LAKESHORE - najciekawsza obecnie wytwórnia?

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LAKESHORE - najciekawsza obecnie wytwórnia?

#16 Post autor: Adam » wt wrz 25, 2012 16:55 pm

w tych 2 akurat tak. ale są też takie które tak nie mają :p np Across The Milleniums Zielińskiego gdzie książeczka jest grubasna i luzem w 2 jezykach :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LAKESHORE - najciekawsza obecnie wytwórnia?

#17 Post autor: Adam » pn sty 12, 2015 10:43 am

Lakeshore zmienił politykę - obecnie wszystkie tłoczone wydania w digipakach (które wychodzą ok 1-2 msc po premierze na itunes) są limitowane na tysiąc kopii. jest o tym naklejka na folii każdego digipaka. kupiłem kilka ich płyt ostatnio, wszystkie nowości, i na każdej takowa jest.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: LAKESHORE - najciekawsza obecnie wytwórnia?

#18 Post autor: Tomek » pn sty 12, 2015 15:22 pm

O, Bucholc wrócił :D

Ja z Lejkszora mam tylko Last Airbendera i Drive (ale nie digi). Faktycznie, same płyty są dość solidne. Trudno jednak stwierdzić jakąś nadzwyczajność tej wytwórni skoro nowościami czy też normalnymi wydaniami w tej chwili zajmują się w zasadzie tylko duże koncerny lub ich filie, a wytwórnie takiej jak choćby GNP, Rhino, RCA, Silva czy dajmy na to taki Nonesuch wydają filmówkę od święta. Chodzi mi o to, że w takim przypadku mógłby być jakiś punkt odniesienia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LAKESHORE - najciekawsza obecnie wytwórnia?

#19 Post autor: Adam » pn sty 12, 2015 15:34 pm

starałem się wyjasnić w poprzednich czemu uważam że z wytwórni nie-fanowskich jest najlepsza ;-) po pierwsze i najważniejsze uważam że mają absolutnie najlepszych grafików, graficznie te ich projekty sa boskie, wszystkie płyty wydają w digipakach, i wydają absolutnie rózne rzeczy. takie 3 rzeczy ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LAKESHORE - najciekawsza obecnie wytwórnia?

#20 Post autor: Adam » śr mar 23, 2016 11:37 am

Lakeshore wciąż wydaje płyty limitowane do 1 tysiąca, nawet z dużych filmów :( Przyszedł mi właśnie Brooklyn i Nightcrawler i na obu dalej naklejka "limited to 1000 copies". Oba w digipaku. Jedyne co zmienili ostatnio, to że już nie każda płyta jest w digipakach - wydają teraz raz digi, raz jewel. Z nowości to np "Room" jest w pudełku, ale też naklejka limit to 1000.
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ