Highlander Endgame

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Highlander Endgame

#1 Post autor: Jedi-Master » wt lip 18, 2017 20:34 pm

Ostatnio tak sobie myślałem nad scorem do Highlandera Kamena i o tym, ze moim marzeniem byłoby włączyć do swojej kolekcji ten soundtrack wydany np: przez LaLę lub Intradę i tak sobie wzdychałem, aż natrafiłem można powiedzieć za grosze nówkę sztukę score z Highlandera IV film oglądałem jak wyszedł w 2000 r. czyli dosyć dawno i pamiętam, że odstawał poziomem od poprzednich zresztą świetnych części najlepiej cenię 1 i 2 z racji tego, że grał w nich Sean Connery, były piosenki jednego z moich ulubionych zespołów The Queen, ciekawa historia, akcja itp. powiem szczerze, że soundtrack do IV części jest bardzo dobry w odróżnienu od filmu skomponował go Nick Glennie- Smith i Stephen Graziano tego drugiego pana szczerze mówiąc nie kojarzę, ale Nicka już bardzo wszak skomponował w większości przypisywaną Zimmerowi The Rock. Ktoś słuchał, ma w kolekcji, jak wam się podoba ?
Ostatnio zmieniony wt lip 18, 2017 20:36 pm przez Jedi-Master, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Highlander Endgame

#2 Post autor: Adam » wt lip 18, 2017 20:35 pm

stare dobre czasy 8) ale teraz siara tego słuchać :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Highlander Endgame

#3 Post autor: Krzysiek » śr lip 19, 2017 14:22 pm

Patrząc na różne High Top list przebojów to siara słuchać muzyki filmowej :wink:
A czwarta część muzycznie jest całkiem zgrabna http://screenarchives.com/title_detail. ... R-ENDGAME/

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: Highlander Endgame

#4 Post autor: Jedi-Master » śr lip 19, 2017 17:34 pm

Nie tak dawno patrzyłem gdzieś w sieci czego słuchają Polacy i najwięcej rock, pop i o dziwo muzyka filmowa/soundtrack 33 % na 3 miejscu jak znajdę wkleję te dane z badań tylko, że przez soundtracki można też rozumieć piosenki z filmów czyli płyty V/A, niekoniecznie scory, a taki podział nie był widoczny niestety w tej ankiecie.

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Highlander Endgame

#5 Post autor: Kaonashi » śr lip 19, 2017 17:44 pm

Obstawiam, że może 10% z tego to scory.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: Highlander Endgame

#6 Post autor: Jedi-Master » śr lip 19, 2017 21:08 pm

Pewnie tak szkoda, że nasze społeczeństwo jest tak mało wrażliwe na dobrą i piękną muzykę, ale chociaż my mamy dobry gust, smak i należymy do ekskluzywnego klubu. :D

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: Highlander Endgame

#7 Post autor: Kaonashi » śr lip 19, 2017 21:57 pm

Elyta. :wink:
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Gieferg
Asystent orkiestratora
Posty: 429
Rejestracja: wt paź 25, 2016 16:30 pm

Re: Highlander Endgame

#8 Post autor: Gieferg » czw lip 20, 2017 00:09 am

The Queen
Zmienili nazwę?

Jedyne co dobrze wspominam z Endgame to muzyka z początku filmu.
Muzyka filmowa na Filmożercach

Want list: Tyler - (John) Rambo / Silvestri - Avengers

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: Highlander Endgame

#9 Post autor: Jedi-Master » czw lip 20, 2017 06:41 am

Nie nazwy nie zmieniali oczywiście dalej to Queen :D

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Highlander Endgame

#10 Post autor: Krzysiek » czw lip 20, 2017 11:00 am

Jedi-Master pisze:
śr lip 19, 2017 17:34 pm
Nie tak dawno patrzyłem gdzieś w sieci czego słuchają Polacy i najwięcej rock, pop i o dziwo muzyka filmowa/soundtrack 33 % na 3 miejscu jak znajdę wkleję te dane z badań tylko, że przez soundtracki można też rozumieć piosenki z filmów czyli płyty V/A, niekoniecznie scory, a taki podział nie był widoczny niestety w tej ankiecie.
Pod tytułem "muzyka filmowa" ludzie często słuchają tzw. muzyki "epickiej" lub innych przeróbek. Twórcy tych potworków mieszają muzykę z różnych filmów dodatkowo przerabiając bit na bardziej rytmiczny czy syntezatorowy. Coś na wzór jaki kiedyś panował w muzyce (koniec lat 80siątych) rozrywkowo dyskotekowej.

ODPOWIEDZ