Intrada - PIĘĆ lub SZEŚĆ kolejnych GOLDSMITHów - 2013

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Intrada - PIĘĆ lub SZEŚĆ kolejnych GOLDSMITHów - 2013

#16 Post autor: Bucholc Krok » wt lut 26, 2013 18:18 pm

Tomek pisze:Nie macie jednak wrażenia, że rynek jest przesycony Goldsmithem zdeksza już...?
Jedyny przesyt, jaki zauważam na rynku, to tandeta.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Intrada - PIĘĆ lub SZEŚĆ kolejnych GOLDSMITHów - 2013

#17 Post autor: Marek Łach » wt lut 26, 2013 18:20 pm

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33863
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: Intrada - PIĘĆ lub SZEŚĆ kolejnych GOLDSMITHów - 2013

#18 Post autor: Wawrzyniec » wt lut 26, 2013 19:16 pm

Tomek pisze:"Heavy season"? Przecież ten okres na Jerry'ego trwa już od dobrych kilku lat :P

Nie macie jednak wrażenia, że rynek jest przesycony Goldsmithem zdeksza już...?
Wyjdę na hejtera Goldsmitha i ignoranta, co to współczesne gnioty lubi słuchać, jeśli pewnie napiszę "Tak". :roll: Ale prawda jest taka, że już się można pogubić w tych wszystkich wydaniach Goldsmitha. OK z dawniejszych wydań mam Deluxe Omena i Total Recall i jestem bardzo z nich zadowolony. Ale naprawdę odczuwam, że ostatnio czy przez te kilka lat wydawane jest wszystko z napisem Goldsmith i to często z materiałem, który pewnie sam Jerry nigdy by nie widział na płytach.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

ODPOWIEDZ