Co ostatnio kupiliście?

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1066 Post autor: lis23 » sob sie 05, 2017 17:30 pm

Ja dałem 40,49 zł.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

hp_gof

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1067 Post autor: hp_gof » sob sie 05, 2017 20:06 pm

A ja ok. 22 zł :P (bo wykorzystałem moje zniżki na empik.com) ;)

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10219
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1068 Post autor: Ghostek » sob sie 05, 2017 20:13 pm

Lisu lubi przepłacać w Empiku, więc żadna nowość. :D Ja Małpy w Empiku urwałem za 30zł :)
Obrazek

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1069 Post autor: lis23 » sob sie 05, 2017 21:05 pm

Żeby wykorzystać ten bon zniżkowy trzeba było kupić coś na wyprzedaży, a ja nic na niej nie nabyłem ;)
Poza tym, 40 zł za nowość to dużo? Ok. 2005 roku nowości były droższe, gdyż wtedy kupowałem płyty po 49 zł i więcej.
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
bladerunner22
Zdobywca Oscara
Posty: 2803
Rejestracja: ndz sie 21, 2011 14:16 pm

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1070 Post autor: bladerunner22 » ndz sie 06, 2017 10:37 am

małpy z was ja mam jak zwykle za free i legalnie :P
Jedna z najpiękniejszych piosenek Lady Pank :

''Zabić Strach''

Awatar użytkownika
lis23
+ Ludvig van Beethoven +
Posty: 13111
Rejestracja: czw lis 12, 2009 03:50 am
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1071 Post autor: lis23 » ndz sie 06, 2017 12:14 pm

Spontify? ;)
Tylko On, Williams John ;)
Tylko on, Elton John ;) ;)

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1072 Post autor: Radek » pt sie 11, 2017 10:44 am

Zobaczcie jakie rarytasy. Nic tylko słuchać i się zachwycać. :D

Obrazek

hp_gof

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1073 Post autor: hp_gof » pt sie 11, 2017 10:58 am

Mam 3 z nich (bez Hornera) :) Good choice, zwłaszcza ten różowy :P I kolejny raz wzbogaciliśmy kolekcję forumowych kocyków :mrgreen:

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1074 Post autor: Radek » pt sie 11, 2017 13:33 pm

hp_gof pisze:
pt sie 11, 2017 10:58 am
Mam 3 z nich (bez Hornera) :) Good choice, zwłaszcza ten różowy :P I kolejny raz wzbogaciliśmy kolekcję forumowych kocyków :mrgreen:
Wiadomo, Desplata nigdy za mało :D Teraz będę polował na Fantastycznego Pana Lisa, drugi po GBH mój ulubiony score tego kompozytora. Lubię takie skoczne/zwariowane kawałki. :D A oprócz tego, Canis Lupus z tym anielskim wokalem to prawdziwe cudo, szkoda, że takie krótkie :(
Serio? :mrgreen: To wszystko przez to, że nie mam żadnego ładnego blatu do fotek. :D

hp_gof

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1075 Post autor: hp_gof » pt sie 11, 2017 18:27 pm

Ja po prostu fotografuję na tle białych kartek, które rozkładam - wygląda to dużo bardziej profesjonalnie :mrgreen: Ale kocyk jest forumową normą, więc się nie przejmuj :P Oooooo, Pana Lisa mam, nie tylko standardowe CD, ale również w wydaniu FYC (a więc complete'a). A dosłownie przed chwilą słuchałem Moonrise Kingdom z winyla :) Zakładam, że czekasz też na Isle of Dogs? :P

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1076 Post autor: Radek » sob sie 12, 2017 10:46 am

hp_gof pisze:
pt sie 11, 2017 18:27 pm
Ja po prostu fotografuję na tle białych kartek, które rozkładam - wygląda to dużo bardziej profesjonalnie :mrgreen: Ale kocyk jest forumową normą, więc się nie przejmuj :P Oooooo, Pana Lisa mam, nie tylko standardowe CD, ale również w wydaniu FYC (a więc complete'a). A dosłownie przed chwilą słuchałem Moonrise Kingdom z winyla :) Zakładam, że czekasz też na Isle of Dogs? :P
Dobry pomysł z tymi kartkami, wykorzystam przy najbliższej okazji :D . Na YT jest jeszcze wersja - Abbey Road Mixes, ale chyba nie można jej nigdzie kupić, czy się mylę? A co do Isle of Dogs to jasne, że czekam. Z połączenia Desplat/Anderson zawsze rodzi się niebanalne, warte uwagi dzieło 8) Wiadomo kiedy jest premiera?

hp_gof

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1077 Post autor: hp_gof » sob sie 12, 2017 11:04 am

W Stanach w marcu 2018 :) Abbey Road Mixes jest tylko w wersji cyfrowej. Ja tam jestem ciekaw czy Desplat w inspiracji muzyką japońską wyjdzie poza dotychczasowy schemat taiko + shakuachi :P Oby był bardziej kreatywny :D

Awatar użytkownika
Radek
Spec od additional music
Posty: 670
Rejestracja: pt cze 23, 2017 18:34 pm
Lokalizacja: Otwocki Rów

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1078 Post autor: Radek » sob sie 12, 2017 14:44 pm

hp_gof pisze:
sob sie 12, 2017 11:04 am
W Stanach w marcu 2018 :) Abbey Road Mixes jest tylko w wersji cyfrowej. Ja tam jestem ciekaw czy Desplat w inspiracji muzyką japońską wyjdzie poza dotychczasowy schemat taiko + shakuachi :P Oby był bardziej kreatywny :D
Marzec, więc w Polsce pewnie będzie w kwietniu to fajny prezent na urodziny dostanę :D A wiesz może czy stylistyka filmu będzie podobna do Mr.Foxa? Na instrumentach zbytnio się nie znam, zwłaszcza na tych egzotycznych. Jeżeli mnie pamięć nie myli to ostatnio chyba w Unbroken dało się je usłyszeć. Musiałbym sobie przypomnieć. :)

hp_gof

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1079 Post autor: hp_gof » sob sie 12, 2017 17:12 pm

W Unbroken? Chyba nie. Nawet recenzowałem ten score i za bardzo sobie nie przypominam, chyba że były w tle. Shakuhachi był w Godzilli i w pierwszym Potterze na pewno. Taiko to się przewija w kilku scorach, dokładnie nie pamiętam. A o nowym filmie Andersona tak naprawdę nic nie wiadomo, jak zawsze :D Tylko znana jest obsada, ogólna informacja, że to jest animacja poklatkowa, trochę hołd dla Kurosawy i że jest to film o chłopcu, który szuka psa. Grand Budapest był w Polsce bodajże dwa tygodnie po premierze światowej, więc myślę, że przy obecnej popularności Andersona po sukcesie GBH może być podobnie. Aczkolwiek Pan Lis z tego co pamiętam w ogóle nie był dystrybuowany w Polsce, a nawet jeśli to w pojedynczych kinach.

Hostii
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 39
Rejestracja: ndz sie 13, 2017 12:36 pm

Re: Co ostatnio kupiliście?

#1080 Post autor: Hostii » ndz sie 13, 2017 13:20 pm

Po bardzo długim oczekiwaniu z miesiąc temu dostałem:

Obrazek

Nigdzie całej ścieżki nie idzie usłyszeć tylko pierwszy utwór na youtubie zgrany z filmu, bleee niema to jak z CD


youtu.be/qxqJF_7RCkE

ODPOWIEDZ