Maurice Jarre - The Man Who Would Be King (Kritzerland)

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Maurice Jarre - The Man Who Would Be King (Kritzerland)

#1 Post autor: Bucholc Krok » pn mar 08, 2010 15:13 pm

Kompletna i zremasterowana wersja. Znowu tylko 1000 sztuk. Pewnie rozejdzie się jak Cross of Iron. Chwilowo pre-order.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

#2 Post autor: Marek Łach » pn mar 08, 2010 15:35 pm

O, fajnie. Jak ktoś nie zna to polecam.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#3 Post autor: Bucholc Krok » pn mar 08, 2010 15:53 pm

COMPLETE! Mam nadzieję, że to dotyczy całej muzyki, a nie całej, chwilowo dostępnej muzyki..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#4 Post autor: Adam » pn mar 08, 2010 16:10 pm

dziwna polityka, o ten score sie ludzie zabijają a oni dają tylko tysiak? to epwnie bedzie reprint albo re-rec?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#5 Post autor: Bucholc Krok » pn mar 08, 2010 17:03 pm

Adam Krysiński pisze:dziwna polityka, o ten score sie ludzie zabijają a oni dają tylko tysiak?


Pewnie więcej nie mogli..
to epwnie bedzie reprint albo re-rec?
The CD has been completely and lovingly remastered, fixing several problems inherent in the original release.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#6 Post autor: Bucholc Krok » pn mar 08, 2010 18:03 pm

Bucholc Krok pisze:Mam nadzieję, że to dotyczy całej muzyki, a nie całej, chwilowo dostępnej muzyki..
No i guzik.. dałem się ponieść emocjom.. zwykła reedycja. Dobrze, że chociaż dzwięk lepszy (co się jeszcze okaże). Tak czy siak rozejdzie się szybko. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#7 Post autor: Adam » pn mar 08, 2010 18:34 pm

Bucholc Krok pisze:No i guzik.. dałem się ponieść emocjom.. zwykła reedycja. Dobrze, że chociaż dzwięk lepszy (co się jeszcze okaże). Tak czy siak rozejdzie się szybko. :)
widzisz Bucholc, nie siedzę w archeologii a jak zobaczyłem tylko tysiaka kopii to już wiedziałem że to bedzie reprint zwykły!!! a z remasteringiem to poczekajmy na efekty i odsłuch finalny całosci, a nie na prasowy PR kritzerlandu..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#8 Post autor: Bucholc Krok » pn mar 08, 2010 19:05 pm

Co by nie było to sprzedadzą.. Ponadto, Kritzerland jakąś wybitną wytwórnią nie jest, ale nie wiem czy mogą sobie pozwolić na lipę..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#9 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 12, 2010 08:28 am

No i poszło w pre-orderze. :) Ale pewnie jeszcze będzie po 40$ a może i 50$, bo Cross of Iron poszedł za 40$. :) Choć to się jeszcze okaże. W ofercie nie mają w każdym razie.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#10 Post autor: Adam » pt mar 12, 2010 08:29 am

jakby to był complit to bym kupił.. za reprinta im nie bede kasy nabijał..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#11 Post autor: Bucholc Krok » pt mar 12, 2010 13:13 pm

Ja bym wziął to co wydali, ale nie lubię kupować w pre-orderze. Poza tym nie będę zamawiał 1 płyty..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#12 Post autor: Adam » pn mar 15, 2010 10:27 am

to też prawda, zgadzam się z Toba, ale mimo wszystko, ładowanie kasy w dalej króciótki reprint się mija z celem tak czy siak..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#13 Post autor: Althazan » czw mar 18, 2010 08:29 am

No niestety: znowu już kilka osób zgłasza problemy z płytą. Podobno skacze. Na razie tylko kilka... Kimmel oczywiście wymieni, itd. a jak będzie takich więcej, to dotłoczy... same dyski - czyli jak ktoś kupił dwie, a drugą z myślą o jakiejś wymianie za parę lat, to kupa... :evil:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#14 Post autor: Bucholc Krok » czw mar 18, 2010 08:35 am

Kritzerland to jednak partacze.. coraz mniej żałuję, że się nie załapałem. :) I tak ktoś to kiedyś wyda.. LEPIEJ.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#15 Post autor: Adam » pt mar 19, 2010 08:35 am

kolejny kandydat do partacza roku w takim razie...
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ