GODZILLA - SOUNDTRACK PERFECT COLLECTION

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

GODZILLA - SOUNDTRACK PERFECT COLLECTION

#1 Post autor: Michał Turkowski » pn gru 24, 2012 11:26 am

Witam !

Powiedzcie czy ktoś od nas ma te BOXy ?:)

Powiem szczerze że ja właśnie od "Godzilli" zacząłem słuchanie filmówki, więc takie BOXy to by było coś wspaniałego dla mnie ale problem polega na tym że jest ich aż 6 a cena pojedynczego to około 600 zł...

Czy ktoś to ma, wie jak to wygląda w środku, czy booklety są po angielsku czy w krzaczkach japońskich?

To box numer 6:

Obrazek

Czy ktoś kto kupuje japońskie wydania orientuje się może jaka jest tam polityka wydawnicza ? Czy jest możliwość że TOHO odda prawa jakiemuś wydawcy żeby to rozpowszechnił w jakiejś bardziej przystępnej cenie? Czy jest szansa na to że kiedyś np. LA-La zrobi re-print całości i wyda to ale w niższych cenach?

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: GODZILLA - SOUNDTRACK PERFECT COLLECTION

#2 Post autor: Adam » pn gru 24, 2012 12:07 pm

Turek, przecież masz ode mnie te wszystkie 6 boxów w imadżach :)

Książeczki bieda mają tylko po 6 stron każda płyta, wszystkie ta sama szata graficzna, same krzaczki, a po ang są tylko traklisty. I nie ma szansy że to wyda ktoś inny, bo przez 50 lat by już to dawno zrobili. A w USA nikt nie będzie tym zainteresowany, bo to by było samobójstwo wydawnicze. To oczywiście moje domysły, ale jak mozna inaczej odpowiedzieć na Twoje pytania, które powinieneś skierować sam do wszystkich wytwórni bezpośrednio, a nie nam zadawać pytania :P Zresztą sami fanboje japońce tego nie sprzedali chyba w całości, a cena nie jest wcale wygórowana - zwykłe pojedyncze wydania każdej płyty są tam po ~30$, a tu każdy box tej Godzilli to ok. 110$ zaledwie.

PS - dubel, zakładałeś już kiedyś o tym tu temat i były wyjaśnienia na temat tych godzilli :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: GODZILLA - SOUNDTRACK PERFECT COLLECTION

#3 Post autor: Michał Turkowski » pn gru 24, 2012 12:41 pm

Wiem że mam od Ciebie :)

Ale oryginały mnie interesowały. A szkoda że książeczki słabe, ja liczyłem na booklety konkretne...

A czy można kupić normalnie pojedyńcze płyty z tych boxów? Czy tak też wydali?

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: GODZILLA - SOUNDTRACK PERFECT COLLECTION

#4 Post autor: Adam » pn gru 24, 2012 12:47 pm

nie ma pojedynczych. tylko zbiorcze boxy.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: GODZILLA - SOUNDTRACK PERFECT COLLECTION

#5 Post autor: kiedyśgrześ » pn gru 24, 2012 12:50 pm

@Turek To jest dla Ciebie dobry album, chyba nie musze dodawać kto jest wykonawcą :P

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaonashi
Joe Hisaishi
Posty: 13561
Rejestracja: pt sie 19, 2011 17:36 pm
Lokalizacja: Kraina Bogów

Re: GODZILLA - SOUNDTRACK PERFECT COLLECTION

#6 Post autor: Kaonashi » pn gru 24, 2012 14:32 pm

Ja słuchałem MonsterManii pod batuta Millera - też dobre
Gdyby nie piraci, byłbym jak Zbigniew Hołdys - Eric Clapton.

ODPOWIEDZ