Soundtrack zamówiony z Ebay.( idzie z Włoch)

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
bladerunner

Soundtrack zamówiony z Ebay.( idzie z Włoch)

#1 Post autor: bladerunner » śr lis 18, 2009 22:28 pm

Witam serdecznie ostatnio dosyć szybko bo cena ku temu sprzyjała zamówiłem soundtrack z internetowego sklepu. Sprzedawca ma sklep we Włoszech. Słabo znamy angielski. Ja włoskiego w ogóle, podobnie on z polskim . Mianowicie Chodzi o okładki w środku i z tyłu czy są one po włosku czy po angielsku?? Orientuje się ktoś ?
okładka zewnętrzna jest po angielsku.

ot. original motion picture itd.

Piszcie Panowie :)

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3636
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#2 Post autor: Althazan » śr lis 18, 2009 22:36 pm

Jak już idzie, to jak przyjdzie to zobaczysz ;)
A jak nie idzie, to link byłby przydatny, bo inaczej to mamy wróżyć z fusów? :lol:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Soundtrack zamówiony z Ebay.( idzie z Włoch)

#3 Post autor: Bucholc Krok » czw lis 19, 2009 14:22 pm


bladerunner

#4 Post autor: bladerunner » ndz lis 22, 2009 17:14 pm

http://cgi.ebay.pl/THE-PEACEMAKER-Hans- ... 3ca74c6513

Coś takiego gość miał kilka sztuk chyba.

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3636
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#5 Post autor: Althazan » ndz lis 22, 2009 18:54 pm

Wydanie z gazetą "Del Prado" - ale bez obaw, zawartość ta sama co na "normalnych" wydaniach. Kiedyś to sprzedawali po 5 euro... ;)

bladerunner

#6 Post autor: bladerunner » ndz lis 22, 2009 20:56 pm

Dzięki:) zobaczymy jak dojdzie mam nadzieje, że okładki i poligrafia też będzie w eng jak w normalnych wydaniach. Przynajmniej będzie nowe i zafoliowane w dobrej cenie a nie jak na allegro za używkę lekko porysowaną 100zł ??

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3636
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#7 Post autor: Althazan » pn lis 23, 2009 10:53 am

bladerunner20 pisze:Dzięki:) zobaczymy jak dojdzie mam nadzieje, że okładki i poligrafia też będzie w eng jak w normalnych wydaniach. Przynajmniej będzie nowe i zafoliowane w dobrej cenie...
Będzie nowa - tak. Na zafoliowaną bym nie liczył, chyba, że sprzedający zafoliował ją domowym sposobem. Te wydania nie były foliowane. Wszystko w środku jest jak w normalnym wydaniu - po angielsku, oprócz tłoczenia (tłoczyli Włosi) i dodatkowych napisów na płycie i tylnej okładce (standardowe "not for sale" i "edycja z magazynem Del Prado" lub coś podobnego).

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

#8 Post autor: Wurger » pn lis 23, 2009 15:07 pm

Będzie nowa - tak. Na zafoliowaną bym nie liczył, chyba, że sprzedający zafoliował ją domowym sposobem. Te wydania nie były foliowane. Wszystko w środku jest jak w normalnym wydaniu - po angielsku, oprócz tłoczenia (tłoczyli Włosi) i dodatkowych napisów na płycie i tylnej okładce (standardowe "not for sale" i "edycja z magazynem Del Prado" lub coś podobnego).
Kiedys miałem taki egzemplarz tylko,ze z Hiszpanii :D Płyta była zafoliowana domowym sposobem i na tylnej okldace byla informacja ,ze jest sprzedawana tylko jako dodatek do gazety :? Koszmarek :evil: Na szczescie istnieje ladniejsze wydania tej plyty :D

bladerunner

#9 Post autor: bladerunner » pn lis 23, 2009 15:09 pm

O ja nie Cierpię włoskich znaczków na coverach :D

No ale nie powiem, że mi się humor nie pogorszył :)

Mefisto

#10 Post autor: Mefisto » śr gru 02, 2009 19:50 pm

nie wiem, podepnę się tu, bo chyba nie ma tematu o aukcjach (albo nie mogę znaleźć)

jakby kogoś interesowało, to bardzo tanio:
http://www.allegro.pl/item832955573_tho ... erica.html

żeby nie było, to nie ja sprzedaję :P

bladerunner

#11 Post autor: bladerunner » pt gru 18, 2009 13:53 pm

Witam panie i panów soundtrack doszedł ;) o ile na okladce słynne Del Prado mnie nie denerwuje o tyle ja widzę przez pół płyty napis CD nie może być sprzedawana bez magazynu to aż mnie strzela :d. No ale wole takie wydanie a bez rys niż porysowane a bez włoskich znaczków ;0. Jeszcze napomknę ile zapłaciłem , aż 60-70zł.Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

#12 Post autor: Wurger » pt gru 18, 2009 17:59 pm

Chyba dziś pojawiła się na aukcji na.... :wink:

bladerunner

#13 Post autor: bladerunner » pt gru 18, 2009 19:23 pm

Ciekawa poligrafia też mam pociąg ale na czerwonym tle. a i jeszcze jedno gdybyś wcześniej napisał, że masz to pewnie bym od Ciebie wziął :D sprzedałem parę rzeczy i teraz mam pieniądze :)

Mefisto

#14 Post autor: Mefisto » pt sty 08, 2010 14:58 pm

heh, no i teraz też zastanawiam się czy kupować na tym ebayu, też z Włoch - mam rzadką płytę za świetną cenę, ale mówiąc szczerze przeraża mnie cena przesyłki (ponad 8 euro!) - mam więc pytanie ile do Ciebie ta płyta szła, czy nic jej się nie stało, no i w ogóle jak oceniasz taki zakup?

bladerunner

#15 Post autor: bladerunner » pt paź 01, 2010 15:14 pm

Fail
Ostatnio zmieniony sob paź 02, 2010 17:20 pm przez bladerunner, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ