Koniec FSM!

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Koniec FSM!

#106 Post autor: Michał Turkowski » wt lut 26, 2013 22:43 pm

Ja podejrzewam przez wzgląd na te przesunięcia że to będzie "The Ten Commandments".

Z pewnością to będzie wielkie wydanie jak "Ben-Hur" więc pewnie wymaga to dużo pracy.

Ja tam czekam :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#107 Post autor: Adam » śr lut 27, 2013 14:12 pm

Kendall powiedział jakiś czas temu że ostatnie wydanie nie będzie boxem jednego tytułu ani kilku. więc - jeśli mu wierzymy w to co pisał - to będzie to wydanie max 2cd. I to będzie na 90% to Wild Bunch, bo ten co to napisał spoza wytwórni, ma dobre dojścia nie od dziś.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Koniec FSM!

#108 Post autor: Michał Turkowski » śr lut 27, 2013 14:14 pm

Czyli kto miałby wydać wszystkie nagrania "The Ten Commandments" ?

Tylko Townson w klubie jak "Spartacusa"

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#109 Post autor: Adam » śr lut 27, 2013 14:19 pm

podstawowe pytanie - kto powiedział że to ktoś w ogóle kiedyś wyda w rozszerzonej formie? :P a druga sprawa ściśle z tym związana - to przecież wydało MCA, a wszyscy wiemy, że żadna ich płyta ze scorami które wydali, do dziś nieprzypadkowo nie została wznowiona czy rozszerzona.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Koniec FSM!

#110 Post autor: Michał Turkowski » śr lut 27, 2013 14:29 pm

Adam pisze:podstawowe pytanie - kto powiedział że to ktoś w ogóle kiedyś wyda w rozszerzonej formie? :P a druga sprawa ściśle z tym związana - to przecież wydało MCA, a wszyscy wiemy, że żadna ich płyta ze scorami które wydali, do dziś nieprzypadkowo nie została wznowiona czy rozszerzona.
Raine powiedział że nie robią re-recu bo niebawem inna firma wyda wszelkie możliwe nagrania The Ten Commandments i nie ma potrzeby żeby to dublować

A tych nagrań jest chyba 4 więc pierwsze co przychodzi na myśl to takie giga wydanie FSM jak Ben-Hur...

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#111 Post autor: Adam » śr lut 27, 2013 14:31 pm

Aha, jeżeli to powiedział Raine (nie wiedziałem o tym i na fsm tego nie widziałem), to mu wierzę. W takim razie to dobry znak, bo wynikało by na to, że MCA po raz pierwszy w historii pozwoliło coś wznowić i poszerzyć :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Koniec FSM!

#112 Post autor: Michał Turkowski » śr lut 27, 2013 14:33 pm

Adam pisze:Aha, jeżeli to powiedział Raine (nie wiedziałem o tym i na fsm tego nie widziałem), to mu wierzę. W takim razie to dobry znak, bo wynikało by na to, że MCA po raz pierwszy w historii pozwoliło coś wznowić i poszerzyć :D
Powiedział mi to osobiście na FB i kilku osobom z FSM też bo pisali o tym.

W dodatku Adam - MCA ma prawa tylko do najnowszego re-recu Bernsteina a nie do tych starych i original scoru z filmu

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#113 Post autor: Adam » śr lut 27, 2013 14:34 pm

no to może to wydać każdy w takim razie - ciężko będzie strzelić kto wyda. gdyby Kendall nie napisał że nie będzie wielopłytowego wydania, to bym myślał że fsm.. no ale może ściemniał (a nigdy tego nie robił).. też bym wolał Przykazania a nie Wild Bunch, jak każdy chyba :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Koniec FSM!

#114 Post autor: Michał Turkowski » śr lut 27, 2013 14:35 pm

Adam pisze:no to może to wydać każdy w takim razie - ciężko będzie strzelić kto wyda. gdyby Kendall nie napisał że nie będzie wielopłytowego wydania, to bym myślał że fsm.. no ale może ściemniał (a nigdy tego nie robił)
Mnie się wydaje że to będzie FSM - no bo kto inny? Myślisz że zamkną działanie jakimś The Wild Bunch żeby się ośmieszyć ?

To musi być giga kop...

Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

Re: Koniec FSM!

#115 Post autor: muaddib_dw » śr lut 27, 2013 14:39 pm

Michał Turkowski pisze:
Adam pisze:no to może to wydać każdy w takim razie - ciężko będzie strzelić kto wyda. gdyby Kendall nie napisał że nie będzie wielopłytowego wydania, to bym myślał że fsm.. no ale może ściemniał (a nigdy tego nie robił)
Mnie się wydaje że to będzie FSM - no bo kto inny? Myślisz że zamkną działanie jakimś The Wild Bunch żeby się ośmieszyć ?

To musi być giga kop...
Police Academy - Box :D

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#116 Post autor: Adam » śr lut 27, 2013 14:40 pm

ooo, to bym wolał od Przykazań :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Koniec FSM!

#117 Post autor: Templar » śr lut 27, 2013 15:32 pm

A ja coś czuję, że będzie Conan! 8)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#118 Post autor: Adam » śr lut 27, 2013 15:32 pm

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Templar
+ W.A. Mozart +
Posty: 9848
Rejestracja: wt sie 02, 2011 19:48 pm
Lokalizacja: Warsaw City
Kontakt:

Re: Koniec FSM!

#119 Post autor: Templar » śr lut 27, 2013 15:36 pm

Ma być w środku marca, a 16 marca będzie akurat okrągła 31. rocznica premiery Conana, także wszystko się zgadza 8)
Obrazek

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że ludzie natychmiast wierzą w ich prawdę" - Abraham Lincoln

http://www.lastfm.pl/user/iTemplar

Awatar użytkownika
Paweł Stroiński
Ridley Scott
Posty: 9316
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 21:45 pm
Lokalizacja: Spod Warszawy
Kontakt:

Re: Koniec FSM!

#120 Post autor: Paweł Stroiński » śr lut 27, 2013 15:37 pm

Michał Turkowski pisze:
Adam pisze:no to może to wydać każdy w takim razie - ciężko będzie strzelić kto wyda. gdyby Kendall nie napisał że nie będzie wielopłytowego wydania, to bym myślał że fsm.. no ale może ściemniał (a nigdy tego nie robił)
Mnie się wydaje że to będzie FSM - no bo kto inny? Myślisz że zamkną działanie jakimś The Wild Bunch żeby się ośmieszyć ?

To musi być giga kop...
Ty w ogóle wiesz, co to jest Dzika banda?!

ODPOWIEDZ