LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#31 Post autor: Ghostek » pt lis 09, 2012 21:08 pm

A ja przegapiłem Human Target :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#32 Post autor: Bucholc Krok » pt lis 09, 2012 21:10 pm

kiedyśgrześ pisze:Eksperyment, zmówiłem to do Polski, zobaczymy :P
A co ma się nie udać? Vat-u nie będzie. Najwyżej ukradną. :P
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#33 Post autor: kiedyśgrześ » pt lis 09, 2012 21:17 pm

Ghostek pisze:A ja przegapiłem Human Target :(
Ja to kiedyś kupiłem za 30 PLN na Allegro, był zawodnik który sprzedawał różne mniej lub bardziej ciekawe płyty zawsze bez pudełek, kompletna poligrafia, w wypadku Human Target stan jak nowe, ale bez pudełka.
Bucholc Krok pisze:A co ma się nie udać? Vat-u nie będzie. Najwyżej ukradną. :P
No właśnie kilka lat temu zrezygnowałem z przesyłek do PL, bo mi płytki DVD (wtedy jeszcze kupowałem) zaczęły w którymś momencie hurtowo nie dochodzić :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#34 Post autor: Bucholc Krok » pt lis 09, 2012 21:33 pm

Bo pewnie brałes hurtowo i ktoś wyczaił, że może się podłączyć do źródełka. :) Jeśli się nie ma warunków do odbioru albo zaufania do donosiciela to najlepiej wynająć kwaterkę na poczcie. Ja płaciłem kiedyś 20zł jednorazowo. Ale to była mała skrytka na listy.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#35 Post autor: kiedyśgrześ » sob lis 17, 2012 03:54 am

No i przyszło, i szybko, i nikt nie ukradł Bucholc :P Może się przekonam do importu krajowego :P
Obrazek

Szczypior
George Lucas
Posty: 3327
Rejestracja: wt sty 24, 2012 12:48 pm

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#36 Post autor: Szczypior » sob lis 17, 2012 07:38 am

kiedyśgrześ pisze:No i przyszło, i szybko, i nikt nie ukradł Bucholc :P Może się przekonam do importu krajowego :P
A Eastwick przyszły?

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#37 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » sob lis 17, 2012 11:25 am

kiedyśgrześ pisze:No i przyszło, i szybko, i nikt nie ukradł Bucholc :P Może się przekonam do importu krajowego :P
Normalnie cud, że płyty do Polski doszły w stanie nienaruszonym :wink: Tak już całkiem serio, dużo tego brałeś? Ja właśnie chyba dojrzewam do decyzji, aby po bardzo długiej przerwie, parę tytułów od partaczy z Lali zamówić :)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#38 Post autor: Bucholc Krok » sob lis 17, 2012 12:33 pm

kiedyśgrześ pisze:No i przyszło, i szybko, i nikt nie ukradł Bucholc :P Może się przekonam do importu krajowego :P
Jak się pojawi strumyk paczek i to się znajdą chętni, żeby z niego czerpać. ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#39 Post autor: kiedyśgrześ » sob lis 17, 2012 14:48 pm

Szczypior pisze:
kiedyśgrześ pisze:No i przyszło, i szybko, i nikt nie ukradł Bucholc :P Może się przekonam do importu krajowego :P
A Eastwick przyszły?
Przyszło, ale do kumpla do UK, tak, że jak to gra nie powiem, ale jak cię coś interesuje z zewnątrz, to mogę to sprawdzić przez Skype, w łapach płytę będę miał dopiero przed świętami.
Ps. w ogóle ten sklepik na Ebayu fajny, 5 płyt już od nich wziąłem, stare Varese niewiadomo skąd mają za grosze, Poltergeist II za 25 PLN na ten przykład, leżaki jakieś magazynowe, tak jak piszą, tu i ówdzie pudełko pęknięte, ale nówka w folii, ceny przesyłki akceptowalne, każda kolejna płyta za 3 USD.
Obrazek

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#40 Post autor: kiedyśgrześ » sob lis 17, 2012 14:53 pm

nadszyszkownik Kilkujadek pisze:
kiedyśgrześ pisze:No i przyszło, i szybko, i nikt nie ukradł Bucholc :P Może się przekonam do importu krajowego :P
Normalnie cud, że płyty do Polski doszły w stanie nienaruszonym :wink: Tak już całkiem serio, dużo tego brałeś? Ja właśnie chyba dojrzewam do decyzji, aby po bardzo długiej przerwie, parę tytułów od partaczy z Lali zamówić :)
Tylko dwie płyty, bo się promocja kończyła, a żyje się raz :P Wcześniej, to maksymalnie 6 sztuk w paczce. Do UK bez problemu dochodziło, bez cła rzecz jasna, teraz dopiero zobaczyłem dlaczego, jak oni tam na pudle piszą, że to sample i że wartość 2 USD :P
Obrazek

Szczypior
George Lucas
Posty: 3327
Rejestracja: wt sty 24, 2012 12:48 pm

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#41 Post autor: Szczypior » sob lis 17, 2012 14:54 pm

kiedyśgrześ pisze:
Szczypior pisze:
kiedyśgrześ pisze:No i przyszło, i szybko, i nikt nie ukradł Bucholc :P Może się przekonam do importu krajowego :P
A Eastwick przyszły?
Przyszło, ale do kumpla do UK, tak, że jak to gra nie powiem, ale jak cię coś interesuje z zewnątrz, to mogę to sprawdzić przez Skype, w łapach płytę będę miał dopiero przed świętami.
Ps. w ogóle ten sklepik na Ebayu fajny, 5 płyt już od nich wziąłem, stare Varese niewiadomo skąd mają za grosze, Poltergeist II za 25 PLN na ten przykład, leżaki jakieś magazynowe, tak jak piszą, tu i ówdzie pudełko pęknięte, ale nówka w folii, ceny przesyłki akceptowalne, każda kolejna płyta za 3 USD.
Z zewnątrz to niekoniecznie. Bardziej mnie oczywiście dźwięk interesuje. Też miałem zamawiać, ale jakoś to odkładam.
Wiem, że na szczęście nie ma tej koszmarnej czerwonej ramki z przodu. Tył - nie wiem. Warner miał tył zbliżony do przodu (te mazaje takie), a Collector miał miniaturki z filmu. A sklep jak mówisz muszę dokładnie przejrzeć. Może mają coś ciekawego jeszcze. :wink:

Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#42 Post autor: muaddib_dw » sob lis 17, 2012 15:19 pm

kiedyśgrześ pisze:No i przyszło, i szybko, i nikt nie ukradł Bucholc :P Może się przekonam do importu krajowego :P
Z jakiego sklepu kupowałeś :?:

Awatar użytkownika
kiedyśgrześ
+ W.A. Mozart +
Posty: 5925
Rejestracja: sob lip 09, 2011 12:05 pm

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#43 Post autor: kiedyśgrześ » sob lis 17, 2012 16:41 pm

Nie jestem pewien, chyba o to pytasz

http://stores.ebay.pl/Healthy-Deals-Dai ... 4340.l2563

bo cytowany post dotyczył LaLki.
Obrazek

Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#44 Post autor: muaddib_dw » ndz lis 18, 2012 11:21 am

Dzięki :!: Tak, tak o ten sklep mi właśnie chodziło :)

Szczypior
George Lucas
Posty: 3327
Rejestracja: wt sty 24, 2012 12:48 pm

Re: LA-LA LAND - 10TH ANNIVERSARY SALE

#45 Post autor: Szczypior » ndz lis 18, 2012 11:22 am

Bierz Czarownice muaddib :D

ODPOWIEDZ