MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#16 Post autor: Michał Turkowski » ndz paź 12, 2014 09:11 am

Tak ale Fitz wykłada na te nagrania w większości swoje PRYWATNE pieniądze wiedząc że rzadko kiedy się to zwraca w ogóle. Tak więc nie dziwota że nieraz nie ma fotosów.

Najdroższa wytwórnia? Moses kosztuje bodaj 15 funtów (nie wiem dokładnie) + Tadlow ma darmową wysyłkę. Gdzie tu drożyzna ? ;-)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#17 Post autor: Adam » ndz paź 12, 2014 09:12 am

łał, darmowa wysyłka :P tylko że te same płyty u innych kosztują po 15-19 $ a nie w funtach, które są droższe, więc? :)

ja tam do Fitza nic nie mam, jest chłop filantrop i ok, ale ja tak słabo wydanych płyt kupować nie będę i mam do tego prawo jak i do opinii na temat żenującej grafiki całości i jej formy.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#18 Post autor: Michał Turkowski » ndz paź 12, 2014 09:19 am

Zgodze się że booklet jest bardzo słaby ale nie dyskfalifikuje to jak dla mnie wydania, którego głównym aspektem jest przecież muzyka, która w tym przypadku jest świetnie zagrana i nagrana :-) I kolejna rzecz nigdy nie wydana ujrzała światło dzienne. Czytając na forum FSM i FB opinie Barry fanów i nie tylko - są one bardzo entuzjastyczne i płyta zbiera świetne oceny/opinie.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#19 Post autor: Adam » ndz paź 12, 2014 09:23 am

bo muzie i nagraniu nic zarzucić nie można, ale dla mnie wydanie to całość, nie tylko muzyka.. może jestem wybredny ale wydaje mi się że na tym rynku trzeba :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23256
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#20 Post autor: Mystery » ndz paź 12, 2014 10:48 am

Owszem świetnie zagrany i nagrany, no i wcześniej tego nie było, ale muza już tylko taka sobie, czerpiąca z rok wcześniejszego Zulu, z w kółko wałkowanym tematem przewodnim i to nie najwyższych lotów Barry'ego.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#21 Post autor: Adam » ndz paź 12, 2014 16:13 pm

jako fanboj Johna od początku mówiłem że to imo zbędne wydanie, jest tyle ciekawszych niewydanych scorów Barryego do zrobienia re-recu, nie mówiąc że i kilka wydanych się o to prosi. tu by wystarczyła suitka dłuższa na jakiejś składance i tyle.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#22 Post autor: Krzysiek » ndz paź 12, 2014 20:19 pm

Marek Łach pisze:No i bardzo dobrze, że właśnie takie rzeczy nagrywają. Jak coś nigdy nie było autonomicznie wydane (i np. taśmy-matki zaginęły) albo wydane tylko szczątkowo to taki re-rec powinien być obecnie priorytetem. Ja chętnie posłucham i już się cieszę.
Wyjdzie odnowiony obraz na Blu to i taśmy z muzą się odnajdą :wink:
Swoją drogą pianie z zachwytu nad jakością nagrania, które z racji wykonania i nagrywania na żywo w dzisiejszych czasach, jest co najmniej dziwne. Nie dość, że płyta uboga w dodatki to jeszcze może nagranie miało być słabe?? Poza tym czasowo, przypomina mi to wczesne tytuły Varese, kiedy muzy było po 30-40 kilka minut.
Adam pisze:....ale ja tak słabo wydanych płyt kupować nie będę i mam do tego prawo jak i do opinii na temat żenującej grafiki całości i jej formy.
Całkowicie się z Adamem zgadzam. Muza musiała by być wybitna, by warto było przy takiej biedzie za takie pieniądze to kupić..... Barry jest dla mnie mistrzem, ale nie w takim wydaniu :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#23 Post autor: Adam » ndz paź 12, 2014 22:49 pm

true story bro, bynajmniej bez mrgreen na końcu :(
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#24 Post autor: Templar » ndz paź 12, 2014 23:26 pm

Adam pisze:łał, darmowa wysyłka :P tylko że te same płyty u innych kosztują po 15-19 $ a nie w funtach, które są droższe, więc? :)
Plus jakieś 10 dolców za wysyłkę jak nie lepiej i wychodzi ok. 85-100zł, a tutaj 80zł, no to powiedz mi teraz co jest droższe :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10221
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#25 Post autor: Ghostek » pn paź 13, 2014 09:43 am

No a jak ktoś z Intrady bierze to ma 20$ + 13 $ za wysyłkę, więc w ogóle na bogato z ceną...
Obrazek

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#26 Post autor: Michał Turkowski » pn paź 13, 2014 23:53 pm

Kolejny re-rec, który będzie nagrywany w Pradze w tym miesiącu bądź w listopadzie to "Obsession" Bernarda Herrmanna z filmu Briana De Palmy.

Do tej pory był dostępny tylko album 38 minutowy.
Będzie complete, bootleg ma 75 minut.

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#27 Post autor: Marek Łach » wt paź 14, 2014 08:09 am

No nareszcie!! Najlepszy news. :) Cudowna muzyka Bernarda.

Szczypior
George Lucas
Posty: 3327
Rejestracja: wt sty 24, 2012 12:48 pm

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#28 Post autor: Szczypior » wt paź 14, 2014 12:41 pm

Z ciekawości. Jakiej narodowości jest Raine? :)

Mefisto

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#29 Post autor: Mefisto » wt paź 14, 2014 14:06 pm

Krzysiek pisze:Poza tym czasowo, przypomina mi to wczesne tytuły Varese, kiedy muzy było po 30-40 kilka minut.
I niektóre z nich do dziś są najlepszymi reprezentacjami poszczególnych tytułów.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: MISTER MOSES re-rec (Barry) - Tadlow/Prometheus

#30 Post autor: Krzysiek » wt paź 14, 2014 14:47 pm

Chyba chciałeś napisać jedynymi. A to nie znaczy o jakości wydawniczej. Pomijając fakt innej technologii remasteru w tamtych czasach.

ODPOWIEDZ