Kto jest największym "ideałem" na forum?- I TURA

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.

Kto jest ideałem na tym forum?

Bucholc Krok
1
6%
Wawrzyniec RCP
4
22%
Koper od Psów
4
22%
Dyktator Babuch
5
28%
Ewelinka Kluney
1
6%
Adam Oftop
1
6%
fanboj Gjaczina: Myster
2
11%
Najman z Pudzianem
0
Brak głosów
Srajfeld i Hansu Król
0
Brak głosów
Dwoje murzynko-fetyszów: Bladu i Dziekan
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 18

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#166 Post autor: Koper » ndz cze 20, 2010 11:05 am

Bucholc Krok pisze:Ci "demokraci" to jedna szajka. Tylko władza i zaszczyty się liczą. :) Nigdy nie poznacie co to jest normalność. :P
Ty tam za to poznasz, z okna tej swojej celi w zakładzie dla obłąkanych. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
ewelina
Michał Lorenc
Posty: 697
Rejestracja: pt lut 26, 2010 01:23 am
Lokalizacja: Kraków

#167 Post autor: ewelina » ndz cze 20, 2010 11:10 am

Koper pisze:
ewelina pisze:Hehe na mnie ktoś,kto chce mądrej władzy :wink:
To się mocno pomylił ten ktoś. :P

PS: Słyszałem, że już Cię ścigają za defraudację kasy fanklubu Kluneja. :P Uciekasz do Argentyny i kupisz domek obok faszystowskich zbiegów? :D
Uważaj na słowa :wink: .Za fałszywe oskarżenia się siedzi :D .Nie defraudacja,ale pożyczka,a do Argentyny pojadę na długie wakacje jak mundial wygrają z Hiszpanią.Mam juz zamówiony hotel i kelnera,który robi śniadania i kolacje :D .

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#168 Post autor: Bucholc Krok » ndz cze 20, 2010 11:11 am

Koper pisze:Ty tam za to poznasz, z okna tej swojej celi w zakładzie dla obłąkanych. :D
Jeszcze się okaże kto będzie w celi po wyborach.. :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#169 Post autor: Adam » ndz cze 20, 2010 11:12 am

dobra, nie róbcie tu bydła już.. czekamy do 20 cierpliwie bo zaczynacie oftopować :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#170 Post autor: Koper » ndz cze 20, 2010 11:14 am

Bucholc Krok pisze:Jeszcze się okaże kto będzie w celi po wyborach.. :D
Oho, wyszło szydło z worka! Do cel chce wsadzać opozycję! Bucholc klakierem Babucha!!! PRECZ Z DYKTATOREM I JEGO SŁUGUSAMI!!!!
ewelina pisze:Uważaj na słowa :wink: .Za fałszywe oskarżenia się siedzi :D .Nie defraudacja,ale pożyczka,a do Argentyny pojadę na długie wakacje jak mundial wygrają z Hiszpanią.Mam juz zamówiony hotel i kelnera,który robi śniadania i kolacje :D .
To nie pojedziesz, bo nie wygrają. Ale możesz z boskim Diego powciągać trochę koki zawsze. :P Chociaż chyba ostatnio wciągasz więcej jak on w czasach w Neapolu. :P
Adam Krysiński pisze:dobra, nie róbcie tu bydła już.. czekamy do 20 cierpliwie bo zaczynacie oftopować :)
powiedział, co wiedział :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#171 Post autor: Adam » ndz cze 20, 2010 11:19 am

Koper pisze:Ale możesz z boskim Diego powciągać trochę koki zawsze. :P Chociaż chyba ostatnio wciągasz więcej jak on w czasach w Neapolu. :P
Ewelinka sie nauczyła od Dziekana.. wciągają razem tyle że nawet Tony Halik nie wypalił takiej ilości z tymi wszystkimi indianami :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#172 Post autor: Bucholc Krok » ndz cze 20, 2010 11:21 am

Koper pisze:Oho, wyszło szydło z worka! Do cel chce wsadzać opozycję! Bucholc klakierem Babucha!!! PRECZ Z DYKTATOREM I JEGO SŁUGUSAMI!!!!
Lepiej opublikuj nazwiska tych 2 osób które na Ciebie głosowały, a wtedy pogadamy o sługusach. Z Ewelinką niby oficjalnie się kłóci, a pod stołem rączka w rączkę.. :D
Adam Krysiński pisze:dobra, nie róbcie tu bydła już.. czekamy do 20 cierpliwie bo zaczynacie oftopować :)
To skandal.. offtopują w wątku Adama.. :D

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#173 Post autor: Koper » ndz cze 20, 2010 11:23 am

Adam Krysiński pisze:Ewelinka sie nauczyła od Dziekana.. wciągają razem tyle że nawet Tony Halik nie wypalił takiej ilości z tymi wszystkimi indianami :D
Nie od Dziekana, tylko od red. Łacha. Łachu miał pchły i kupił sobie taki szampon:
Obrazek
ale zamiast się nim umyć to go wypił. Pchły nie znikły, ale za to miał fazę, że ho-ho. Podzielił się wrażeniami z Ewelinką i teraz oboje wciągają Fafika, że aż miło. No a potem dyrdymały na forum wypisują.
Co dziekan wciąga, to jeszcze nie wiem, ale chyba coś mocniejszego. :D
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
ewelina
Michał Lorenc
Posty: 697
Rejestracja: pt lut 26, 2010 01:23 am
Lokalizacja: Kraków

#174 Post autor: ewelina » ndz cze 20, 2010 11:26 am

A co najlepsze fafika polecił redaktor Koperski.W końcu jako rodowity psiarz najpierw sprawdzał preparaty na sobie,a potem na psie :D .

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#175 Post autor: Koper » ndz cze 20, 2010 11:28 am

ewelina pisze:A co najlepsze fafika polecił redaktor Koperski.W końcu jako rodowity psiarz najpierw sprawdzał preparaty na sobie,a potem na psie :D .
Bynajmniej nie wpadłem na to, by go pić... :? A wam to się już butapren znudził i bierzecie, jak leci...

Już wiem, co dziekan wciąga:
Obrazek
i to końskie dawki. :D
Ostatnio zmieniony ndz cze 20, 2010 11:29 am przez Koper, łącznie zmieniany 1 raz.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
ewelina
Michał Lorenc
Posty: 697
Rejestracja: pt lut 26, 2010 01:23 am
Lokalizacja: Kraków

#176 Post autor: ewelina » ndz cze 20, 2010 11:28 am

Ja głosowałam na Babucha :D .Czekam na dyktaturę,a nie demokrację Kopra :wink: .

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#177 Post autor: Koper » ndz cze 20, 2010 11:31 am

ewelina pisze:Ja głosowałam na Babucha :D .Czekam na dyktaturę,a nie demokrację Kopra :wink: .
Kolejna zdradziecka sługuska systemu. My wam zrobimy po wyborach drugą Norymbergę jeszcze. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
ewelina
Michał Lorenc
Posty: 697
Rejestracja: pt lut 26, 2010 01:23 am
Lokalizacja: Kraków

#178 Post autor: ewelina » ndz cze 20, 2010 11:35 am

Oj tam,oj tam.Nie o to prosiłeś :D .Za głosy innym płaciłes :wink: .

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#179 Post autor: Koper » ndz cze 20, 2010 11:37 am

Możesz siać kłamliwą propagandę, sługusce Babucha, która z nim wódkę piła (są świadkowie!) i tak nikt nie wierzy.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#180 Post autor: Koper » ndz cze 20, 2010 11:50 am

Obrazek
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

ODPOWIEDZ