The Lord of the Rings - complete

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10218
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: The Lord of the Rings - complete

#256 Post autor: Ghostek » wt kwie 10, 2018 14:49 pm

Właśnie o tym mówię. Póki kto nie weźmie tego na warsztat i nie posprawdza plików, to nic nie wiemy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: The Lord of the Rings - complete

#257 Post autor: Radek » wt kwie 10, 2018 15:11 pm

To ja też się pochwalę. A co tam. Lepszego prezentu urodzinowego po prostu nie mogłem sobie sprawić :D. Jako, że słucham filmówki dopiero 4 lata to nie miałem okazji kupna tego cudeńka w rozsądnej cenie. Aż do dziś :wink: Teraz czeka mnie trzygodzinna muzyczna podróż do Śródziemia. Ciekawe czy wytrzymam :wink: ? Albo i lepiej. Ciekawe czy moi sąsiedzi wytrzymają? :mrgreen: W tle miała być Shireowska trawa, ale niestety mam tylko warszawską :P
Obrazek
Ostatnio zmieniony wt kwie 10, 2018 15:30 pm przez Radek, łącznie zmieniany 1 raz.

hp_gof

Re: The Lord of the Rings - complete

#258 Post autor: hp_gof » wt kwie 10, 2018 15:21 pm

Radek pisze:To ja też się pochwalę.
Gdzie ostatecznie zamówiłeś? Świat Książki?

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: The Lord of the Rings - complete

#259 Post autor: Radek » wt kwie 10, 2018 15:25 pm

hp_gof pisze:
wt kwie 10, 2018 15:21 pm
Radek pisze:To ja też się pochwalę.
Gdzie ostatecznie zamówiłeś? Świat Książki?
Tak. Wiem, że mogłem zaoszczędzić te 5 dyszek, ale już mi się nie chciało bawić w sprowadzanie zza granicy. :)

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: The Lord of the Rings - complete

#260 Post autor: Radek » wt kwie 10, 2018 16:01 pm

Trzy uwagi:
1. Te guziki, które niby mają "pomagać" w wydostaniu płyty to jakaś masakra. :evil: Wiem, że o tym pisaliście, ale nie myślałem, że będzie AŻ tak źle. Dysku Blu-Ray nawet nie ruszam. Bo się boję, że mi pęknie. Wydostanie trzech podstawowych płyt też nie poszło tak gładko. Kto to projektował :!: :?:
2. Szorstki papier w książeczce też mi się nie podoba.
3. Szkoda, że mapa Śródziemia jest tylko w zestawie winylowym. :(

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: The Lord of the Rings - complete

#261 Post autor: Adam » wt kwie 10, 2018 16:11 pm

szorstki papier był też w starej wersji, imho robi klimat starej księgi ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: The Lord of the Rings - complete

#262 Post autor: Radek » wt kwie 10, 2018 18:24 pm

Adam pisze:
wt kwie 10, 2018 16:11 pm
szorstki papier był też w starej wersji, imho robi klimat starej księgi ;-)
No może jakiś klimacik jest, ale ja jak ją czytam i przecieram ten papier to mam ciarki od tej szorstkości :mrgreen:

Już się tak przyzwyczaiłem do tego, że May It Be jest ostatnim utworem w podstawce, że aż się zdziwiłem podczas słuchania rozszerzenia, że jest jeszcze The Road Goes Ever On... Pt. 2. :D
W sumie to chyba wolałbym żeby te utwory były połączone i żeby May It Be było ostatnie. Ale rozumiem, że zrobili kolejność jak leci w filmie. :)
Ostatnio zmieniony wt kwie 10, 2018 18:34 pm przez Radek, łącznie zmieniany 2 razy.

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: The Lord of the Rings - complete

#263 Post autor: Jedi-Master » wt kwie 10, 2018 18:28 pm

Teraz czeka mnie trzygodzinna muzyczna podróż do Śródziemia. Ciekawe czy wytrzymam :wink: ? Albo i lepiej. Ciekawe czy moi sąsiedzi wytrzymają?
Gratulacje. Też mam i za jednym razem udało mi się przesłuchać bez wielkiego trudu mimo ogromu materiału, a potem non stop katowałem aż do wieczora. Sąsiadom nic do tego, że słuchasz domyślam się, że mieszkasz w bloku od 6:00 do 22:00 wolnoć Tomku w swoim domku, w miarę rozsądku oczywiście, ale jak sobie posłuchają to przynajmniej arcydziała przez duże A, a nie tylko disco polo :wink: . Oczywiście nie mam nic do disco polo, każdy ma swój ulubiony gatunek muzyczny :D

hp_gof

Re: The Lord of the Rings - complete

#264 Post autor: hp_gof » wt kwie 10, 2018 18:35 pm

Do mnie dzisiaj przyszedł Smok 1 od importcds (wysłany ok. tydzień temu), więc druga przesyłka z LOTRem (wysłana w piątek) powinna przyjść zapewne jakoś w poniedziałek :) Can't wait!

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: The Lord of the Rings - complete

#265 Post autor: Jedi-Master » wt kwie 10, 2018 18:46 pm

więc druga przesyłka z LOTRem (wysłana w piątek) powinna przyjść zapewne jakoś w poniedziałek :) Can't wait!
Miałeś brać na Świat Książki.pl

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: The Lord of the Rings - complete

#266 Post autor: Jedi-Master » wt kwie 10, 2018 19:27 pm

W najbliższym czasie odkładam kasę na następne części by już mieć gotowe jak wyjdzie ciekawe czy bedzie jak poprzednio w rocznych odstępach i czy cena będzie podobna ?

hp_gof

Re: The Lord of the Rings - complete

#267 Post autor: hp_gof » wt kwie 10, 2018 19:33 pm

Miałem brać ze świata książki początkowo, ale zmieniłem zdanie. Jako że w ostatnim czasie nakupiłem wiele różnych płyt, to postanowiłem zaoszczędzić te 60-parę złotych i wydać je na inne płyty właśnie, a nie dawać zdziercom, skoro da się taniej ;)

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: The Lord of the Rings - complete

#268 Post autor: Radek » wt kwie 10, 2018 19:38 pm

Jedi-Master pisze:
wt kwie 10, 2018 18:28 pm
Gratulacje. Też mam i za jednym razem udało mi się przesłuchać bez wielkiego trudu mimo ogromu materiału, a potem non stop katowałem aż do wieczora.
Dzięki :D Właśnie skończyłem pierwszy odsłuch. Też udało mi się za pierwszym razem. Nie wiem czy istnieje druga taka płyta w której każdy utwór coś wnosi swoja obecnością. Podczas słuchania zaglądałem do książeczki, żeby to wszystko lepiej zrozumieć. Wszystkie te tematy/motywy. Doszedłem do wniosku, że to jest chyba najinteligentniej napisana muzyka filmowa z jaką miałem styczność. A na pewno jeżeli chodzi o lejtmotywikę. To jak Shore rozporządza tematem Drużyny(i nie tylko) to jakieś mistrzostwo. Czuję, że z każdym odsłuchem będę odkrywał coś nowego.
Jedi-Master pisze: Sąsiadom nic do tego, że słuchasz domyślam się, że mieszkasz w bloku od 6:00 do 22:00 wolnoć Tomku w swoim domku, w miarę rozsądku oczywiście, ale jak sobie posłuchają to przynajmniej arcydziała przez duże A, a nie tylko disco polo :wink: . Oczywiście nie mam nic do disco polo, każdy ma swój ulubiony gatunek muzyczny :D
Dokładnie tak, ale raczej staram się nie słuchać po 22:00. Wtedy słucham na słuchawki podczas czytania jakiejś książki. U mnie w bloku 80% mieszkańców to są Panie i Panowie po 60-ce. Więc raczej Disco Polio nie słuchają. :mrgreen: Chociaż kto ich tam wie.
hp_gof pisze: Do mnie dzisiaj przyszedł Smok 1 od importcds (wysłany ok. tydzień temu)
Ulala Smoczek dobra rzecz :D Ja z kolei muszę uzupełnić dwójkę, która zdecydowanie lepiej wypada na płycie od jedynki. :)
Ostatnio zmieniony wt kwie 10, 2018 19:46 pm przez Radek, łącznie zmieniany 2 razy.

hp_gof

Re: The Lord of the Rings - complete

#269 Post autor: hp_gof » wt kwie 10, 2018 19:41 pm

Radek pisze:
wt kwie 10, 2018 19:38 pm
Ulala Smoczek dobra rzecz :D Ja z kolei muszę uzupełnić dwójkę, która zdecydowanie lepiej wypada na płycie od jedynki. :)
Dwójkę mam od premiery, jedynka zawsze mnie ceną odstraszała, aż do teraz :)

Awatar użytkownika
Krelian
Ghostwriter znanego twórcy
Posty: 893
Rejestracja: pn sty 11, 2010 20:28 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: The Lord of the Rings - complete

#270 Post autor: Krelian » śr kwie 11, 2018 22:22 pm

hp_gof pisze:
wt kwie 10, 2018 18:35 pm
Do mnie dzisiaj przyszedł Smok 1 od importcds (wysłany ok. tydzień temu), więc druga przesyłka z LOTRem (wysłana w piątek) powinna przyjść zapewne jakoś w poniedziałek :) Can't wait!
No 10 dolców to dobra cena, a ile za koszty wysyłki ?

ODPOWIEDZ