Zdjęcia bądź lista waszej kolekcji Soundtracków.

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#61 Post autor: Adam » pn lis 30, 2009 21:27 pm

o proszę, Jabłońskim mogę być 8)

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#62 Post autor: Althazan » pn lis 30, 2009 22:14 pm

Adam Krysiński pisze:Doszliśmy do sedna, że ja nie jestem zbieraczem :)
Ej, Panie "Niekonsekwentny"... :roll: A co tam jest z tym Preisnerem? Wyjątek, czy co? Bo nie będę wszystkim mówił, co tam sprzedawałeś, a potem odkupowałeś... :lol: No chyba, że powyższe stwierdzenie nie dotyczy kompozytorów, którzy wydali mniej niż 30 płyt? ;)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#63 Post autor: Adam » wt gru 01, 2009 08:03 am

Preisner to wyjątek hehe :P Naprawdę jedyny :) Zbieraczem byłem kiedyś - Barry, polskie scory, jak leci się kupowało :) Z wiekiem to przechodzi ;-) Przynajmniej w moim przypadku ;-) Wiadomo że sytuacja finansowa ma też na to wpływ. Ale jeśli coś przycisnie, i trzeba będzie się pozbyć, to potem stara się odzyskać i szukać pomocy (patrz Preisner :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#64 Post autor: Adam » czw gru 10, 2009 21:45 pm

Panowie polećcie jakąś fachową półkę (Wurger Ty to masz super sprawę te narożniki, chce taką samą tylko białą!) a raczej duużą półkę.. Trzymam po szafkach, wieszam na wieszakach.. nieład się mi robi :) Ikea nie pomogła bo nie wymiarowe jak dla mnie .. Byłem w fajnym zakładzie stolarskim po coś na special zamówienie, ale mi krzyknęli cenę taką, że bym 10 Predków z Varese kupił za to ;-)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#65 Post autor: Bucholc Krok » pt gru 11, 2009 12:36 pm

Adam Krysiński pisze:Panowie polećcie jakąś fachową półkę (Wurger Ty to masz super sprawę te narożniki, chce taką samą tylko białą!) a raczej duużą półkę..
Największym plusem takiego układu jest to, że maksymalnie wykorzystuje się miejsce. Kiedyś się nad takim regałem zastanawiałem, ale doszedłem do wniosku, że po 1. o miejsce tak bardzo martwić się nie muszę, bo prędko kilku tysięcy płyt nie uzbieram, a po 2 przy takim układzie koszmarne jest dokładanie kolejnych płyt. Wszystko trzeba przesuwać. Masakra.
Trzymam po szafkach, wieszam na wieszakach.. nieład się mi robi :) Ikea nie pomogła bo nie wymiarowe jak dla mnie ..
Ale które nie są wymiarowe? Ja mam takie ze sklejki, do których wchodzi 35 cd-ków.
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/86672809

Po 1. płyty się nie dotykają (ważne, jeśli nie trzyma się ich w torebkach)
Po 2. łatwiej jest odszukać dany tytuł, bo płyty leżą poziomo
Po 3. najważniejsze - w przypadku przepełnienia się stojaków przesuwasz je i wkładasz nowe.
Problem jednak jest z boxami, czy albumami, które mają oryginalne wymiary. Przy zwykłym boxie można od biedy wyjąć co drugie żeberka i nie ma problemu, ale szersze nie wejdą.
Byłem w fajnym zakładzie stolarskim po coś na special zamówienie, ale mi krzyknęli cenę taką, że bym 10 Predków z Varese kupił za to ;-)
Pod te z Ikei też robiłem regały na zamówienie (jeśli mi się przestaną podobać w przyszłości to przystosuję je do książek, wystarczy dorobić półki). Ostatecznie możesz je wieszać na gwoździach (nawet mają już gotowe otwory). Zaoszczędzisz na regale. Niestety, gorzej będzie z przewieszaniem tych skrzynek. :)

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

#66 Post autor: Wurger » pt gru 11, 2009 20:41 pm

Adam napisał
Panowie polećcie jakąś fachową półkę (Wurger Ty to masz super sprawę te narożniki, chce taką samą tylko białą!) a raczej duużą półkę.. Trzymam po szafkach, wieszam na wieszakach.. nieład się mi robi Ikea nie pomogła bo nie wymiarowe jak dla mnie .. Byłem w fajnym zakładzie stolarskim po coś na special zamówienie, ale mi krzyknęli cenę taką, że bym 10 Predków z Varese kupił za to
Zanim zamowilem swoje naroznikowe póleczki plytki trzymale chyba w 6 roznych szafkach i na kazdej scianie pokoju :shock: :lol:Nadal ma dwie doatakowe połeczki na plyty z muzyka rockowa :wink:
Obecne pólki zamowilem u stolarza i w sumie kosztowaly tyle co obecnie plytka Jerrego - Inchon(2cd) z Intrady :wink:Plytki sa tak poukladane ze nie trzeba ich przesuwac(za czesto), bo zawsze zostawiam miejsce na kolejne soundtracki.Zreszta teraz tylko wymieniam swoje plytki wiec sa wolne miejsca :D Np dzis Under Siege 2 zajal miejsce starego wydania z Sarabande :D
Kiedys w Ikea widzialem podobne połki jak mam teraz ale byly znacznie mniejsze i pewnie musialbym zamowic bagazowke aby zabrac je do domu :lol:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#67 Post autor: Adam » ndz gru 13, 2009 08:40 am

Coś będę musiał pomyśleć z tymi moimi półkami w końcu... później ewentualnie podeśle foty do oceny.. tylko aparat muszę odzyskać, bo w komie, mimo że daje radę, to jednak brakuje kilku megapixeli :x

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#68 Post autor: Bucholc Krok » pn lut 22, 2010 13:03 pm

Wurger pisze:teraz chyba widać dokładniej
http://img42.imageshack.us/img42/8983/pict0972.jpg
Ciekawi mnie jedna rzecz.. czy te płyty są w torebkach foliowych? Bo nie widzę "spawów", a OBI jakoś muszą się trzymać. Chyba, że są w tych oryginalnych, w których przyszły? :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wurger
Kserujący nuty
Posty: 314
Rejestracja: czw lip 23, 2009 08:53 am

#69 Post autor: Wurger » pn lut 22, 2010 15:22 pm

Płytki trzymam w foliach które sa na nowych płytach :D Mam kumpla który mi odkłada trochę foli na przyszłość :D Na japonce tez nakładam ta sama folie ,ale od strony OBI i dlatego się tak ładnie trzymają :lol:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#70 Post autor: Adam » pn lut 22, 2010 16:34 pm

Wurger pisze:Mam kumpla który mi odkłada trochę foli na przyszłość
A potem Bucholc kupuje w takiej folii i się cieszy że niby nówka nie śmigana ;-) Maniacy folii... :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

#71 Post autor: Bucholc Krok » pn lut 22, 2010 17:27 pm

A skąd Ty wiesz, co Bucholc kupuje?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26140
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

#72 Post autor: Koper » pn lut 22, 2010 21:48 pm

Adam monitoruje rynek handlu soundtrackami. To tajny agent... cholera, miałem nie mówić.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#73 Post autor: Adam » wt lut 23, 2010 08:06 am

Agent Tomek :);-)
#FUCKVINYL

bladerunner

#74 Post autor: bladerunner » śr lut 24, 2010 18:34 pm

:
Agent Tomek
Smile to przystojniacha z Ciebie Adam musi być :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#75 Post autor: Adam » czw lut 25, 2010 07:50 am

ba, Jacyków się chowa ;-);-)
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ