Bruce Broughton - YOUNG SHERLOCK HOLMES - wkrótce z Intrady

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Bruce Broughton - YOUNG SHERLOCK HOLMES - wkrótce z Intrady

#1 Post autor: Althazan » śr lip 18, 2012 18:48 pm

Z najnowszego wywiadu Feigelsona dla underscores.fr:
And Young Sherlock Holmes is definitely coming as soon as we can do, maybe this year. Maybe.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Bruce Broughton - YOUNG SHERLOCK HOLMES - wkrótce z Intr

#2 Post autor: Bucholc Krok » śr lip 18, 2012 20:25 pm

Spodziewałem się "yes, we can", a tu jakieś pieprzenie.. Żeby się tylko wcześniej nie zwinęli.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
karcharoth
Jestem Żydem
Posty: 336
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 12:05 pm
Lokalizacja: Wrocław, niekiedy Kargowa, ale głównie Planet Armstrong

Re: Bruce Broughton - YOUNG SHERLOCK HOLMES - wkrótce z Intr

#3 Post autor: karcharoth » śr lip 18, 2012 21:32 pm

Bucholc Krok pisze:Spodziewałem się "yes, we can", a tu jakieś pieprzenie.. Żeby się tylko wcześniej nie zwinęli.
Ja pierdole. Jak Ty z takim nastawieniem w ogóle wstajesz z łózka?
"If our music survives, which I have no doubt it will, then it will because it is good." - Jerry Goldsmith

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Bruce Broughton - YOUNG SHERLOCK HOLMES - wkrótce z Intr

#4 Post autor: Adam » śr lip 18, 2012 23:01 pm

Fejgel dziś mnie zabił newsami. Conan 3CD + Szerlok. jeszcze tylko rozszerzone brakujące bondy niech ktoś wyda i mogą moje prochy rozsypać pod wawelem.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Bruce Broughton - YOUNG SHERLOCK HOLMES - wkrótce z Intr

#5 Post autor: Bucholc Krok » czw lip 19, 2012 07:46 am

karcharoth pisze:Jak Ty z takim nastawieniem w ogóle wstajesz z łózka?
Takie informacje zastają mnie poza łóżkiem, także daję radę. Dziękuję za troskę :)
A co do wypowiedzi Fajgela to jest po prostu śmieszna. Mówiąc obrazowo- pokazuje psu gnat i mówi, że go dostanie może w tym roku. Co to ma być? Jakaś dziecinada. Niech mnie informuje, kiedy już płyty będą się "robiły" w maszynach w Albanii.
"Wszyscy" od dawna chcą tego Sherlocka, Broughton to najulubieńszy kompozytor Intrady, więc ponowne wydanie tej ścieżki jest kwestią czasu i że KIEDYŚ wyjdzie wszyscy wiedzą. Facet niczego nowego nie mówi. :roll: Istnieje oczywiście szansa, że chce zrobić "niespodziankę". Mówi, że MOŻE ścieżka wyjdzie w tym roku, a tu się okaże, że wyjdzie w sierpniu i znowu fani będą merdać ogonkami i zachwalać, jaka to cudowna wytwórnia ta Intrada, a Fajgel to Bóg, któren zstąpił z niebiesiech, by dawać radość soundtrackowej trzódce. :D
Adam pisze:jeszcze tylko rozszerzone brakujące bondy niech ktoś wyda i mogą moje prochy rozsypać pod wawelem.
No to trzymamy za słowo. Mejle poszły w tej sprawie, coby przyśpieszyć działania. ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: Bruce Broughton - YOUNG SHERLOCK HOLMES - wkrótce z Intr

#6 Post autor: Tomek » czw lip 19, 2012 09:47 am

karcharoth pisze:Ja pierdole. Jak Ty z takim nastawieniem w ogóle wstajesz z łózka?
:mrgreen: Ciekawe jakie Bucholc ma sny? Pewnie o przecenach do 1.99$ albo o fabrycznie zafoliowanych płytach ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Bruce Broughton - YOUNG SHERLOCK HOLMES - wkrótce z Intr

#7 Post autor: Bucholc Krok » czw lip 19, 2012 11:50 am

Nie przypominam sobie snów o przecenach. Ale chyba było coś o nadpsutej folii, wyblakniętym obi, opłatach celnych i kradzieżach. ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Bruce Broughton - YOUNG SHERLOCK HOLMES - wkrótce z Intr

#8 Post autor: Adam » pt gru 20, 2013 08:03 am

wczoraj w wywiadzie Bruce potwierdził że wydanie wyjdzie już niedługo - http://www.filmmusicsite.com/news.cgi?go=detail&id=1513
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ