Intrada - Jerry Goldsmith - The Ghost and the Darkness (2 CD)

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1101
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Intrada - Jerry Goldsmith - The Ghost and the Darkness (2 CD)

#16 Post autor: Krzysiek » śr kwie 29, 2015 14:19 pm

Paweł Stroiński pisze:To, że kończy mi się miejsce na półce i nie mam nawet miejsca na dodatkową półkę, to już inna sprawa
skąd ja to znam :mrgreen:
Paweł Stroiński pisze:Moim zdaniem sprawa wygląda tak, jak Turek ją opisał, zwłaszcza, że moja "kopia" Ghost in the Darkness pozbawiona jest kawałków Worldbeaters, więc mam tylko score Jerry'ego. Mam zamiar zakupić ten album w sytuacji, w której nie będzie się to wiązało z zaciąganiem hipoteki na przykład
Wszystko się zgadza. Wydanie Hollywood Rec było z piosenkami. Nie mam "japończyka" więc nie orientuję się jak wygląda na tym wydaniu. Tak czy inaczej starego nie ma sensu się pozbywać (bonus w postaci piosenek) a nowe Intrady warte jest nawet zastawienia samochodu :D
Paweł Stroiński pisze:Przede wszystkim jedna rzecz, nie kupuj bezpośrednio z Intrady. SAE też to ma i ma tańsze koszty wysyłki.
Też się zgadza. Tylko jakoś inaczej też liczą wydania wielopłytowe i w tym momencie trzeba by się było pytać Wurgera co faktycznie bardziej sie opłaca. Wiem, że przy zamówieniach (SAE) na ok 8-10 tytułów, rozłożone koszty wysyłki pojedynczych płyt były bardzo niskie.

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Intrada - Jerry Goldsmith - The Ghost and the Darkness (2 CD)

#17 Post autor: Paweł Stroiński » śr kwie 29, 2015 15:41 pm

Jakby to powiedzieć, wydanie, które posiadam, nie jest w formie płytowej ;) . Dlatego ten score chcę tym bardziej w pełnej wersji mieć. Czekałem z zakupem właśnie do takiej edycji, jaką teraz wydali :)

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Intrada - Jerry Goldsmith - The Ghost and the Darkness (2 CD)

#18 Post autor: Tomek » śr kwie 29, 2015 16:28 pm

Paweł Stroiński pisze:Przede wszystkim jedna rzecz, nie kupuj bezpośrednio z Intrady. SAE też to ma i ma tańsze koszty wysyłki. A Intrada ostatnio robiła wielką akcję, na której skorzystałem (Alien i Wind and the Lion).
Jak Intrada da mi 25% rabatu, to raczej bardziej zaoszczędzę na tym, niż na dwóch dolarach różnicy (pi razy drzwi) w kosztach przesyłki z Intrady a SAE ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1101
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Intrada - Jerry Goldsmith - The Ghost and the Darkness (2 CD)

#19 Post autor: Krzysiek » ndz maja 03, 2015 11:00 am

Zakupy z Intrady:

WARLOCK (EXPANDED)
2
Intrada Volume 310 $19.99
$39.98

GHOST AND THE DARKNESS, THE (2CD)
4
Intrada Volume 312 $29.99
$119.96
Subtotal
$159.94
Shipping & Handling
$25.50

czyli za 6 tytułów z czego 4 2CD przesyłka wyszła 25,5$ To chyba nie tak źle.... co?

Mefisto

Re: Intrada - Jerry Goldsmith - The Ghost and the Darkness (2 CD)

#20 Post autor: Mefisto » ndz maja 03, 2015 17:49 pm

Krzysiek pisze:przesyłka wyszła 25,5$ To chyba nie tak źle.... co?
Przynajmniej kolejny tytuł można by było za to kupić. W porównaniu do takiego amazona, to sporo - zwłaszcza, gdy zarabiasz w złotówkach :P

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1101
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Intrada - Jerry Goldsmith - The Ghost and the Darkness (2 CD)

#21 Post autor: Krzysiek » ndz maja 03, 2015 20:08 pm

Jakbyś mieszkał w USA i kupował tyle tytułów w Merlinie to też by porównywalnie doliczyli za przesyłkę.... :P

hp_gof

Re: Intrada - Jerry Goldsmith - The Ghost and the Darkness (2 CD)

#22 Post autor: hp_gof » ndz maja 03, 2015 20:49 pm

No ja za przesyłkę jednej książki z merlina do Hiszpanii kiedyś zapłaciłem dwie dychy ;) No ale już musiałem coś po polsku przeczytać, bo nie dawałem rady :D Poza tym z Markiem na stronie Varese zapłaciliśmy na spółkę 15 dolców za jedno wydanie 2CD i jedno 1CD. Więc Twoje koszty wysyłki nie są wcale takie złe ;)

Mefisto

Re: Intrada - Jerry Goldsmith - The Ghost and the Darkness (2 CD)

#23 Post autor: Mefisto » pn maja 04, 2015 00:38 am

Krzysiek pisze:Jakbyś mieszkał w USA i kupował tyle tytułów w Merlinie to też by porównywalnie doliczyli za przesyłkę.... :P
Jakbym mieszkał w USA to liczyłbym w dolarach, zatem złotówki miałyby dla mnie 3 razy niższą wartość, więc nawet z tą przesyłką byłbym na plus... taki detal :)

EDIT: a wydanko odsłuchane - jest moc :) tak jak nie lubię takich dwupłytowych zapychaczy z oryginalnym albumem jako dodatkiem, tak duszek z mroczkiem potrafi się obronić w pełnej wersji. 8)

ODPOWIEDZ