Intrada - 11.12.2012 - HOOSIERS / LAST HARD MEN / FRIEDHOFER

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58232
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Intrada - 11.12.2012 - HOOSIERS / LAST HARD MEN / FRIEDH

#136 Post autor: Adam » pt sty 18, 2013 22:20 pm

możecie przestać oftopić tu o zakupach do kolekcji i wspominkowych wieczorkach? :P przecież są o tym odpowiednie tematy :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: Intrada - 11.12.2012 - HOOSIERS / LAST HARD MEN / FRIEDH

#137 Post autor: muaddib_dw » pt sty 18, 2013 23:34 pm

Krzysiek pisze:
To pochwal się na czym słuchasz
teraz odpadłem.... wielokrotnie i w kilku tematach było to już poruszane (wręcz wałkowane) i dokładnie opisałem co jak oraz dlaczego :roll: po co się po raz Nty dopytywać o to samo?? Wolałem tylko ad hoc napisać by znowu mnie nie ciągano za język

jak poczytasz (wystarczy poszukać z 1/3 od końca) to znajdziesz. Nie widzę potrzeby ponownego rozpisywania się tym bardziej, że to nie ten temat. A moje w nim wypowiedzi miały zakres wtrąceń lub dygresji do określonej osoby - Pawła
Racja była rozmowa na ten temat.

Jeśli natomiast nie chesz kierować wtrąceń lub dygresji do mojej osoby to pisz od razu :| Next time będę wiedział jak się z tobą obchodzić.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1104
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Intrada - 11.12.2012 - HOOSIERS / LAST HARD MEN / FRIEDH

#138 Post autor: Krzysiek » sob sty 19, 2013 09:54 am

cóż to dygresja do Ciebie jak tak bardzo chcesz..... :D w Kargowej wszyscy tacy drażliwi (po sterydach?) czy tylko dwóch? Odpowiadałem Pawłowi a że się wciąłeś to kulturnie starałem się i Tobie odpowiedzieć. Jednak zacząłeś zadawać już bezsensowne pytania, na które pisałem (przynajmniej się starałem) w innych tematach.... A jak ktoś chce się "ze mną obchodzić" to przy zimie może mi co najwyżej zrobić mikołaja
bez urazy :mrgreen:

ODPOWIEDZ