MATRIX RELOADED (2CD EXPANDED) - LA-LA LAND - 08.2013

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: MATRIX RELOADED (2CD EXPANDED) - LA-LA LAND - 08.2013

#31 Post autor: Tomek » pn wrz 02, 2013 06:38 am

Utwór "Furious Angels" w wersji instrumentalnej pochodzi z płyty Roba Dougana o tym samym tytule (jest tam też wersja wokalna).
Obrazek

Mefisto

Re: MATRIX RELOADED (2CD EXPANDED) - LA-LA LAND - 08.2013

#32 Post autor: Mefisto » pn wrz 02, 2013 14:29 pm

OK, dzięki. W sumie odsłuch zakończony. Jest ok, jakość w porządku, parę dobrych, nowych tracków, ale i parę kiepskich (Niaiserie brzmi, jak z innej bajki i jeszcze wersję instrumentalną dowalili - WTF?). Generalnie pozycja tylko dla wielkich fanów raczej.

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: MATRIX RELOADED (2CD EXPANDED) - LA-LA LAND - 08.2013

#33 Post autor: Tomek » pn wrz 02, 2013 15:24 pm

To Niaiserie to faktycznie jedyny zonk, bo nie pasuje zupełnie stylistycznie do reszty, ale pewnie jest tam, bo Davis pewnie przy tym palce maczał. Poza tym to w sekcji bonusów/alternate'ów jest umieszczone, więc z definicji może sobie tam być, nie przeszkadza ogólnie w samym odsłuchu partytury jako całości.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcin
Początkujący orkiestrator
Posty: 538
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 16:59 pm
Lokalizacja: Gąsawa

Re: MATRIX RELOADED (2CD EXPANDED) - LA-LA LAND - 08.2013

#34 Post autor: Marcin » sob wrz 28, 2013 00:10 am

No, mam to wspaniałe, jedyne i niepowtarzalne i długo przeze mnie wyczekiwane kompletne wydanie - wczoraj przyszło. W całości przesłuchane już trzy razy :) . W sumie to nie spodziewałem się jakiegoś nowego muzycznego materiału względem bootlega, które jednak kompletne nie jest jak się okazuje: Free Flight z syntezatorami na początku, nie było tego w wersji bootlegowej, rozbudowana wersja utworu The Bane Transformation. Z nowych utworów mamy Zion Drum Source i Bone Voyage (chociaż na niektórych bootlegach można było spotkać ten utwór). Niektóre krótsze utwory zostały połączone w dłuższe fragmenty co również cieszy (no może trochę przesadzili z tymi długimi finałowymi utworami akcji z cd2). Choć nie jestem pewien czy to wydanie jest kompletne. Film oglądałem dość dawno ale wydaje mi się, że brakuje jakiegoś krótkiego fragmentu z początku filmu (chyba przed Furious Angel się w filmie pojawił). Nie ma to jednak większego znaczenia gdyż to wydanie jest i tak wspaniałe. No to teraz jeszcze pozostaje poczekać za kompletnym wydaniem Rewolucji (mam nadzieję, że wyjdzie to to jeszcze w tym roku) chociaż raczej nie należy się spodziewać żadnego nowego materiału względem bootlega (może w alternatach coś dorzucą). Za Matrixem jedynką też czekam, gdyż, podobnie jak Tomek Ghoska, nie mogę zdzierżyć poszatkowanego Trinity Infinity :wink: .

A co do Niaiserie to nie rozumiem tych narzekań. Mnie ten utwór bardzo przypadł do gustu :) .
Będę szczery, Tylko Jerry 8)

ODPOWIEDZ