INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10220
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#76 Post autor: Ghostek » wt sie 09, 2016 08:39 am

Bez kitu. Takiego partactwa Fake dawno nie odstawił :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#77 Post autor: Adam » wt sie 09, 2016 08:53 am

ta druga płyta to śmiesznie wygląda fakt :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michal
Kserujący nuty
Posty: 329
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 19:33 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#78 Post autor: Michal » wt sie 09, 2016 12:52 pm

Na drugiej płycie Rambo ładnie oznaczyli materiał z różnego żródła . Najciekawiej z największą dynamiką brzmi trailer filmu a najgorzej wręcz mono z jednym kanałem !! to szumnie oczekiwany End Credits niewykorzystany w filmie . Na miejscu wytwórni wstydziłbym się takiego"potworka" wrzucać ale widać na FSM lub FB i innych forach zagranicznych że nie przeszkadza ten fakt niektórym fanom , którzy tak bezkrytycznie podchodzą do coraz większej ilości wydań płytowych Intrady , moim zdaniem utwierdzając tylko w "betonowym" przekonaniu włodarzy że nie trzeba się starać ..a oklaski i splendor i tak będą :D
Jestem ciekaw jak te wydanie ocenią nabywcy w Polsce ( oryginał vs.Sample)
Plus za okładkę , jest taka o jakiej marzyłem . 8)

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1437
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#79 Post autor: Pawel P. » wt sie 09, 2016 13:42 pm

Jeśli to kiedyś kupię, to za jakieś trzy cztery lata z następną obniżką Intrady, razem z ich pierwszym First Blood, pod warunkiem, że nie będę miał niczego innego do kupienia. Wydanie Silvy wydaje mi się całkiem ok, tak jak wydanie Varese jedynki. Jej nowa wersja z Intrady przynajmniej kosztuje 20 dolców, a tu aż 30. Za dużo.

Wspomniane "End Credits" mógłby Tadlow kiedyś nagrać jako bonus - świetny, ale ta jakość...

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#80 Post autor: Tomek » wt sie 09, 2016 15:49 pm

Ale doczytaliście co mieli tylko do dyspozycji jeżeli chodzi o te całe "End Credits"? :) Po prostu to zarchiwizowali dla potomności - bo co innego mieli zrobić?

Druga płyta to jeden z tych najbardziej bezczelnych sposobów tworzenia sztucznych wydań 2- czy 3-CD. Może niedługo będziemy dostawali wielo-płytowe boxy, na których kolejne wersje będą się tylko różniły miksami, dodaniem lub odjęciem jakiejś sekcji, chóru itp. A ceny będą szły w kosmos :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1437
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#81 Post autor: Pawel P. » wt sie 09, 2016 17:06 pm

Tomek pisze:Ale doczytaliście co mieli tylko do dyspozycji jeżeli chodzi o te całe "End Credits"? :) Po prostu to zarchiwizowali dla potomności - bo co innego mieli zrobić?


No tak, dlatego trudno mieć pretensje te End Credits, bo dzięki temu można je poznać.
Tomek pisze:Druga płyta to jeden z tych najbardziej bezczelnych sposobów tworzenia sztucznych wydań 2- czy 3-CD. Może niedługo będziemy dostawali wielo-płytowe boxy, na których kolejne wersje będą się tylko różniły miksami, dodaniem lub odjęciem jakiejś sekcji, chóru itp. A ceny będą szły w kosmos :)
Czekam na 3cd Criminal Law :D

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#82 Post autor: Paweł Stroiński » wt sie 09, 2016 17:25 pm

Odpuszczam, End Credits (i jeszcze to trumpet slate) jakoś sobie skołuję, ale Silva wystarczy.

Jeśli chodzi o First Blood Intrady, choć nigdy nie miałem Varese (i dostałem w prezencie na urodziny), a dobrze znałem, to Intrada zmieniła trochę moje pojęcie o ścieżce (z "fajne" na "geniusz"), bo jednak chronologiczne ułożenie materiału bardzo pomaga ogarnąć, o co Jerry'emu chodziło.

A trailer do Rambo 2 był nawet na Intradzie. To wydanie tylko znaczy, że będę miał serię Rambo w dwóch edycjach Intrady i jednej Silvy :)

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#83 Post autor: Tomek » wt sie 09, 2016 18:56 pm

To wydanie jest tylko minutę dłuższe (film score) od Silvy, włączając piosenkę. Wygląda na absolutną kosmetykę a chyba bardziej, na uzupełnienie sobie katalogu przez Intradę i sprzedaż tego jako całej trylogii ;-) Za Intradą przemawiałaby na pewno książeczka, ale na Silvie jest już niezła analiza track-by-track...
Paweł Stroiński pisze:Odpuszczam, End Credits (i jeszcze to trumpet slate) jakoś sobie skołuję, ale Silva wystarczy.
Podejrzewam, że to nawet nie będzie warte większego zachodu...
Paweł Stroiński pisze:A trailer do Rambo 2 był nawet na Intradzie.
Racja. Tak samo jak muzyka pod logo Carolco ;-)
Paweł Stroiński pisze:To wydanie tylko znaczy, że będę miał serię Rambo w dwóch edycjach Intrady i jednej Silvy :)
Ja nie mam III-ki i jakoś nie mogę się przekonać do tego score'u, mimo kilku momentów. A żeby tylko stało dla samej kompletności na półce - nie moja filozofia ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#84 Post autor: Paweł Stroiński » wt sie 09, 2016 23:57 pm

Czytałeś moje recki pewnie, więc wiesz, że ja każdą część tej serii w wykonaniu Goldsmitha (ważne podkreślenie, jak wiadomo ;) ) cenię za coś trochę innego. I dla mnie jeśli o trójkę chodzi, to, mówiąc z angielska, temat Afganistanu jest "sam wart ceny biletu" :) . Najbardziej to chyba I'll Stay lubię.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#85 Post autor: Adam » śr sie 10, 2016 09:10 am

Air Force One 2CD niech wydadzą a nie jakieś Rambo Srambo !!!!!! :evil:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#86 Post autor: Tomek » śr sie 10, 2016 17:11 pm

Z tego co się orientuję Townson ma prawa do AFO, więc nie wykrzyknikuj.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#87 Post autor: Michał Turkowski » ndz sie 14, 2016 13:34 pm

Intrada Aug 23rd

Roger Feigelson:

Golden agers start saving.

Czyżby wreszcie długo oczekiwany BOX z wszystkimi nagraniami "The Ten Commandments" ? :) Byłoby super ! :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#88 Post autor: Adam » wt sie 16, 2016 12:46 pm

to szykuj 100 $ i cło :P ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#89 Post autor: Michał Turkowski » wt sie 16, 2016 18:36 pm

Adam pisze:to szykuj 100 $ i cło :P ;-)
Myślę że 60-70 dolarów to raczej maks dla "The Ten Commandments". To wydanie będzie dla bardzo specyficznego odbiorcy, więc myślę że tyle powinno pyknąć (Box Ben Hura od FSM to 60 dolców).

Dla mnie The Ten Commandments to pozycja obowiązkowa i kupię to na sto procent - najwyżej wstrzymam się chwilę by obadać czy nie ma jakieś wtopy z tłoczeniem/wydaniem, ale kupuję na bank, prędzej czy (troszkę;) później - wiele zależy też od limitu :)

Będzie to też chyba pierwszy BOX od Intrady taki wielki ?

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: INTRADA - PLANY WYDAWNICZE

#90 Post autor: Michał Turkowski » czw sie 18, 2016 09:03 am

Nadchodzące wydanie Intrady będzie zawierać 6 CD !!!

Będzie The Ten Commandments ! :)

ODPOWIEDZ