Ilu w zaokrągleniu fanów w Polsce ma Harry Gregson-Williams?

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Ilu w zaokrągleniu fanów w Polsce ma Harry Gregson-Williams?

Czas głosowania minął pt sie 06, 2010 19:56 pm

ok. 50
2
18%
ok. 100
0
Brak głosów
ok. 1000
0
Brak głosów
ok. 5000
0
Brak głosów
Gregson-Williamsa to słucha w sumie tylko Bladu :D
9
82%
 
Liczba głosów: 11

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#46 Post autor: Koper » ndz wrz 19, 2010 16:03 pm

bladerunner20 pisze:z 15 -17 bym tego nigdy nie zrobił....
bladerunner20 pisze:klepnąłby :P
ktoś tu szybko zdanie zmienia :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#47 Post autor: dziekan » ndz wrz 19, 2010 16:17 pm

Wszystko zalezy od tego czy taka młoda dupencja da ci to czego potrzebujesz :wink:

Młode takie siedemnastki to piękna sprawa,ale mają opory i to jest problem!
Myslicie,że co ze taka dziewica rozszerzy nóżki i do dzieła he? :P
Ciężka sprawa mówie wam :wink:
Ja np. staram sie unikac stycznosci z laskami,ktore nie są dojrzale bo oprocz tego,że cięzko je przekonac do pewnych spraw to jeszcze nie są partnerkami do rozmow.
Potem trzeba sobie jeszcze ją podporzadkowac,ale ja np. do tego nie mam cierpliwosci :wink:
Ciesze sie,że wy macie inny punkt widzenia :P

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#48 Post autor: Koper » ndz wrz 19, 2010 20:59 pm

Dziekson, ja się z Tobą zasadniczo zgadzam. Ja nie Polański (ani Chaplin :) ) i nastolatek nie wyrywam. :) Bo tak jak piszesz większość z nich to za głupiutka jest. Ja tylko pisałem, że są ładne i fizycznie atrakcyjne. :)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

bladerunner

#49 Post autor: bladerunner » ndz wrz 19, 2010 21:01 pm

ja też nie lubię używanych samochodów :P

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#50 Post autor: dziekan » pn wrz 20, 2010 00:57 am

Koper pisze:Dziekson, ja się z Tobą zasadniczo zgadzam. Ja nie Polański (ani Chaplin :) ) i nastolatek nie wyrywam. :) Bo tak jak piszesz większość z nich to za głupiutka jest. Ja tylko pisałem, że są ładne i fizycznie atrakcyjne. :)
Ja ci powiem,że ja jestem nie tyle zaskoczony co przerażony poziomem intelektualnym licealistek z ktorymi mialem ostatnio stycznosc :)
No tak nasrane w glowie mają,że zapewniam cie Koper,że nawet dziekson przy nich wymięka :D
Niewiem czy wszędzie tak jest,ale te osiedlowe panny z moich terenów to jednak załamka :P

Ja zauwazylem jedną rzecz,ktora mnie autentycznie wkurwia czyli jak one reagują emocjonalnie jak spotykalem sie z paroma :
Podśmiechują sie i udają kogos kim nie są i na dodatek sluchają z taką uwagą tak jakbym byl jakims bożyszcze a same nic mądrego nie mają do powiedzenia :)
Ja nie chce generalizowac i nikomu nie chce nic wmawiac,ale ja mam takie zdanie i dlatego już mnie nie interesuje jak one wygladają :)
Mam taki wstręt,że nie moge na nie patrzec i nie mam pojecia czemu :D

Dobrze Koper,że ty nie masz takich uprzedzen bo ja jestem zawiedziony i bede czul wstręt jeszcze dłuuuugi dłuuuugi czas :D

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#51 Post autor: Koper » pn wrz 20, 2010 20:25 pm

Za bardzo się nie zadaję z takimi, więc jeszcze nie mam uprzedzeń, ale domyślam się, że wiele, większość może, jest taka jak piszesz. Ale ja np. znam taką jedną 15-stkę, która jest akurat niezwykle jak na swój wiek ogarnięta i powiem Ci, że nawet ma dziewczyna o filmówce jakieś tam pojęcie, więc może nie wszystkie młode trzeba pisać na straty. ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
dziekan
James Newton Howard
Posty: 3782
Rejestracja: śr lis 18, 2009 19:32 pm

#52 Post autor: dziekan » wt wrz 21, 2010 00:46 am

Pewnie tak :)
Napewno nie jest az tak źle jak pisze :wink:
Moze troche za bardzo sugeruje sie pojedynczymi przypadkami a potem robie z tego caloksztalt,ale tak bywa czasami.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#53 Post autor: Adam » czw wrz 23, 2010 08:47 am

jakie dyskusje wysokogórnolotne.. :) no proszę.. :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#54 Post autor: Koper » czw wrz 23, 2010 14:34 pm

Ciebie nie było to i poziom dyskusji się podniósł. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#55 Post autor: Bucholc Krok » czw wrz 23, 2010 15:03 pm

:mrgreen:

ODPOWIEDZ