La La Land Records - Black Friday

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: La La Land Records - Black Friday

#46 Post autor: Althazan » ndz gru 14, 2014 20:23 pm

Cisek pisze:Lala te płyty wysyła jakimiś ultra-szybkimi gołębiami pocztowymi, bo płyta po 5 dniach była u mnie. Zawsze to tak sprawnie działa?
W 99% :P

Mefisto

Re: La La Land Records - Black Friday

#47 Post autor: Mefisto » pn gru 15, 2014 01:18 am

Tomek pisze:No może nie przeginajmy w drugą stronę, bo zaraz okaże się, że Pasja to zły score, który zasługuje tylko na usunięcie z dysku... :roll:
No to chyba Ty przesadzasz, bo ja mówię tylko o expandzie - dla podstawowego mam specjalny kącik do modlitw co rano :)
Mnie osobiście ten underscore fascynuje, ta kreacja starożytnej, tajemniczej atmosfery i klimatu za pomocą głównie instrumentów etnicznych, wokali i elektroniki. Tej nowej wersji Pasji słucha się inaczej, przede wszystkim głównie z racji chronologicznego przedstawienia. Zgodzę się, że do momentu gdzieś biczowania, score jest nieco nudny i mocno atmosferyczny, potem wkracza już na bardzo wysoki poziom i trzyma go do końca, tak jak oryginalna płytka.
Zgodzę się - głównie z tym nudny i nijaki :) Sorry, ale aż do finału ta muzyka praktycznie nie istnieje. Klimacik i owszem jest, ale tak mogę powiedzieć o praktycznie każdych wokalizach pierdzących w tle. Bonusy w postaci alternatów i 50 utworów trailerowych też mnie nie przekonały. Wyrok: na dysku zostanie, ale względem płytki podstawowej nie dałbym za to funta kłaków, gdybym miał kupować. Peace ;)

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: La La Land Records - Black Friday

#48 Post autor: Tomek » pn gru 15, 2014 20:51 pm

No i bardzo dobrze, więc sobie zassałeś to na dysk i jak Ci się będzie podobało to sobie to wyrzucisz. Big deal.

Jednak małą hipokryzją jest dla mnie krytykowanie wydań kolekcjonerskich na zasadzie "ale to długie i nudne, oryginał jest lepszy. A bonusy to w ogóle już do bani i nikomu nie potrzebne", jeśli właśnie - nie wydało się na to nawet kłaka z funta kłaków ;-)

Sam kiedyś krytykowałem czasami przesadzone wydania kolekcjonerskie, więc jako pierwszy rzucam w siebie kamieniem, dziś trochę inaczej na to jednak patrzę.

Jak pisałem poprzednio - wydanie to skierowane jest do mocno ograniczonej grupy osób, i albo wydane jest jako kompletne albo w ogóle (dobra, dobra, nie pisz mi znowu o kapitanie Obvious, OK? :) ). A stwierdzenie, że w Pasji do Resurrection nic się nie dzieje, mogę tylko określić jako ignorancję :P
Obrazek

Mefisto

Re: La La Land Records - Black Friday

#49 Post autor: Mefisto » pn gru 15, 2014 21:36 pm

Tomek pisze:Jednak małą hipokryzją jest dla mnie krytykowanie wydań kolekcjonerskich na zasadzie "ale to długie i nudne, oryginał jest lepszy. A bonusy to w ogóle już do bani i nikomu nie potrzebne", jeśli właśnie - nie wydało się na to nawet kłaka z funta kłaków ;-)
Nie widzę związku, skoro nie oceniam platynowych okładek i płytek z kości słoniowej, tylko sam materiał, jaki się na tych płytach znajduje. A ten prezentuje się marnie względem wydania podstawowego i nie zmieni tego fakt, czy mam obie te pozycje na półce.

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10221
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: La La Land Records - Black Friday

#50 Post autor: Ghostek » czw gru 25, 2014 10:14 am

Obrazek

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: La La Land Records - Black Friday

#51 Post autor: Michał Turkowski » czw gru 25, 2014 22:22 pm

Z informacji na FSM okazuje się że niektóre BOXy Batmana mają wadę na cd numer 4.

There are FOUR defects on disc 4, track 1 at the times previously noted:
1:29, 3:06, 4:45, and 6:21.

6:21 is the most obvious, yes, but the other three are the same type of defect.


Na szczęście La-La reaguje bardzo szybko -

If you have a Disc 4 with the Track 1 flaw and wish a replacement disc. Please e-mail info@lalaland-ent.com with the subject heading BATMAN DISC 4 REPLACEMENT and make sure you include your name and exact mailing address in the body of your e-mail. We will begin sending out replacement discs in mid January 2015, when we get them in stock.

Ja mojego boxu nie dostałem jeszcze choć mam nadzieję że będzie dobry i obejdzie się bez wymiany. W najgorszym wypadku będzie trzeba uderzać do LaLi o podesłanie poprawionego cedeka.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: La La Land Records - Black Friday

#52 Post autor: Adam » pt gru 26, 2014 07:33 am

:?: :?: :?: to jest qwa normalnie skandal

Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: La La Land Records - Black Friday

#53 Post autor: Michał Turkowski » pt gru 26, 2014 09:36 am

Adam pisze::?: :?: :?: to jest qwa normalnie skandal

Obrazek
Zgadzam się, za drogie to wydanie żeby było spartaczone.

Ja czekam na przybycie mojego BOXU.
Jeśli też będzie miał defekt, to będziemy uderzać do LaLi o podesłanie poprawionej płyty, przynajmniej jest szybka reakcja z ich strony.

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: La La Land Records - Black Friday

#54 Post autor: Tomek » pt gru 26, 2014 09:52 am

Wiadomo czym konkretnie są te "defekty"?
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: La La Land Records - Black Friday

#55 Post autor: Adam » pt gru 26, 2014 10:54 am

trzaski/kliki.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: La La Land Records - Black Friday

#56 Post autor: Adam » pn sty 05, 2015 21:57 pm

aha czy ktoś zauważył że trzaski są na dysku który NIE był edytowany :?: :!: to score z dwójki który był niezmieniony według ich zapowiedzi, więc przecież mieli gotowy master i pozostało im tylko dotłoczyć nowe kopie z istniejącej płyty :roll: nagroda darwina normalnie.....
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: La La Land Records - Black Friday

#57 Post autor: Tomek » śr sty 07, 2015 22:19 pm

To samo pomyślałem, kiedy przeczytałem, że te defekty tyczą się CD4 (czyli 2-giego CDka Batman Returns). Można źle wytłoczyć? Widoczne chyba tak.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: La La Land Records - Black Friday

#58 Post autor: Adam » czw sty 08, 2015 18:08 pm

jak widać trzeba mieć talent :D
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ