BSX - GODZILLA: THE ULTIMATE EDITION (D.ARNOLD) - 17.10.2012

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: BSX - GODZILLA: THE ULTIMATE EDITION (D.ARNOLD) - 17.10.

#76 Post autor: Wawrzyniec » śr gru 05, 2012 18:02 pm

Templar pisze:A to Ty jak słuchasz muzyki to siadasz na fotelu i nic innego w tym czasie nie robisz? :P
Jakieś dziwne zwyczaje. :? Ile razy ja włączam komputer to od razu odpalam itunesa. Nie wiem dlaczego nie można pisać na forum, słuchając przy tym jakiegoś tam najnowszego wydania Intrady czy ja wiem czego? :?
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: BSX - GODZILLA: THE ULTIMATE EDITION (D.ARNOLD) - 17.10.

#77 Post autor: Templar » śr gru 05, 2012 18:27 pm

A ja jak tylko wychodzę z domu to słuchaweczki i odpalam muzykę :P
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: BSX - GODZILLA: THE ULTIMATE EDITION (D.ARNOLD) - 17.10.

#78 Post autor: Bucholc Krok » śr gru 05, 2012 18:34 pm

Jak grasz to też z "własną" muzyką? Jeden były znajomy mówił mi kiedyś, że "swoją" muzykę podkłada podczas grania w RPG-i. Mnie by to trochę wnerwiało.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Wawrzyniec
Hans Zimmer
Posty: 33874
Rejestracja: sob lip 12, 2008 02:00 am
Kontakt:

Re: BSX - GODZILLA: THE ULTIMATE EDITION (D.ARNOLD) - 17.10.

#79 Post autor: Wawrzyniec » śr gru 05, 2012 18:35 pm

RPG mają swoją muzykę, po to, aby jej słuchać. To tak jakbym oglądając jakiś film, podkładał sobie inną muzykę.
#WinaHansa #IStandByDaenerys

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: BSX - GODZILLA: THE ULTIMATE EDITION (D.ARNOLD) - 17.10.

#80 Post autor: Bucholc Krok » śr gru 05, 2012 18:44 pm

Wawrzyniec pisze:RPG mają swoją muzykę, po to, aby jej słuchać.
Założę się, że wszystkie gry tak mają. ;)
To tak jakbym oglądając jakiś film, podkładał sobie inną muzykę.
Niektórzy nie lubią muzyki, która akurat jest w grze, a lubią grać z muzyką, więc podkładają to co lubią. Nie widzę w tym nic dziwnego. Gram w taką np. Outlaws i już mi się nudzą kolejne te same tracki Bajakiana. Co robię? Odpalam Morricone choćby.
Ostatnio zmieniony śr gru 05, 2012 19:24 pm przez Bucholc Krok, łącznie zmieniany 1 raz.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: BSX - GODZILLA: THE ULTIMATE EDITION (D.ARNOLD) - 17.10.

#81 Post autor: Templar » śr gru 05, 2012 18:50 pm

No ja gram zawsze z muzyką oryginalną, wyjątki to GTA i Euro Truck Simulator 2, w pierwszym można zrobić własną stację radiową i czasem sobie coś tam zapuszczam, a w drugim to nie ma muzyki, można sobie stream radia włączyć, jest kilkadziesiąt stacji i można własne dodawać, tak jak też i MP3 własne :P

A i jeszcze jak mam "fazę" to w CS-ie zapuszczam sobie coś z YT (w Steamie jest wbudowana przeglądarka) :mrgreen:
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: BSX - GODZILLA: THE ULTIMATE EDITION (D.ARNOLD) - 17.10.

#82 Post autor: Bucholc Krok » śr gru 05, 2012 18:56 pm

Templar pisze:a w drugim to nie ma muzyki, można sobie stream radia włączyć, jest kilkadziesiąt stacji i można własne dodawać, tak jak też i MP3 własne :P
I to jest fajne, bo normalnie to chyba pozostaje źródło zewnętrzne.
A i jeszcze jak mam "fazę" to w CS-ie zapuszczam sobie coś z YT (w Steamie jest wbudowana przeglądarka) :mrgreen:
Ja tam lubię bez muzyki. :P Ryki potworów, odgłos kroków, detonacje, "żywa" przyroda.. to jest to. 8)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ