28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#1 Post autor: Michał Turkowski » wt paź 22, 2013 05:25 am

I'll post the covers later, I don't want to sit on top of Bruce's awesome Heaven Can Wait/Racing with the Moon release...so go check those samples and revel in that release which is long overdue. I'm only posting now because I was looking at the covers and one is mostly just red and the other is mostly just blue. They look interesting side by side. I guess I can't help being a tease.

Expanded editions:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10224
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#2 Post autor: Ghostek » wt paź 22, 2013 08:54 am

No na tego Kokona czekałem i czekałem z nadzieją, że ktoś niedługo odświeży. Dobrze, że nie kupiłem regulara. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#3 Post autor: Paweł Stroiński » wt paź 22, 2013 09:23 am

O widzę, że będzie nowa recka Clancy'ego na stronie :)

Będę dużo myślał nad kupnem tego Polowania... Mam regulara, kupionego po taniości na którymś FMF.

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#4 Post autor: Tomek » wt paź 22, 2013 15:36 pm

I ja również. Z jednej strony regular za 20-30 zł z 30 minutami absolutnej esencji tego score'u. Z drugiej kwestia wydania 100 zł za ładniejsze wydanie, książeczkę oraz około 30 minut dodatkowej muzyki (wnioskuję na bazie bootlega istniejącego), która niewiele wnosi do tego co jest oficjalnie wydane... Poza tym kwestia przyzwyczajenia do regulara.

A skończy się tak, że trzeba będzie szarpnąć Hunt i Kokon (bo to jeden z najlepszych, magicznych hornerów lat 80-ych) ;-)

Ciekawe tylko czy to będą limity z góry narzuconą liczbą sztuk, czy do wyczerpania (jakiegoś z góry założonego przez Intradę) nakładu.

Jakby nie patrzeć, BARDZO miła niespodzianka od nich :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#5 Post autor: Templar » wt paź 22, 2013 15:46 pm

Tomek pisze:Ciekawe tylko czy to będą limity z góry narzuconą liczbą sztuk, czy do wyczerpania (jakiegoś z góry założonego przez Intradę) nakładu.
Intrada teraz nie robi limitów ilościowych, tylko czasowe, w każdej prasówce mają " Intrada Special Collection release available while quantities and interest remains!". I jak już zamierzają wycofać to jakiś czas przed podają dokładny termin i albo do tego dnia albo do wyczerpania zapasów, które im zostały.
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23264
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#6 Post autor: Mystery » wt paź 22, 2013 16:48 pm

Michał Turkowski pisze:Obrazek
Ciekawe czy Brian T. sobie kupi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#7 Post autor: Michał Turkowski » wt paź 22, 2013 17:21 pm

Kurde, na "Hunt..." pewnie się rzucę... ;)

Nie przepadałem za aranżacją pierwotnego albumu (trochę za szybko na tacy podane highlighty), ale jak będzie remaster i będzie 2CD - complete + album - to pewno się skuszę. 8)

A miałem nie kupować płyt :lol:

Ale cóż, cytując klasyka: "My już jesteśmy nie do uratowania" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#8 Post autor: Adam » wt paź 22, 2013 18:31 pm

Tomek pisze:I ja również. Z jednej strony regular za 20-30 zł z 30 minutami absolutnej esencji tego score'u. Z drugiej kwestia wydania 100 zł za ładniejsze wydanie, książeczkę oraz około 30 minut dodatkowej muzyki (wnioskuję na bazie bootlega istniejącego), która niewiele wnosi do tego co jest oficjalnie wydane...
pominąłeś najważniejszą rzecz - regular to format DAD, czyli syf, kiła i mogiła - pod względem jakości jeden z najgorzej wydanych na cd Basilów, a zaryzykuję, że najgorzej. tego się słuchać nie da.. I nawet jakby to miało byc taka sama zawartośc na wznawianej płycie, tylko w normalnej, porządnej jakości jak bozia przykazała, to to wydanie intrady było by taką samą rewolucją, jaką jest teraz. oczywiście zakładam że tu audio będzie normalne :mrgreen:

W ogóle ten rzut Hunt + Kokon to podobny stopień pierdolnięcia co wydania takich tytułów jak Alien 2cd, ID4 2cd, Bttf 2cd itp. Intrada pierdolnęła newsem że wszystkim majty spadły. Nawet nie chce mi się wklejać gifów bo by tu ich całą strona była.. Czekamy co LaLa odpowie na czarny piątek.

A co do limitów to wyjasnił Ci wszystko Templar.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#9 Post autor: Kaonashi » wt paź 22, 2013 19:21 pm

Mystery pisze:
Michał Turkowski pisze:Obrazek
Ciekawe czy Brian T. sobie kupi :mrgreen:
A to gdzie on Kokona zerżnął :?: :P
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#10 Post autor: Adam » wt paź 22, 2013 19:23 pm

ja Ci nie odpowiem, Kokon to jeden z tych scorów Roya którego popularności nie rozumiem. w ogóle nie podchodzi mi ta muza, jaką znam z dotychczasowych dwóch wydan.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#11 Post autor: Tomek » wt paź 22, 2013 20:52 pm

Templar pisze:Intrada teraz nie robi limitów ilościowych, tylko czasowe, w każdej prasówce mają " Intrada Special Collection release available while quantities and interest remains!". I jak już zamierzają wycofać to jakiś czas przed podają dokładny termin i albo do tego dnia albo do wyczerpania zapasów, które im zostały.
Orientuję się, że Intrada tak to teraz wydaje, tylko nie byłem pewien jak to jest z ich Special Collection'ami :) Dzięki za wyjaśnienie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mystery
James Horner
Posty: 23264
Rejestracja: pt gru 01, 2006 11:34 am

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#12 Post autor: Mystery » wt paź 22, 2013 22:01 pm

Kaonashi pisze:A to gdzie on Kokona zerżnął :?: :P
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... e_4CQ#t=74
http://www.youtube.com/watch?v=-XYNdOPw ... lpage#t=11
Adam pisze:ja Ci nie odpowiem, Kokon to jeden z tych scorów Roya którego popularności nie rozumiem. w ogóle nie podchodzi mi ta muza, jaką znam z dotychczasowych dwóch wydan.
O, kolejny po The Rocketeer :wink: A czegoż tu nie rozumienieć, jeden z najbardziej magicznych utworów Jamesa, rozpropagonowany ostatnio przez zwiastun Super 8, "Through the window", markowy temat "Theme from Cocoon", hornerowska akcja w The Chase czy kipiące najprawdziwszymi emocjami First Tears czy Sad Goodbyes - Horner at his very best :)

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#13 Post autor: Tomek » wt paź 22, 2013 22:39 pm

Przecież sam finał Kokonu to przyćmiewa dokonania całych karier wielu współczesnych celebrytów filmówki. Ale to tylko Adam, czego się spodziewałeś ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33889
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#14 Post autor: Wawrzyniec » wt paź 22, 2013 22:40 pm

O ja lubię Kokon, zarówno film jak i muzykę. Fani Hornera i dobrej muzyki filmowej mają powody do radości. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: 28.10 - Intrada - COCOON, THE HUNT FOR RED OCTOBER

#15 Post autor: Kaonashi » wt paź 22, 2013 23:38 pm

Jak się okazuje słyszałem i jedno i drugie, ale nigdy nie doszukałem się tej zbieżności, a może dlatego że jak dla mnie zawsze to była zrzyna z Legends of the Fall.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

ODPOWIEDZ