Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#16 Post autor: Koper » śr lip 10, 2013 23:18 pm

Wawrzyniec pisze:Nie jestem zadowolony z tego przeniesienia. Trzeba było założyć osobny temat dla Zanelliego i tam się o "Into The West" wypowiadać. :?
Po co? :P Tutaj się możesz uzewnętrzniać. :P
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#17 Post autor: Templar » śr lip 10, 2013 23:38 pm

Według opisu to ten dział niby jest do rozmów o samych wydaniach, gdzie, za ile kupić itp. A Wawrzek zakładał temat, żeby podyskutować o samej muzyce, także powinien być raczej w dziale "Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE".
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#18 Post autor: Wawrzyniec » czw lip 11, 2013 12:15 pm

Dokładnie oto mi chodziło, o czym zresztą argumentowałem. Tutaj dyskutuje się czy płyty nie są spartaczone, w folii, czy przesyłka doszła na czas, co jest w książeczce itd.
A nie chciałem zakładać osobnego tematu dla Zanelliego, gdyż poza tą pracą trudno mi znaleźć coś innego godnego uwagi. :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5929
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#19 Post autor: kiedyśgrześ » sob lip 13, 2013 13:56 pm

Wawrzyniec pisze:A nie chciałem zakładać osobnego tematu dla Zanelliego, gdyż poza tą pracą trudno mi znaleźć coś innego godnego uwagi. :?
Zenek ma już swój osobny temat zakopany w czeluściach forum, sam zakładałem :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#20 Post autor: Koper » sob lip 13, 2013 14:03 pm

Templar pisze:Według opisu to ten dział niby jest do rozmów o samych wydaniach, gdzie, za ile kupić itp. A Wawrzek zakładał temat, żeby podyskutować o samej muzyce, także powinien być raczej w dziale "Dyskusja na tematy związane z muzyką filmową - ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE".
I tyle tej dyskusji było, że hoho. :P
kiedyśgrześ pisze:Zenek ma już swój osobny temat zakopany w czeluściach forum, sam zakładałem :P
No, dokładnie. Jest tutaj: viewtopic.php?f=27&t=2521 ale leń Wawrzek nawet nie był łaskaw poszukać, tylko zaśmieca Forum jakąś płytą sprzed lat.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#21 Post autor: Wawrzyniec » sob lip 13, 2013 14:16 pm

Koper pisze:I tyle tej dyskusji było, że hoho. :P
Skoroś przeniósł to się nie dziw, że dyskusja padła.
kiedyśgrześ pisze:Zenek ma już swój osobny temat zakopany w czeluściach forum, sam zakładałem :P
No, dokładnie. Jest tutaj: viewtopic.php?f=27&t=2521 ale leń Wawrzek nawet nie był łaskaw poszukać, tylko zaśmieca Forum jakąś płytą sprzed lat.[/quote]

OK, to jak chcecie to możecie tam przenieść tę część dyskusji. I co z tego, że muzyka starsza? Myślałem, że na tym forum to właśnie panuje zasada, że im większy staroć tym lepsza muzyka?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
DanielosVK
Howardelis Vangeshore
Posty: 7853
Rejestracja: sob cze 26, 2010 13:43 pm

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#22 Post autor: DanielosVK » sob lip 13, 2013 14:18 pm

Wawrzyniec pisze:Myślałem, że na tym forum to właśnie panuje zasada, że im większy staroć tym lepsza muzyka?
Nie pamiętam, by ktoś poza Tobą o tej zasadzie wspominał.
Fe.

Cóż za score, Howard Shore.

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#23 Post autor: Koper » sob lip 13, 2013 14:32 pm

Wawrzek i jego teorie lamentowo-spiskowe.

Oczywiście jeśli od Supermana Zimmera wolimy Supermana Williamsa, a od Robin Hooda Srajfelda Robin Hooda Kamena, bądź któregokowiek wcześniejszego, to nie dlatego, że to jest lepsza muzyka, ale dlatego, że na forum panuje zasada, że czym starsza, tym lepsza. Wszyscy oprócz Wawrzka (i może Templara) jesteśmy takimi pretensjonalnymi wyższymi sferami, co to "ą, ę" i z zasady negują wszystko, co nowe oraz bezdyskusyjnie wyznają dogmat, że muzyka jak wino: im starsza, tym lepsza. Podobają nam się starsze prace Zimmera, bo mają starszy rocznik w rodowodzie, a nie dlatego, że były świeże, pomysłowe, nowatorskie i świetnie działały w filmach. Za to gdyby taki Zanelli swoje Outlandery tworzył przed wojną, to byłby na forum bóstwem i miał nawet osobny dział, w którym każdy forumowicz miałby obowiązek cotygodniowego wpisywania peanu na jego cześć.

Tak właśnie wygląda Forum w wawrzkowych płaczach.

A napisałeś tu Wawrzek cokolwiek sensownego i ciekawego o muzyce z "Into the West"?
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#24 Post autor: Wawrzyniec » sob lip 13, 2013 14:38 pm

Na pierwszej stronie napisałem i myślałem, że będzie to ładne wprowadzenie do dyskusji i wymiany zdań, która jednak nie nastąpiła.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#25 Post autor: Koper » sob lip 13, 2013 16:56 pm

Po tym jak napisałeś, ze przez 100 minut Zanelli jedzie z jednym tematem (chyba jedynym ciekawym, jaki przez całą swoją, że tak to szumnie nazwę, 'karierę' stworzył), to mimo, że sam temat i te etniczne aranżacje brzmią ok, to mała zachęta do przesłuchania całości.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#26 Post autor: Wawrzyniec » sob lip 13, 2013 17:52 pm

Nic na siłę, ale przynajmniej próbowałem. Może innych mi się uda lepiej zachęcić i wtedy też wróci ten temat, tam gdzie być powinien. :)
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26136
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#27 Post autor: Koper » sob lip 13, 2013 17:56 pm

Jest tam, gdzie być powinien. Jak odsłuchałeś jakiś score i chcesz się tylko podzielić wrażeniami, wchodzisz do "Czego ostatnio słuchaliście". Jak chcesz pogaworzyć o Zanellim - ma swój temat w dziale kompozytorskim.
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Mefisto

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#28 Post autor: Mefisto » ndz lip 14, 2013 01:30 am

Wawrzyniec pisze:Na pierwszej stronie napisałem i myślałem, że będzie to ładne wprowadzenie do dyskusji i wymiany zdań, która jednak nie nastąpiła.
Ja pierdole - przestań się w końcu samobiczować, bo to się nudne robi :roll: 5000 postów dziennie i przynajmniej 4 tysie zawsze odnośnie Wawrzka.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#29 Post autor: Krzysiek » śr sie 28, 2013 19:02 pm

To może ja coś więcej o samej muzyce.... Trochę etniki, trochę epiki, sporo skupienia, mało "dzikiego zachodu". Płyta nie jest wybuchowa i prawdę mówiąc trudno na czymś konkretnie zawiesić ucho, ale jednocześnie sporo w tym fajnej niebanalnej kompozycji do słuchania przy książce lub piwie (nie wyleje się z nadmiaru decybeli). Co do jakości nagrania - pomimo niezłej dynamiki chyba trzeba ciut mocniej podkręcić potencjometr głośności. Jak dla mnie całość na 4.

Mefisto

Re: Into The West - Geoff Zanelli (Emmy Award) (La La La La)

#30 Post autor: Mefisto » czw sie 29, 2013 19:42 pm

który ynteligent dodał to emmy w nawiasie do tematu? :mrgreen:

ODPOWIEDZ