Wybory prezydenckie

Dla forum FilmMusic.pl Offtop jest źródłem sukcesu. Złotą żyłą. Dlatego stworzyliśmy specjalne miejsce wypowiedzi utrzymanej w tonie, delikatnie mówiąc, luźno-frywolnym. Wszystko co uznane zostanie za Offtop trafiać będzie tutaj.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ewelina
Michał Lorenc
Posty: 697
Rejestracja: pt lut 26, 2010 01:23 am
Lokalizacja: Kraków

#31 Post autor: ewelina » pn cze 14, 2010 10:15 am

Teraz tylko hasła pokroju "fm.pl jest moją miłością, a ja jestem zajebisty" i już.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#32 Post autor: Adam » pn cze 14, 2010 10:15 am

noo jak Babuch na FMF - "najpoważniejsze forum w kraju" czy jakoś tak to leciało :P :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
ewelina
Michał Lorenc
Posty: 697
Rejestracja: pt lut 26, 2010 01:23 am
Lokalizacja: Kraków

#33 Post autor: ewelina » pn cze 14, 2010 10:18 am

Myśl Adam nad hasłem,chociaż jak ogłosisz pierwszy,to będziesz na przegranej pozycji :D .Ale w sumie Twoja ksywa wskazuje na zajebistość :D .

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#34 Post autor: Adam » pn cze 14, 2010 10:18 am

no właśnie 8)

skarpetko-sandały też :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#35 Post autor: Adam » pn cze 14, 2010 19:12 pm

Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich...

1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego.Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.

2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.
W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.

3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.

4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji, kręgu doradców Lecha Wałęsy nie zostaje internowany.

5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalkii, jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.

6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.

7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?

Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików?
Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał?



Babuch, tyś historyk, proszę mi to zaopiniować co jest prawdą a co ściemą! :shock:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Łukasz Wudarski
+ Sergiusz Prokofiew +
Posty: 1326
Rejestracja: czw kwie 07, 2005 19:41 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

#36 Post autor: Łukasz Wudarski » pn cze 14, 2010 21:37 pm

Adam Krysiński pisze:noo jak Babuch na FMF - "najpoważniejsze forum w kraju" czy jakoś tak to leciało :P :D
Coś Adam mojej łamanej angielszczyzny chyba nie skumałeś. Mówiłem że największe i najbardziej aktywne, co więcej wtrąciłem że dlatego takie aktywne bo mamy duże poczucie humoru...
Why So Serious !?

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#37 Post autor: Adam » wt cze 15, 2010 07:57 am

a Ty nie zrozumiałeś mojego żartu :P wiem o co Ci chodziło, bez obaw :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#38 Post autor: Adam » wt cze 15, 2010 09:24 am

Obrazek

normalnie brakuje tylko szala i mamy Babucha 2 ;-)

ale stajl.... no no :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#39 Post autor: Bucholc Krok » wt cze 15, 2010 09:47 am

Rzeczywiście.. podobni jak 2 krople wody..

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#40 Post autor: Adam » wt cze 15, 2010 09:48 am

Obrazek

:D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#41 Post autor: Adam » śr cze 16, 2010 12:21 pm

:lol: Jaro przegrał :lol:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#42 Post autor: Bucholc Krok » śr cze 16, 2010 12:24 pm

Partia o podejściu liberalnym do gospodarki jest przeciwko prywatyzacji? Zabawne. :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#43 Post autor: Adam » śr cze 16, 2010 12:37 pm

Sąd zdecydował, że Kaczyński ma zamieścić płatne ogłoszenie w telewizjach: TVP1 i TVN. Oświadczenie prezesa PiS ma mieć "wymiar zajmujący cały ekran" i ma być "wolno i wyraźnie czytane przez lektora": Ja, Jarosław Kaczyński, kandydat na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, na wiecu wyborczym w Lublinie w dniu 9 czerwca 2010, rozpowszechniłem informację, że Bronisław Komorowski chce, by służba zdrowia była prywatna, sprywatyzowana. Informacja ta jest nieprawdziwa, bowiem w rzeczywistości program wyborczy Bronisława Komorowskiego nie przewiduje, by służba zdrowia była prywatna, sprywatyzowana. Jarosław Kaczyński, kandydat na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. To samo oświadczenie ma się ukazać w PAP.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

#44 Post autor: Mystery » śr cze 16, 2010 12:42 pm

Adam Krysiński pisze:Sąd zdecydował, że Kaczyński ma zamieścić płatne ogłoszenie w telewizjach: TVP1 i TVN. Oświadczenie prezesa PiS ma mieć "wymiar zajmujący cały ekran" i ma być "wolno i wyraźnie czytane przez lektora": Ja, Jarosław Kaczyński, kandydat na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, na wiecu wyborczym w Lublinie w dniu 9 czerwca 2010, rozpowszechniłem informację, że Bronisław Komorowski chce, by służba zdrowia była prywatna, sprywatyzowana. Informacja ta jest nieprawdziwa, bowiem w rzeczywistości program wyborczy Bronisława Komorowskiego nie przewiduje, by służba zdrowia była prywatna, sprywatyzowana. Jarosław Kaczyński, kandydat na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. To samo oświadczenie ma się ukazać w PAP.
Wystarczy, że na forum filmmusic.pl się pojawiło :wink:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#45 Post autor: Adam » śr cze 16, 2010 12:43 pm

:mrgreen:
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ