Zdjęcia bądź lista waszej kolekcji Soundtracków.

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#16 Post autor: Koper » pn lis 16, 2009 19:10 pm

Jeszcze pytanie, jakie utwory i w jakim wykonaniu na tych płytach się znajdą. I wtedy będzie można ocenić, czy 25 zł to dobra cena, czy nie.

bladerunner

#17 Post autor: bladerunner » pn lis 16, 2009 21:51 pm

Panowie jeżeli jedna płyta to wiadomo 20 -kila utworów( nie wyobrażam sobie Pana Williamsa z 20 utworami tylko w swojej kolekcji )

Może tak zdjęcia wreszcie Panowie I Panie ?:)

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#18 Post autor: Koper » pn lis 16, 2009 22:14 pm

Nie chce mi się robić fotek. Mogę powklejać okładki co większych rarytasów, jak chcesz. :)

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#19 Post autor: Wawrzyniec » pn lis 16, 2009 22:28 pm

Koper pisze:Mogę powklejać okładki co większych rarytasów, jak chcesz. :)
Koper ma pewnie osobny pokój z soundtrackami i musiałby kilkadziesiąt zdjęć zrobić :wink: Ja niestety na razie zdjęć nie mogę zrobić, gdyż jestem po za domem. Ale powklejać okładki, również najlepszych dzieł z mojej kolekcji to i ja mógłbym. Albo po prostu poczekam do grudnia i wtedy parę zdjęć moich "cudeniek" zrobię :wink:
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#20 Post autor: Althazan » wt lis 17, 2009 12:50 pm

To może ja zacznę:
Obrazek
Obrazek
Jak widać nie przygotowywałem półek do zdjęć ;)
To jest jakieś 7-8% mojej kolekcji :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#21 Post autor: Bucholc Krok » wt lis 17, 2009 13:21 pm

Althazan pisze:To może ja zacznę:
Jak widać nie przygotowywałem półek do zdjęć ;)
To jest jakieś 7-8% mojej kolekcji :)
E... lepsze są takie zdjęcia, które obejmują jak najwięcej płyt. :) Na fotce "masa" robi większe wrażenie. Może spróbuj objąc 90-100%? :)

BTW: wszystkie płyty trzymasz na takich półkach? Jaki masz system układania? Domyślam się (bo nie mogę dojrzeć), że układasz (chyba jak większość osób, może poza Wawrzyńcem, który trzyma na początku Williamsa, a później Zimmera ;)) artystami (wg. nazwisk) od A do Z. Tylko jeśli dojdzie Ci jakaś płyta np. Barrego to musisz wszystko przesuwać?
Swoją drogą przy takich półkach nie masz problemu z El Cidem, czy nawet nie miałbyś problemu z The MGM Soundtrack Treasury, który ma "grubość" ok. 5,5cm.

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

#22 Post autor: Wurger » wt lis 17, 2009 13:42 pm

E... lepsze są takie zdjęcia, które obejmują jak najwięcej płyt. Na fotce "masa" robi większe wrażenie. Może spróbuj objąc 90-100%?
Jak tylko wróce z pracy wkleje swoja fotke z plytami :D Taki "mały"zagospodarowany naroznik pokoju :wink:

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#23 Post autor: Althazan » wt lis 17, 2009 13:58 pm

Bucholc Krok pisze:Może spróbuj objąc 90-100%?
Teraz nie mogę, bo z powodu małej ilości miejsca w domu większość kolekcji nie mieści mi się tutaj... Jak dam radę - to kiedyś zrobię.
Robię tak, że wybieram pewną część płyt i co jakiś czas wymieniam to co mam na półkach. A ta większa część jest w dużej, zamykanej szafie. :)

Mefisto

#24 Post autor: Mefisto » wt lis 17, 2009 14:48 pm

a czy możesz rozszyfrować japońskie szlaczki? Domyślam się, że jedno z nich to Tomorrow never dies, drugie może Die another day albo inny 007, ale reszta to zagadka

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#25 Post autor: Althazan » wt lis 17, 2009 15:16 pm

Mefisto pisze:a czy możesz rozszyfrować japońskie szlaczki?
OK :) Pierwsze zdjęcie, pierwszy rząd od lewej:
Dark Knight x2 (Limited Edition z autografami i wydanie japońskie)
The Rock
POTC 3
King Arthur
Pearl Harbor
Crimson Tide
Last Samurai
Peacemaker
Tears Of The Sun
House Of The Spirits
Thin Red Line
Regarding Henry
...
a zaczynając od prawej strony w tym samym rzędzie:
AOI (Iwashiro)
Inanimate World (Iwashiro)
Beautiful Life (Mizoguchi)
Don't Be A Cry Baby (Iwashiro)
Onimusha 2 Orchestral (Iwashiro)
Yashitsune (Iwashiro)

A na drugim zdjęciu u góry po lewej to trzy części Matrixa a w tym samym rzędzie po prawej (z zielonym OBI) to Twin Peaks. :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#26 Post autor: Bucholc Krok » wt lis 17, 2009 15:55 pm

Althazan pisze: Robię tak, że wybieram pewną część płyt i co jakiś czas wymieniam to co mam na półkach. A ta większa część jest w dużej, zamykanej szafie. :)
Pancernej, chroniącej przed dzieciakami i innymi szkodnikami? :)
Ale czy w szafie można się połapać gdzie co leży? Bo pewnie ma odpowiednią głębokość i trzeba układać warstwami?

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

#27 Post autor: Wawrzyniec » wt lis 17, 2009 17:13 pm

Bucholc Krok pisze:może poza Wawrzyńcem, który trzyma na początku Williamsa, a później Zimmera ;))
Zaraz, zaraz, a skąd Ty to wiesz :?: :shock: Czy już kiedyś wspominałem, jak mam rozmieszczone płyty, chyba nie :?
Zresztą i tak będę msuiał sobie wreszcie jakiś lepszy stojak zakupić, tylko jak ostatnio byłem w krakowskiej IKEI to żadnego nie znalazłem :(

A Althazan co do Twej kolekcji to mogę tylko napisać: "Impressive. Most Impressive" :D Jestem pod wrażeniem i jak się domyślałem, mocno mnie zawstydziłeś :oops: :wink:
Do widzę, że masz jeszcze soundtrack Hajime Mizoguchiego, który oryginalnie nie jest "Jin-Roh". "Beutiful Life" - dobry soundtrack?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

bladerunner

#28 Post autor: bladerunner » wt lis 17, 2009 18:14 pm

Imponujące. Szkoda, że nic na sprzedaż :(

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#29 Post autor: Bucholc Krok » wt lis 17, 2009 19:22 pm

Wawrzyniec pisze:Zaraz, zaraz, a skąd Ty to wiesz :?: :shock: Czy już kiedyś wspominałem, jak mam rozmieszczone płyty, chyba nie :?
Ja też sobie tego nie przypominam, ale czy to tak ciężko zgadnąć? ;)
Zresztą i tak będę msuiał sobie wreszcie jakiś lepszy stojak zakupić, tylko jak ostatnio byłem w krakowskiej IKEI to żadnego nie znalazłem :(
Najlepsze z IKEI są drewniaki. Oczywiście warto mieć zrobiony pod nie regał. Bez większego problemu dorzuca się wówczas kolejne płyty i nie ma możliwości, żeby się zrobił bałagan.

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

#30 Post autor: Wurger » wt lis 17, 2009 20:49 pm

Moja skromna kolekcja soundtrackow :cry: Największa półeczka mieści oczywiście tylko soundtracki.
Kto policzy ile jest plyt Jerrego Goldsmitha?:wink:

Obrazek

i w zbliżeniu

Obrazek Obrazek :wink:

ODPOWIEDZ