CD - wydania niedostępne w Polsce

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
piotras104
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 2
Rejestracja: sob paź 20, 2007 17:46 pm

CD - wydania niedostępne w Polsce

#1 Post autor: piotras104 » śr sty 02, 2013 20:48 pm

Witam
Planuję niedługo otworzyć na allegro sklep z płytami CD. Głównie, a właściwie wyłącznie chcę zająć się sprzdażą muzyki filmowej, która jest w Polsce niedostępna. CD, które nigdy się u nas nie pojawiły, serie limitowane dostępne w innych krajach, czy też dość stare soundtracki, których zapasy u nas się już dawno wyczerpały. Planuję takie płyty sprowadzać z całego świata. Mam już sporą listę takich tytułów, ale chciałem przeprowadzić mały "wywiad środowiskowy". Jakie Wy znacie soundtracki, które chcielibyście posiadać w swojej kolekcji, a których na naszym rynku nie możecie/nie mogliście znaleźć i kupić? Z góry dzięki za pomoc!

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: CD - wydania niedostępne w Polsce

#2 Post autor: Bucholc Krok » śr sty 02, 2013 21:01 pm

W Polsce filmówka nie idzie. Jak już ktoś zbiera, to stara się omijać pośredników. Ale powodzenia. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13575
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: CD - wydania niedostępne w Polsce

#3 Post autor: Kaonashi » śr sty 02, 2013 21:05 pm

Pięć lat przyszło czekać na pierwszy post :P A co do idei to fajny pomysł, ale może być ciężko.
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

Awatar użytkownika
swordfish
Zdobywca Oscara
Posty: 2848
Rejestracja: śr gru 01, 2010 11:44 am
Lokalizacja: Polska

Re: CD - wydania niedostępne w Polsce

#4 Post autor: swordfish » śr sty 02, 2013 21:34 pm

Zawsze znajdzie się cała masa scorów, które bym chciał jeszcze kupić. Np. moim marzeniem byłoby dostać Superman Blue Box w okolicach 100 zł, ale to chyba u Ciebie mało realne. Albo Ben Hura 5-CD wydanie FSM za 50 zł :) Nawet nie pogardziłbym jakbyś miał Box wydany na 25-lecie współpracy Burtona i Elfmana za 125 zł.
Box serialowy Star Treka oryginalnego z lat 60. 15-CD LA-LA Records wziąłbym za 40 zł.
No i Michał Lorenc "Kroll" za 30 zł biorę w ciemno! :lol:
Jeszcze wziąłbym Gorana Bregovicia "Bajkonur" oraz "Operację Samum". Chętnie też kupię "Wielką podróż Bolka i Lolka" Kazaneckiego oraz "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie" Korzyńskiego po 15 zł za CD!
I to co teraz się pojawiło z okazji 50-lecia - 50 CD kopmletnego wydania rozszerzonego materiału ze wszystkich Jamesów Bondów - tu mogę nawet dać Tobie za to 300 zł! Lub dam nawet 100 zł za samego rozszerzonego "Moonrakera", lub rozszerzone "Licence To Kill". 8)

Mefisto

Re: CD - wydania niedostępne w Polsce

#5 Post autor: Mefisto » śr sty 02, 2013 21:56 pm

Ja bym nabył pierwsze Die Hardy OOP, bo mi umknęły, a za te kokosy co to teraz idzie to wstyd potem rodzinie w oczy spojrzeć :P

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: CD - wydania niedostępne w Polsce

#6 Post autor: Adam » czw sty 03, 2013 09:42 am

swordfish pisze:Zawsze znajdzie się cała masa scorów, które bym chciał jeszcze kupić. Np. moim marzeniem byłoby dostać Superman Blue Box w okolicach 100 zł, ale to chyba u Ciebie mało realne. Albo Ben Hura 5-CD wydanie FSM za 50 zł :) Nawet nie pogardziłbym jakbyś miał Box wydany na 25-lecie współpracy Burtona i Elfmana za 125 zł.
Box serialowy Star Treka oryginalnego z lat 60. 15-CD LA-LA Records wziąłbym za 40 zł.
No i Michał Lorenc "Kroll" za 30 zł biorę w ciemno! :lol:
Jeszcze wziąłbym Gorana Bregovicia "Bajkonur" oraz "Operację Samum". Chętnie też kupię "Wielką podróż Bolka i Lolka" Kazaneckiego oraz "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie" Korzyńskiego po 15 zł za CD!
I to co teraz się pojawiło z okazji 50-lecia - 50 CD kopmletnego wydania rozszerzonego materiału ze wszystkich Jamesów Bondów - tu mogę nawet dać Tobie za to 300 zł! Lub dam nawet 100 zł za samego rozszerzonego "Moonrakera", lub rozszerzone "Licence To Kill". 8)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

chciałem też coś napisać, ale poważniej niż swordfish, lecz po późniejszym poście z ofertą dwóch wydań w temacie Sprzedam Scory (i cenie Tudorów którzy u nas są dostępni :mrgreen: ) sobie daruję czasu i pozostanę przy życzeniach powodzenia..... :D
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ