The Lord of the Rings - complete

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#31 Post autor: Bucholc Krok » ndz lut 14, 2010 15:45 pm

Ale to jest tylko jakiś wycinek z tego, co jest w edycji czerwonej, zielonej i niebieskiej. Dla kart nie warto kupować.. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

bladerunner

#32 Post autor: bladerunner » ndz lut 14, 2010 20:02 pm

no pytam właśnie czy to są wydania oficjalne czy nie. na niebieskie czerwone zielone mnie nie stać.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#33 Post autor: Bucholc Krok » ndz lut 14, 2010 22:34 pm

W jakim sensie oficjalne?

http://www.soundtrackcollector.com/cata ... ieid=35695

Jak pokazuje SC tytuły się różnią.. Jaka jest różnica w czasach. Ten tańszy zestaw ma 3,3 g. na cała trylogię, a w "kolorowych" masz samego Fellowa 3 godziny. Ja bym zacisnął zęby i zbierał spokojnie na "kolorowe". Mnie też nie stać, żeby ot tak wytrzepać na kolorowe, ale wybrakowanych brać nie będę..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

bladerunner

#34 Post autor: bladerunner » ndz lut 14, 2010 22:44 pm

mi chodzi o to w jakich pudełkach jest ten boxik typu eko slim ? bo chcę zamówić .
Bucholc mam już dość książek a nie jestem tak bogaty, żeby kupować po tyle kasy za płytki z muzyką . Ubogi fan ze mnie, ale zawsze.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#35 Post autor: Bucholc Krok » ndz lut 14, 2010 22:49 pm

Ja Kulczykiem też nie jestem. :) A w ogóle to możesz sprzedać płyty dvd-audio, które są w tych wydaniach.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

bladerunner

#36 Post autor: bladerunner » ndz lut 14, 2010 23:43 pm

:D ja strasznie nie lubię malutkich opakowań lub tych eko podobnych tektur :o a cena 91 zł najtaniej zachęca do kupna, czekam na info od was

a Bucholc jest tylko jedna płyta dvd-audio chyba.

Adam się powinien wypowiedzieć :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#37 Post autor: Adam » pn lut 15, 2010 08:02 am

Ehh przez weekend mnie nie było i już Bucholc herezje sieje ;-):P
I nawet dostapiłem zaszczytu reklamy w Jego profilu :P

Bucholc, mój miszczu :mrgreen:

Ten box to poprostu zwykłe 3 scory w pierwszych wydaniach 1 płytowych w zwykłych pudelkach, na które założoną tą obwolutę. Wewnątrz włożono jeszcze te bzdurne kartki z wizerunkami postaci. Tyle. Ja bym tego nie kupował tylko zbierał kasę dalej na boxy complete i kiedyś je kupił bo i tak będą dostepne. Dopiero w nich ta muzyka ukazuje cały swój geniusz i ponadczasowość.
Ostatnio zmieniony pn lut 15, 2010 08:16 am przez Adam, łącznie zmieniany 2 razy.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#38 Post autor: Adam » pn lut 15, 2010 08:04 am

bladerunner20 pisze: a Bucholc jest tylko jedna płyta dvd-audio chyba.
W boxach complete są pojedyncze płyty dvd-audio - w każdym boxie jedna. Przy czym z racji tego że Król trwa aż 2 godziny to w nim to dvd-audio jest dwustronne - ma dwa rózne menu a muza jest podzielona tak jak film w wersji extended.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#39 Post autor: Bucholc Krok » pn lut 15, 2010 08:18 am

Adam Krysiński pisze:Ehh przez weekend mnie nie było i już Bucholc herezje sieje ;-):P
Co niby źle napisałem?
I nawet dostapiłem zaszczytu reklamy w Jego profilu :P
Raczej czarnego PR.. :D
Ja bym tego nie kupował tylko zbierał kasę dalej na boxy complete i kiedyś je kupił bo i tak będą dostepne. Dopiero w nich ta muzyka ukazuje cały swój geniusz i ponadczasowość.
No i o to chodzi.. kupić completa.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#40 Post autor: Bucholc Krok » pn lut 15, 2010 08:18 am

Adam Krysiński pisze:
bladerunner20 pisze: a Bucholc jest tylko jedna płyta dvd-audio chyba.
W boxach complete są pojedyncze płyty dvd-audio
Przecież napisałem, że są PŁYTY dvd..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#41 Post autor: Adam » pn lut 15, 2010 08:19 am

tak jak ja zawsze niby robię oftop, tak Ty siejesz herezję ;-):P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#42 Post autor: Adam » pn lut 15, 2010 09:25 am

Bucholc Krok pisze:
Adam Krysiński pisze:I nawet dostapiłem zaszczytu reklamy w Jego profilu :P
Raczej czarnego PR.. :D
"Nieważne jak, byle by pisali" ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#43 Post autor: Bucholc Krok » pn lut 15, 2010 15:34 pm

Adam Krysiński pisze:tak jak ja zawsze niby robię oftop, tak Ty siejesz herezję ;-):P
PIerniczysz.. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#44 Post autor: Bucholc Krok » pn lut 15, 2010 15:37 pm

Adam Krysiński pisze:"Nieważne jak, byle by pisali" ;-)
Nie zgadzam się.. bo ten cytat z Ciebie świadczy raczej o podwójnych standardach. :) W mojej "chacie" ma być porządek, a u innych może być bajzel..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58147
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#45 Post autor: Adam » wt lut 16, 2010 18:58 pm

14 luty - premiera Króla Live w Lucernie - Shore jak zwykle stoliczek (wszystkie możliwe LOTRy), autografy i fotki... :)

Obrazek
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ