INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#121 Post autor: Michał Turkowski » pn wrz 26, 2016 15:46 pm

Tomek pisze:Zwycięzcę w kategorii wydanie roku mamy już raczej przesądzonego. Wygląda prze-imponująco.

Michał - zwracam honor i gratuluję, bo tyle czasu wyczekiwania (i chyba marzenie) się wreszcie ziściły :)

Owszem The Ten Commandments to był mój wielki skarb na który czekałem ! :)

Póki co jednak wstrzymałem się z zakupem - drogie to bardzo a kupując chcę mieć pewność że wszystko jest tip-top i nie będą odsyłać uszkodzonych płyt albo coś w ten deseń :)

Póki co, wnioskując na podstawie postów z FSM wszystko jest raczej ok - jeden z użytkowników zwrócił uwagę na pewne artefakty w jednym utworze na CD6, jednakże Feigelson tłumaczył że wynika to zwyczajnie z materiału żródłowego i zwyczajnie nie da się z tym nic zrobić. Póki co jeszcze troszkę się wstrzymam z zamówieniem.

Od dziś jest też w domenie, więc będę miał możliwość obadać całość przed zamówieniem :)

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#122 Post autor: Tomek » śr wrz 28, 2016 20:20 pm

Właśnie - czasami oczekiwania ludzi są tak niebotyczne, że nie dociera do nich, że przecież oni korzystali z materiałów, które mają pół wieku ;-)

Co do kosztów, to może kiedyś Intrada wyda "kadłubową" wersję tegoż - czyli tylko wydanie 3-płytowe, bez tych re-recordingów, wersji w mono itp. Ale jeżeli to się w ogóle stanie to pewnie po kilku latach, tak jak np. w przypadku Back to the Future czy Spartacusa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#123 Post autor: Althazan » śr paź 19, 2016 07:25 am

Obrazek

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10224
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#124 Post autor: Ghostek » śr paź 19, 2016 08:39 am

Ja już kompletnie nie ogarniam polityki cenowej Varese. Teraz za 2CD każą dawać 24,99, a wcześniej za 1CD 21,99. Na pytania o przyczyny takich skoków żaden decydent nie odpowiada. Ktoś ogarnia temat??
Co zaś się tyczy samej muzyki, to musiałbym obadać całość, ale sample prezentują się niezgorszo, choć takie generic ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#125 Post autor: muaddib_dw » śr paź 19, 2016 14:30 pm

Wczoraj z okazji wydania odświeżyłem sobie film, bardzo fajna muza, z klimatem, ładnymi tematami, chórami troszkę przypominającymi te od Elfmana. Pozycja trafiła na wish listę. Może na święta zawita na półeczce 8)

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10224
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#126 Post autor: Ghostek » pn sty 02, 2017 23:14 pm

No i mamy chyba największy przejaw skur***yństwa ze strony Intrady.
The Loyalty System is currently expired. Points cannot be redeemed or earned.
Jeżeli dobrze rozumiem, to cały program lojalnościowy poszedł się paść, a w tym setki (jeżeli nie tysiące) $ rabatu uciułanych przez stałych klientów.
Obrazek

Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#127 Post autor: muaddib_dw » wt sty 03, 2017 07:53 am

Ghostek pisze:No i mamy chyba największy przejaw skur***yństwa ze strony Intrady.
The Loyalty System is currently expired. Points cannot be redeemed or earned.
Jeżeli dobrze rozumiem, to cały program lojalnościowy poszedł się paść, a w tym setki (jeżeli nie tysiące) $ rabatu uciułanych przez stałych klientów.
Czy składając zamówienia otrzymywałeś od nich kiedykolwiek informacje o wysokości przydzielonego do zamówienia rabatu. Przejrzałem ostatnie maile od nich, potwierdzające złożenie czy tez wysłanie zamówienia, w żadnym ani słowa o tym :?:

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10224
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#128 Post autor: Ghostek » wt sty 03, 2017 08:19 am

Bo te punkty samemu się odbiera w momencie, jak złożysz wniosek o zamienienie ich na rabat.
Przyznam,że wszystko trzymałem na taki gruby deal, ale teraz dupa tego wyszła... Choć, jak poruszyłem wątek na forum FSM, to niektórzy twierdzą, że to tylko błąd systemu. Oby...
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1437
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#129 Post autor: Pawel P. » wt sty 03, 2017 11:12 am

Dziś jakiś dziwny dzień, bo wszyscy wpadają w panikę, albo wokół mnie, albo na forum ;) Przecież oczywiste jest, że gdyby coś takiego zrobili, mieliby przerąbane ze strony amerykańskiego urzędu ochrony konsumentów.

Ze strony Intrady:
"The loyalty program is currently experiencing technical difficulties and some customers are unable to access their rewards points. We apologize for this inconvenience and want to assure you that your points should never expire, and we are working to resolve this issue as quickly as possible. Thank you for your patience and understanding, and happy new year!"

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#130 Post autor: Adam » wt sty 03, 2017 13:28 pm

Ghosti rozkręcił na fsm gównoburze :D Prawidłowo, niech się mają na baczności 8)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10224
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#131 Post autor: Ghostek » wt sty 03, 2017 13:52 pm

Ale jakbym tam tego tematu nie założył, to pewnie zamietliby to pod dywan nawet nie ustosunkowując się do tego. A tak wszystko jasne. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#132 Post autor: Adam » wt sty 03, 2017 16:39 pm

no dlatego napisałem że prawidłowo.. płacę żądam !
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1437
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#133 Post autor: Pawel P. » wt sty 03, 2017 18:00 pm

Ghostek pisze:Ale jakbym tam tego tematu nie założył, to pewnie zamietliby to pod dywan nawet nie ustosunkowując się do tego. A tak wszystko jasne. :)
Tak, i nikt inny z kilku tysięcy klientów Intrady z pewnością by tego tematu nie podniósł... Sorry, ale to sztucznie wywołana "afera". Nie ma możliwości, by taki program odwołali, likwidując zdobyte punkty, przynajmniej bez wielomiesięcznego uprzedzenia na stronie i w mailu - bo byłaby to zwykła kradzież. A wtedy straciliby znacznie więcej. Poza tym przestępstwa gospodarcze w Stanach zgrożone są wieloletnią odsiadką.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10224
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#134 Post autor: Ghostek » wt sty 03, 2017 18:08 pm

Znając chciwość Fakesa i przedmiotowe podejście do klientów można się wszystkiego spodziewać - łącznie ze sztucznie wywołanym "problemem technicznym", by sprawdzić reakcję ludu. A nuż udałoby się na tym coś ugrać...
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#135 Post autor: Adam » wt sty 03, 2017 19:09 pm

dokładnie, w Bułgarii płyty tłoczy a wyginają się jak bierki :roll:
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ