LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1291 Post autor: Adam » czw sty 18, 2018 15:56 pm

nie da się teraz przewidzieć, Armageddon to też Disney :)
#FUCKVINYL

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1292 Post autor: Jedi-Master » czw sty 18, 2018 15:58 pm

To ja z innej beczki kiedy Top Gun ?

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1293 Post autor: Ghostek » czw sty 18, 2018 16:00 pm

Po części tak, bo Touchstone. Ale score należy do Columbii która jest częścią Sony Music. A ostatnio La-La bardzo dobrze z nimi żyje ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1294 Post autor: Adam » czw sty 18, 2018 16:12 pm

Jedi-Master pisze:
czw sty 18, 2018 15:58 pm
To ja z innej beczki kiedy Top Gun ?
było kilka razy pisane - Cruise / jego crew od 2 lat nie potrafi zaakceptować gotowego projektu, także LaLa z pytaniami odsyła już do jego menadżmnetu :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1147
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1295 Post autor: galljaronim » czw sty 18, 2018 16:58 pm

Myślę, że Armageddon zasługuje na porządne wydanie. Film był wtedy mega hiciorem. Muzyka, choć prosta jak budowa cepa, jest jednym z najlepszych tworów jakie spłodziło ówczesne MV. Dużo roboty zrobił tam też HGW. Ciekawe czy jak to wydadzą, to czy będzie on skredytowany obok Rabina? Nie zapominajmy jeszcze o Hansie, który machnął Asteroid Chase (w filmie działa wyśmienicie).
Jest co wydać, bo samego scoru jest na 2 CD, a jeszcze alternaty...mógłby być nawet box 3CD.


Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1296 Post autor: Jedi-Master » czw sty 18, 2018 17:48 pm

było kilka razy pisane - Cruise / jego crew od 2 lat nie potrafi zaakceptować gotowego projektu, także LaLa z pytaniami odsyła już do jego menadżmnetu
To inaczej, nie kiedy, ale czy w ogóle wyjdzie, bo jak nie to tylko bootleg na otarcie łez :(

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1297 Post autor: Adam » czw sty 18, 2018 17:55 pm

wyjdzie bo jest gotowe :!: tylko projekt graficzny musi klepnąć Cruise. Gibson Bravehearta 3 lata akceptował i z tego co pisał MV to zreflektował się tylko dlatego, że Horner kipnął..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1298 Post autor: Adam » sob sty 20, 2018 14:14 pm

mój Titanic 4CD przyszedł idealny, żadnych zniszczeń czy bugów produkcyjnych, także po tym co ludzie piszą na fsm, to miałem farta.. Jedyne do czego się można przyczepić, to słabej jakości plastik zewnętrzny, a konkretnie jego słabe spasowanie po zamknięciu - bo środek, tacki i czarne rusztowanie pudełka jest spoko.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1147
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1299 Post autor: galljaronim » sob sty 20, 2018 15:43 pm

Adam pisze:mój Titanic 4CD przyszedł idealny, żadnych zniszczeń czy bugów produkcyjnych, także po tym co ludzie piszą na fsm, to miałem farta.. Jedyne do czego się można przyczepić, to słabej jakości plastik zewnętrzny, a konkretnie jego słabe spasowanie po zamknięciu - bo środek, tacki i czarne rusztowanie pudełka jest spoko.
To już jest standard w wydaniach 3,4 płytowych. Ja na dzień dobry wymieniam ten papierowy plastik na lepszy.
Wpieniłem się ostatnio, bo dostałem A.I. od Lali i tacka stykająca się z książeczką miała odstający zadzior w wyniku czego booklet jest lekko pokaleczony. Cholera, płacimy za to grube pieniądze, a tu takie partactwo[emoji34]


Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1300 Post autor: Tomek » ndz sty 21, 2018 09:34 am

galljaronim pisze:
sob sty 20, 2018 15:43 pm
To już jest standard w wydaniach 3,4 płytowych. Ja na dzień dobry wymieniam ten papierowy plastik na lepszy.
Wpieniłem się ostatnio, bo dostałem A.I. od Lali i tacka stykająca się z książeczką miała odstający zadzior w wyniku czego booklet jest lekko pokaleczony. Cholera, płacimy za to grube pieniądze, a tu takie partactwo[emoji34]
Nie ma na co czekać, tylko przesyłaj do nich maila z fotkami i powinni Ci wysłać nową książeczkę. Tym bardziej, że to pokaźny kawałek bookleta :-)

Można wiedzieć jak u Ciebie wygląda to podmienianie tych pudełek 4-CD? Co i gdzie kupujesz?
Obrazek

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1147
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1301 Post autor: galljaronim » ndz sty 21, 2018 10:09 am

Tomek pisze:
galljaronim pisze:
sob sty 20, 2018 15:43 pm
To już jest standard w wydaniach 3,4 płytowych. Ja na dzień dobry wymieniam ten papierowy plastik na lepszy.
Wpieniłem się ostatnio, bo dostałem A.I. od Lali i tacka stykająca się z książeczką miała odstający zadzior w wyniku czego booklet jest lekko pokaleczony. Cholera, płacimy za to grube pieniądze, a tu takie partactwo[emoji34]
Nie ma na co czekać, tylko przesyłaj do nich maila z fotkami i powinni Ci wysłać nową książeczkę. Tym bardziej, że to pokaźny kawałek bookleta :-)

Można wiedzieć jak u Ciebie wygląda to podmienianie tych pudełek 4-CD? Co i gdzie kupujesz?
Jak wypniesz z tego czarnego szkieletu przezroczyste plastiki z przodu i z tyłu, to są one najzwyczajniejszymi jewel case bez przodu. I właśnie tylko to wymieniam. Zdarza się, że średnica zawiasów (bolców) z tego czarnego szkieletu jest za duża w stosunku do dziury od jewela. Wtedy trza otwór nieco powiększyć. Plastik jest podatny, więc wystarczy dobrze naostrzony nóż, kilka obrotów w szparze i bolec wchodzi (ok...wiem, dziwnie to brzmi[emoji6][emoji38]).
Jewely kupuję u jednego gościa na allegro. W świecie plastikowych naleśników ich jakość jest naprawdę bardzo dobra.



Awatar użytkownika
Tomek
Redaktor Kaktus
Posty: 4257
Rejestracja: pn maja 02, 2005 21:43 pm
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1302 Post autor: Tomek » pn sty 22, 2018 16:01 pm

Racja, po usunięciu czarnych tacek to po prostu "spody" od jeweli ;-) I dzięki za opisanie "procedur" z dopasowaniem :)

Jeżeli chodzi o samo AI, to jakość mojego pudełka wydaje mi, że jest dość OK, może dlatego, że jeszcze jest to sprzed czasów tandety (wydanie z 2015 r.), którą teraz robią (Titanica nie mam; do wykonania JP można mieć już zastrzeżenia).
Obrazek

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1303 Post autor: Ghostek » wt sty 30, 2018 09:09 am

My tu pitu pitu, a La-La cichaczem ZNÓW podniosła koszty wysyłki:
$14.00 for the first CD and $2.75 for each additional CD
25c, ale przy większym zamówieniu to się zbiera...
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1304 Post autor: Adam » wt sty 30, 2018 09:14 am

bo poczta w usa podnosi znów odgórnie wszystko.. masakra będzie za chwilę.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
galljaronim
John Powell
Posty: 1147
Rejestracja: czw sty 14, 2010 21:23 pm
Lokalizacja: Kęty

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1305 Post autor: galljaronim » wt sty 30, 2018 09:51 am

Najśmieszniejsze będzie to, że przy jakichś obniżkach będzie tak, że więcej będziemy płacić za przesyłkę niż za płyty.

ODPOWIEDZ