LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1606 Post autor: Adam » pn lis 26, 2018 15:05 pm

nie będzie autografów to nie ma się co napalać na zegarek :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1045
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1607 Post autor: MichalP » pn lis 26, 2018 16:09 pm

lis23 pisze:
pn lis 26, 2018 11:45 am
MichałP - Ja właśnie liczyłem na Intradę, bo o ile wiem, La La wiele sobie życzy za wysyłkę i miałem nadzieję, że płyty już jutro pojawią się w sklepie Intrady ... Nie wiem, czy ktoś z forumowiczów w ogóle kupuje bezpośrednio z La Li?
W sklepie Intrady jeszcze nigdy plyty innego wydawnictwa nie pojawily sie w samym dniu premiery. Tak samo musza czekac na przesylke a poniewaz juz pare razy zamawialem przed swietami przez Intrade i do zamowienia chcialem dolaczyc cos z Lali trzeba bylo czekac - srednio przynajmniej 10 dni. Intrada jak tylko wiedza, ze to do nich idzie to wrzucaja zajawki to dzialu Coming Soon i wtedy podaja kiedy zaczna to sprzedawac np: poczatek Grudnia - due early December albo koniec Grudnia - due late December i wtedy juz wiesz, ze przed koncem roku tego nie dostaniesz. Takze sprawdzaj ich strone.
Ostatnio zmieniony pn lis 26, 2018 19:49 pm przez MichalP, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1608 Post autor: Adam » pn lis 26, 2018 18:07 pm

MichalP pisze:
ndz lis 25, 2018 22:49 pm
Az milo sobie przypomniec z jakim rozmachem orkiestracyjnym Arnold lubil komponowac.
najciekawsze jest to, że jego dwa ulubione własne scory to jest Last Dogmen i Amazing Grace i powtarza to od zawsze. :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1437
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1609 Post autor: Pawel P. » pn lis 26, 2018 22:10 pm

Z tego, co wyczytałem bodaj na jwfan.com, przez kilka pierwszych miesięcy Harry Potter ma być sprzedawany wyłącznie bezpośrednio przez LaLę.

Awatar użytkownika
Michal
Kserujący nuty
Posty: 329
Rejestracja: pn kwie 07, 2014 19:33 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1610 Post autor: Michal » wt lis 27, 2018 00:29 am

Pawel P. pisze:
pn lis 26, 2018 22:10 pm
Z tego, co wyczytałem bodaj na jwfan.com, przez kilka pierwszych miesięcy Harry Potter ma być sprzedawany wyłącznie bezpośrednio przez LaLę.
[/list]
Gdzieś tam widziałem ..gdzieś tam czytałem , Paweł masz konkretne żródło tych wypowiedzi , czy jest to potwierdzone oficjalnie przez dygnitarzy z wytwórni LLL ?? ..opowieści z mchu i paproci :roll:

Awatar użytkownika
Pawel P.
Metallica
Posty: 1437
Rejestracja: czw gru 29, 2011 21:36 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1611 Post autor: Pawel P. » wt lis 27, 2018 06:53 am

Michal pisze:
wt lis 27, 2018 00:29 am
Pawel P. pisze:
pn lis 26, 2018 22:10 pm
Z tego, co wyczytałem bodaj na jwfan.com, przez kilka pierwszych miesięcy Harry Potter ma być sprzedawany wyłącznie bezpośrednio przez LaLę.
[/list]
Gdzieś tam widziałem ..gdzieś tam czytałem , Paweł masz konkretne żródło tych wypowiedzi , czy jest to potwierdzone oficjalnie przez dygnitarzy z wytwórni LLL ?? ..opowieści z mchu i paproci :roll:
http://www.jwfan.com/forums/index.php?/ ... 18/&page=2

Jay, administrator JwFan.com który pracował przy tym wydawnictwie jako konsultant, napisał w powyższym linku (mniej więcej w połowie strony) coś takiego

MV has posted somewhere (probably FSM or Facebook) that the Black Friday batch will be exclusively sold via their website until sometime in 2019.
So even if a European retailer puts it up for pre-order now, you won't get it until much later.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1612 Post autor: Adam » wt lis 27, 2018 08:00 am

Pewnie do nowego roku żeby towar doszedł do innych sklepów ;-) tak czy siak widać że chujki na okres świąteczny chcą jak najwiecej zedrzeć za wysyłkę bo mają najdroższą..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1045
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1613 Post autor: MichalP » wt lis 27, 2018 08:35 am

Za Newsletterem od Lali - oficjalna wysylka od nich:

The World is Not Enough Arnolda i Schindler's List Williamsa - dopiero od 3 Grudnia

Dracula Kilara i Harry Potter Williamsa dopiero od 7 Grudnia.

I to zakladajac, ze nie bedzie zadnej innej obsuwy, o ktorej powiedza dzien przed wysylka, ze sorrki ale nie dotloczyli nam i wszystko sie przesuwa o kolejne 2 tygodnie.

Fajnie kaske od fanboyow zaczna trzepac od jutra a wysylka 10 dni pozniej. :evil:
Ostatnio zmieniony wt lis 27, 2018 09:20 am przez MichalP, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1614 Post autor: Adam » wt lis 27, 2018 08:59 am

a jak ktoś zamówi pozycje z 3 i 7.12 to wyślą razem?
babole musza byc, to lala :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1045
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1615 Post autor: MichalP » wt lis 27, 2018 09:07 am

Pewnie wysla wszystko razem, chyba ze zapowiesz, ze chcesz oddzielnie ale wtedy plac osobno za wysylke.

Dla mnie to to wszystko w tym roku jest przez nich robione na ostatnia chwile.

1. Do samego konca nie wiedzieli co beda mieli zatwierdzone.
2. Pewnie dopiero teraz czekaja na tloczenie tego, stad te rozbierzne daty, wszystkiego na raz sie nie wytloczy.
3. Beda mieli pewnie setki zamowiem na dzien dobry wiec na pewno niektorym cos pomieszaja przy pakowaniu - mi sie zdarzylo pare razy.
4. No i babole - w tloczeniu, w druku, brak plyt - szczegolnie przy tych wieloplytowych wydaniach.

Przypomniec tylko Jurassic Park - brak zebow, brak ksiazeczek, brak plyt, pomieszane strony w ksiazeczkach.

Az cud ze w zeszlym roku jak zamowilem wszystko przez Intrade - to i Titanic i DAD mialy wszystko na swoim miejscu. :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1616 Post autor: Adam » wt lis 27, 2018 09:10 am

ja też miałem farta z titanikiem, dad, a nawet parkiem - wszystko było ok, kupione w dzień premiery.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1045
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1617 Post autor: MichalP » wt lis 27, 2018 09:15 am

Ja mialem JP z drugiego rzutu - kupiony przez Intrade i nie mial ksiazeczki - w tym samym dniu napisalem bezposrednio do Lali i po tygodniu dostalem od nich elegancko zapakowana, jeszcze pachnaca ksiazeczke.

A kilka dni pozniej oficjalnie oglosili, ze caly ten rzut przyszedl do nich bez ksiazeczek i beda je rozsylac do wszystkich.
Ostatnio zmieniony wt lis 27, 2018 09:19 am przez MichalP, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1045
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1618 Post autor: MichalP » wt lis 27, 2018 09:18 am

Adam pisze:
wt lis 27, 2018 09:10 am
ja też miałem farta z titanikiem, dad, a nawet parkiem - wszystko było ok, kupione w dzień premiery.
Z JP to w ogole musiala byc dziwna sprawa, bo nawet ich oficialny poster nie mial tych nieszczesnych zebow. A jezeli ty dostales z zebami to musieli im tego nadrukowac tylko pierwszych kilkaset sztuk i ktos sie skapowal i reszte juz wydrukowali poprawnie w tym pierwszym rzucie.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1619 Post autor: Adam » wt lis 27, 2018 09:23 am

Wracając do Die Hard 3CD - dźwięk jest na maksa lepszy, całe FSM sie podnieca..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1620 Post autor: Adam » wt lis 27, 2018 12:32 pm

TWINE będzie można kupić tak jak DAD w oficjalnym sklepie Bonda - zarówno w necie jak i w londyńskim Muzeum - "Many thanks for your email, we are expecting to have this CD at some point in the next week or so. At the moment I am unsure of the price." - DAD kosztuje u nich 19,99 F + wysyłka, więc za całość na teren EU wychodzi i tak taniej niż z USA z dowolnego sklepu. Jak byłem w tym muzeum w październiku to w sklepie stacjonarnym była promocja i DAD było po 17,99 F :) A ponieważ nie ma autografów, to nie trzeba brać z USA, tylko można z tego muzeum.

https://007store.com/products/die-anoth ... n-2-cd-set
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ