Co ostatnio sprzedaliście?

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: Co ostatnio sprzedaliście?

#16 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » sob mar 23, 2013 15:16 pm

Krzysiek pisze:Gdybyś odpowiedział na moją propozycję przedstawioną na forum, miałbyś ją za 10zł a tak zarobiło jeszcze Allegro a Ty dołożyłeś do ich zysku 3zł :mrgreen: :wink:
Przecież za taką cenę , to się nie opłaca z domu wychodzić o staniu w kolejce, na Poczcie, nie wspominając :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Co ostatnio sprzedaliście?

#17 Post autor: Bucholc Krok » sob mar 23, 2013 15:41 pm

kiedyśgrześ pisze:Bucholc perspektywa :idea: :P Około 2,7 miliarda mieszkańców tej planety żyje mogąc wydać poniżej 2 dolarów dziennie ergo po dzisiejszym średnim NBP zostawiłem u Krzyśka równowartość dwóch dni przeżycia dla 1/3 ludzkości i to bez kosztów przesyłki liczę :P Perspektywa :idea: :P
Skoroś taki ideowy to byś lepiej sprzedał całą swoją kolekcję i przeznaczył dla tych biedaków zamiast wymyślać, że ta płyta słaba, ten kompozytor odcina kupony, a inni znowu oszukują, że lepsza jakość dźwięku itp., a taki biedaczyna jeden z drugim nawet na oczy CD nie widzieli. :P Chociaż osobiście uważam to za mało sensowne. A tak w ogóle lepiej byś się zajął oszczędzaniem wody, bo jesteśmy pustynią! :P
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: Co ostatnio sprzedaliście?

#18 Post autor: kiedyśgrześ » sob mar 23, 2013 16:18 pm

Ja jestem ideowy jedynie platonicznie :wink: :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Co ostatnio sprzedaliście?

#19 Post autor: Krzysiek » sob mar 23, 2013 21:48 pm

Przecież za taką cenę , to się nie opłaca z domu wychodzić o staniu w kolejce, na Poczcie, nie wspominając
Nie sprzedawałem jednej płyty.... poszło coś ok 30 tytułów. Po odliczeniu wszystkich kosztów ubocznych (typu promocja darmowej wysyłki za zakup powyżej 5 płyt ; prowizja Allegro ; wyższe koszty przesyłki niż się spodziewałem) na czysto przyjąłem 500zł

więc mi się opłaciło przestać na poczcie te kilkadziesiąt minut bo pozbyłem się tego co mi zbywało i zarobiłem. Wspomnę jeszcze iż zrobiło się trochę miejsca na nowe płyty :mrgreen:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Co ostatnio sprzedaliście?

#20 Post autor: Krzysiek » sob mar 23, 2013 21:53 pm

Skoroś taki ideowy to byś lepiej sprzedał całą swoją kolekcję i przeznaczył dla tych biedaków
Ideowiec rozdałby całą swoją kolekcję :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Co ostatnio sprzedaliście?

#21 Post autor: Bucholc Krok » ndz mar 24, 2013 16:58 pm

Ale z tego nic by nie mieli biedacy żyjący za 2$/dzień. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1100
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Co ostatnio sprzedaliście?

#22 Post autor: Krzysiek » ndz mar 24, 2013 21:08 pm

Skoro udaje im sie przeżyć za 2$ dziennie tzn że więcej nie potrzebują :wink: i ponieważ
a taki biedaczyna jeden z drugim nawet na oczy CD nie widzieli
to mógłby nie tylko przejrzeć na oczy a jeszcze może coś usłyszeć :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Co ostatnio sprzedaliście?

#23 Post autor: Bucholc Krok » pn mar 25, 2013 15:37 pm

Krzysiek pisze:Skoro udaje im sie przeżyć za 2$ dziennie tzn że więcej nie potrzebują :wink:


Ale może za 3$ byłoby lepiej? Chociaż to już by mieli luksusy. ;)
to mógłby nie tylko przejrzeć na oczy a jeszcze może coś usłyszeć :mrgreen:
Bez sprzętu to mógłby jedynie puszczać zajączki. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ