LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1381 Post autor: Jedi-Master » pt cze 22, 2018 20:36 pm

Zamawiał ktoś Aliena 3, bo właśnie dostałem swój egzemplarz i mam mały zgrzyt mianowicie na CD1 mam może nie tyle ryski, a jakieś ślady dookoła warstwy zapisanej. Macie może podobnie wytłoczone CD1? nie tyle,że powoduje to problem w odczycie i zripowaniu do kopii zapasowej, ale stwierdzam fakt.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1382 Post autor: Adam » pt cze 22, 2018 21:12 pm

napompowali balonik a sam szrot...

Tuesday June 26: Colossus: The Forbin Project by Michel Colombier

August: The Prisoner of Zenda by Henry Mancini

TBD: Two Mules for Sister Sara by Ennio Morricone

TBD: Airport '77 by John Cacavas

TBD: The Concorde: Airport '79 by Lalo Schifrin

TBD: Fletch Lives by Harold Faltermeyer

TBD: The Sentinel by Gil Melle

Nowa seria staroci niewydanych od Universalu - tu prasówka - https://variety.com/2018/music/news/uni ... 202855031/

To Intrada pozamiata tym rokiem wydając tyle Hornerów.. LaLi tylko Black Friday zostaje, no nie wiem co tam by musieli dać by Intradę przebić..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1383 Post autor: Ghostek » pt cze 22, 2018 21:15 pm

Hehe. Kto pompował balonik wizjami Apolla i innych evergreenów ten pompował. :P MV dobitnie podkreślał że to nowa seria z nowymi tytułami nie żadne expandy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1384 Post autor: Adam » pt cze 22, 2018 21:15 pm

super seria, dla Turka może co najwyżej, albo dla fanbojów staroci... choć i to nie, bo Prażanie ani Rozsa nie grają ;-)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1385 Post autor: Ghostek » pt cze 22, 2018 21:20 pm

Ale Intrada da/a w tym roku tylko wersje cd czegos co juz bylo. Lala przynajmniej dała expanda Jacka. No i Alien 3...
Z drugiej Intrada zapunktowała Hoodem. Na razie szrotują umiarkowanie obie wytwórnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1386 Post autor: Adam » pt cze 22, 2018 21:29 pm

Ale Fejk napisał że: Coming the rest of the 2018 - albums by Jerry Goldsmith, Alan Silvestri, Bill Conti, James Horner, more Goldsmith, more Horner, Andrew Powell, Arthur B Rubinstein, even more Horner, possibly Max Steiner, and more...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Ghostek
Hardkorowy Koksu
Posty: 10200
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 23:17 pm
Lokalizacja: Wyłoniłem się z Nun
Kontakt:

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1387 Post autor: Ghostek » pt cze 22, 2018 21:38 pm

No i co. A LaLa ma milyjon innych pozycji w planach. Część gotowych czekajacych na accept wiec batalia o klienta bedzie sie toczyła przez cały rok.
Obrazek

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1388 Post autor: Jedi-Master » sob cze 23, 2018 19:26 pm

Zamawiał ktoś Aliena 3, bo właśnie dostałem swój egzemplarz i mam mały zgrzyt mianowicie na CD1 mam może nie tyle ryski, a jakieś ślady dookoła warstwy zapisanej. Macie może podobnie wytłoczone CD1? nie tyle,że powoduje to problem w odczycie i zripowaniu do kopii zapasowej, ale stwierdzam fakt.
Zrobiłem zdjęcia miał ktoś coś podobnego na CD1 z tym wydaniem Aliena 3?. Tak jest na całej powierzchni płyty:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
MichalP
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1036
Rejestracja: czw wrz 07, 2017 04:28 am
Lokalizacja: Gdzies w Kanadzie

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1389 Post autor: MichalP » ndz cze 24, 2018 06:53 am

Nie mam tego wydania ale dla mnie to wyglada jak typowe zarysowania kiedy plyty sa trzymane na wielkiej szpuli i pozniej recznie przepakowywane do pudelek. (plyty sa scisniete razem i jezeli mimimalnie sie ruszaja/kreca wzgledem siebie to bedziesz mial takie wlasnie ryski. Z tego co MV pisal to oni musieli to recznie pakowac juz u siebie bo Universal tylko wytloczyl im plyty, a reszte (pudelka, poligrafia) to juz byla w ich zakresie do zrobienia i musieli to pozniej sami recznie pakowac.

W USA/Kanadzie gra Witcher 3 (5 DVD) byla pakowana w box gdzie wszystkie plyty byly na takiej malej szpuli jedna na drugiej i mialy na tyle luzu zeby sie krecic wlasnie wzgledem siebie. Trzy razy to reklamowalem i Amazon mi przysylal kolejne egzemplarze - zanim odeslalem im poprzednie zdolalem sobie skompletowac wszystkie 5 DVD w przyzwoitym stanie.

Partactwo - po prostu reklamuj. Jezeli sie odtwarza normalnie, czesc ludzi to zignoruje ale ja bym tez nie odpuscil. Plyty z muzyka powinny dzialac, ale moje dwuwarstwowe DVD z upakowanymi danymi nie nadawaly sie do normalnego odczytu. Gdyby nie kod do wersji GOG to bym se tego nigdy nie zainstalowal. 8)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1390 Post autor: Adam » ndz cze 24, 2018 08:03 am

MichalP pisze:
ndz cze 24, 2018 06:53 am
Nie mam tego wydania ale dla mnie to wyglada jak typowe zarysowania kiedy plyty sa trzymane na wielkiej szpuli i pozniej recznie przepakowywane do pudelek. (plyty sa scisniete razem i jezeli mimimalnie sie ruszaja/kreca wzgledem siebie to bedziesz mial takie wlasnie ryski. Z tego co MV pisal to oni musieli to recznie pakowac juz u siebie bo Universal tylko wytloczyl im plyty, a reszte (pudelka, poligrafia) to juz byla w ich zakresie do zrobienia i musieli to pozniej sami recznie pakowac.
dokładnie tak, reklamować, to od leżenie na sobie na szpuli. kiedyś jak kupowałem czyste dvd na szpulach, często miałem to samo.
#FUCKVINYL

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1391 Post autor: Jedi-Master » ndz cze 24, 2018 08:16 am

Taki sam problem mam z boxem Batmana na CD3, czyli pierwszej płycie Batman Returns, tylko nie na taką skalę jak w tym Alienie.
Przez te partactwa poważnie zastanawiam sie nad dalszym kupnem płyt od tych partaczy.
Dlatego dobrze, że nie posprzedawałem podstawek bo one są super jakości przy tych nowych płytach. Teraz jak będę miał kupic rozszerzenie nawet jak bardzo mi podejdzie to chyba wolę poszukać używaną podstawkę w idealnym stanie i cieszyć się płytą przez wiele, wiele lat. Smutna prawda :( , ale jednak prawda.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1392 Post autor: Adam » ndz cze 24, 2018 08:20 am

Ta sytuacja w boxie Batmana była znanym problemem, LaLa sama napisała posta by się do niej zgłaszać na wymianę tej właśnie płyty. I dosyłali za free w kopercie poprawną. Tutaj widać nie ma problemu na dużą skalę, bo nic do tej pory nie ogłosili, a oni zawsze jeśli wiedzą, że jest jakaś wtopa na szeroką skalę, sami robią ogłoszenie.
#FUCKVINYL

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1393 Post autor: Jedi-Master » ndz cze 24, 2018 08:27 am

Ten Box Batmana można zareklamować jeszcze?. Jak wygląda taka procedura reklamacyjna w przypadku LaLi/Intrady?

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58191
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1394 Post autor: Adam » ndz cze 24, 2018 08:29 am

Ten box wyszedł aż 4 lata temu więc wątpię teraz w powodzenie reklamacji po aż takim czasie..
#FUCKVINYL

Jedi-Master
Spec od additional music
Posty: 668
Rejestracja: pn lut 13, 2017 13:02 pm

Re: LA-LA LAND - PLANY WYDAWNICZE

#1395 Post autor: Jedi-Master » ndz cze 24, 2018 08:30 am

Alien 3 wyszedł teraz to jak to wygląda w praktyce ?

ODPOWIEDZ