "Kapitan Planeta" ma lepszą muzę jak "Wolverine".
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#49 Post autor: bladerunner » śr lip 28, 2010 16:59 pm

Koper pisze:Bladu, gdybyś był inteligentny choć trochę, to nie pisał byś głupot pokroju "X-Men Gregsona to TOP3 scorów o superbohaterów". Chłopie, podłącz się pod 230, może mózg Ci wreszcie ruszy i pojmie, że są takie scory jak 6 kinowych "Batmanów", "Superman" Williamsa, "Hulk" Elfmana i sequel Armstronga, "Spider-Man" i "Darkman" Elfmana, "Hancock" Powella, "SuperGirl" Goldsmitha i jeszcze masa innych, które biją to gówno gregsonowe na głowę. Toż jakiś "Kapitan Planeta" ma lepszą muzę jak "Wolverine".
Dla mnie Batmany Elfmana to jedne z najbardziej przereklamowanych scorów, Hulk słabiutki, Spider man, też Hancock też gorszy, SuperGirl nie słuchałem

CO jest lepsze Od X-Mena?

Na pewno Superman Williamsa jak i TDK :D

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#50 Post autor: Koper » śr lip 28, 2010 17:03 pm

bladerunner20 pisze:Dla mnie Batmany Elfmana to jedne z najbardziej przereklamowanych scorów Hulk słabiutki, Spider man też Hancock też gorszy SuperGirl nie słuchałem

CO jest lepsze Od X-Mena?

Na pewno Superman Williamsa jak i TDK :D
Bladu, nie mam zamiaru z Tobą dyskutować, bo prędzej by można było z Macierewiczem normalnie pogadać o wypadku w Smoleńsku, jak z Tobą o scorach. Piszesz takie brednie, że, jak to się mówi, 'nóż się w kieszeni otwiera'.

Dyskusja z człowiekiem, dla którego "Batmany" Elfmana są słabsze od wypocin HGW do "Wolverine'a" mija się z jakimkolwiek celem dlatego nie będę z Tobą rozmawiał nt. muzyki filmowej.

Mogę zrozumieć, że ktoś ma nie po kolei we łbie i mu się "X-Men" Gregsona podoba i sobie go lubi słuchać. Cóż, są różne gusta. Ale wmawiać światu, że ten shit jest zajebisty, to przekracza wszelkie granice, dlatego sorry, ale o muzyce filmowej ze mną już sobie nie pogadasz. Chyba, że zmądrzejesz za czas jakiś, ale jakoś wątpię.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#51 Post autor: bladerunner » śr lip 28, 2010 17:08 pm

Koper pisze:
bladerunner20 pisze:Dla mnie Batmany Elfmana to jedne z najbardziej przereklamowanych scorów Hulk słabiutki, Spider man też Hancock też gorszy SuperGirl nie słuchałem

CO jest lepsze Od X-Mena?

Na pewno Superman Williamsa jak i TDK :D
Bladu, nie mam zamiaru z Tobą dyskutować, bo prędzej by można było z Macierewiczem normalnie pogadać o wypadku w Smoleńsku, jak z Tobą o scorach. Piszesz takie brednie, że, jak to się mówi, 'nóż się w kieszeni otwiera'.

Dyskusja z człowiekiem, dla którego "Batmany" Elfmana są słabsze od wypocin HGW do "Wolverine'a" mija się z jakimkolwiek celem dlatego nie będę z Tobą rozmawiał nt. muzyki filmowej.

Mogę zrozumieć, że ktoś ma nie po kolei we łbie i mu się "X-Men" Gregsona podoba i sobie go lubi słuchać. Cóż, są różne gusta. Ale wmawiać światu, że ten shit jest zajebisty, to przekracza wszelkie granice, dlatego sorry, ale o muzyce filmowej ze mną już sobie nie pogadasz. Chyba, że zmądrzejesz za czas jakiś, ale jakoś wątpię.
A jak Mareczek Ci wmawia że Fielding jest boski to Ci to nie przeszkadza :D

Ja tylko mówię, że Batmany Elfmana są dla mnie mocno przereklamowane i tyle.po za tym byłem bliżej top 5 aniżeli top 3;D

Krysiński też kiedyś mówił, że tą płytę się trzyma tylko dla samego tematu i finale ;)

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#52 Post autor: Marek Łach » śr lip 28, 2010 17:28 pm

Bladu ty to jesteś komedią tego forum. :lol: Twój idol Adaś, nawet jeśli wypisuje najrozmaitsze brednie, to przynajmniej zna materiał, na temat którego się wypowiada, albo ma o nim jakieś przynajmniej ogólne pojęcie. Ty w życiu jednej nuty Fieldinga nie słyszałeś a jesteś w pierwszym rzędzie krzykaczy jeśli o tego kompozytora chodzi. :lol: Żenada :lol:

I gdybyś bladu nie wiedział, to Koper swój mózg ma, więc nawet gdybym mu wciskał, że Fielding jest boski (czego nigdy nie robiłem, ale zaklinaj rzeczywistość dalej), to sam potrafi to ocenić i wyrobić sobie na temat tego pana opinię.

Ale tak trzymaj nasz ty jednoosobowy kabarecie. :P

bladerunner

#53 Post autor: bladerunner » śr lip 28, 2010 17:41 pm

Marek Łach pisze:Bladu ty to jesteś komedią tego forum. :lol: Twój idol Adaś, nawet jeśli wypisuje najrozmaitsze brednie, to przynajmniej zna materiał, na temat którego się wypowiada, albo ma o nim jakieś przynajmniej ogólne pojęcie. Ty w życiu jednej nuty Fieldinga nie słyszałeś a jesteś w pierwszym rzędzie krzykaczy jeśli o tego kompozytora chodzi. :lol: Żenada :lol:

I gdybyś bladu nie wiedział, to Koper swój mózg ma, więc nawet gdybym mu wciskał, że Fielding jest boski (czego nigdy nie robiłem, ale zaklinaj rzeczywistość dalej), to sam potrafi to ocenić i wyrobić sobie na temat tego pana opinię.

Ale tak trzymaj nasz ty jednoosobowy kabarecie. :P
A ja mam wrażenie, że połowa z Was to nawet do połowy płyty w X-Menie nie doszła. .... zresztą Ciekaw byłbym recki no ale...

Fieldinga słuchałem ze dwie płyty i to jeszcze na pewno Straw Dogsy (Complete o ile się nie mylę :))

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#54 Post autor: Adam » śr lip 28, 2010 18:02 pm

Marek Łach pisze:Bladu ty to jesteś komedią tego forum. :lol: Twój idol Adaś, nawet jeśli wypisuje najrozmaitsze brednie, to przynajmniej zna materiał, na temat którego się wypowiada, albo ma o nim jakieś przynajmniej ogólne pojęcie. Ty w życiu jednej nuty Fieldinga nie słyszałeś a jesteś w pierwszym rzędzie krzykaczy jeśli o tego kompozytora chodzi. :lol: Żenada :lol:

I gdybyś bladu nie wiedział, to Koper swój mózg ma, więc nawet gdybym mu wciskał, że Fielding jest boski (czego nigdy nie robiłem, ale zaklinaj rzeczywistość dalej), to sam potrafi to ocenić i wyrobić sobie na temat tego pana opinię.

Ale tak trzymaj nasz ty jednoosobowy kabarecie. :P
Moderator obraża userów :cry: ciśnie im i wyzywa :cry:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#55 Post autor: Koper » śr lip 28, 2010 18:18 pm

Nie userów, tylko Bladu, i nikogo nie obraża, bo Bladu sam się obraża wypisując takie brednie, że aż Kaczyński się za głowę łapie a drugi w grobie przewraca. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#56 Post autor: dziekan » śr lip 28, 2010 18:20 pm

Adam Krysiński pisze:
Marek Łach pisze:Bladu ty to jesteś komedią tego forum. :lol: Twój idol Adaś, nawet jeśli wypisuje najrozmaitsze brednie, to przynajmniej zna materiał, na temat którego się wypowiada, albo ma o nim jakieś przynajmniej ogólne pojęcie. Ty w życiu jednej nuty Fieldinga nie słyszałeś a jesteś w pierwszym rzędzie krzykaczy jeśli o tego kompozytora chodzi. :lol: Żenada :lol:

I gdybyś bladu nie wiedział, to Koper swój mózg ma, więc nawet gdybym mu wciskał, że Fielding jest boski (czego nigdy nie robiłem, ale zaklinaj rzeczywistość dalej), to sam potrafi to ocenić i wyrobić sobie na temat tego pana opinię.

Ale tak trzymaj nasz ty jednoosobowy kabarecie. :P
Moderator obraża userów :cry: ciśnie im i wyzywa :cry:
Żałosne :(
Jestem w szoku :shock:
Teraz Łachu przegiął pałe!!! :twisted:

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23261
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#57 Post autor: Mystery » śr lip 28, 2010 18:22 pm

Straszne :shock:

:lol:

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26139
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#58 Post autor: Koper » śr lip 28, 2010 18:45 pm

Może znowu chłopaki uciekną na forum s.pl. Podobno Babuch dał na mszę i teraz wszystkie mohery w Toruniu się o to modlą. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23261
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#59 Post autor: Mystery » śr lip 28, 2010 18:47 pm

I Wawrzyniec znów wyszedł na czoło stawki :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#60 Post autor: Bucholc Krok » śr lip 28, 2010 19:17 pm

Tu się kłócą, a tymczasem Wawrzyniec cichcem...

ODPOWIEDZ