Koniec FSM!

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#166 Post autor: Adam » wt kwie 23, 2013 18:07 pm

Tomek pisze:Dzięki za linki, Adam. Bardzo zajmujący i ciekawy wywiad.
winszować. chciałbym aby więcej osób go przeczytało to może co po niektórym otworzył by się oczy na ten biznes od kuchni :) tym bardziej że u nas jest podobnie..
Tomek pisze:PS. Adam, Hook w wersji z Williamsem nie mógł powstać w wersji kompletnej/3-płytowej :) Kendall świadomie rezygnował z współpracy z kompozytorami właśnie dlatego ;-)
no wiem bo Williams sobie nie życzył 3cd ale 2cd a LaLa na to poszła akurat, co uważam za błąd, no ale to dyskusja na inny temat :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: Koniec FSM!

#167 Post autor: Althazan » sob cze 08, 2013 15:30 pm

Jakby ktoś nie zauważył, to skończyły się ostatnie wydania FSM-u:
Fielding - THE WILD BUNCH 3CD
Barry - KING KONG 2CD
Goldsmith - UNDER FIRE
SUPERMAN BOX 8CD

Ale oto powiew świeżości ;) i FSM zadecydowało, że tytuły te dotłoczą :mrgreen:
THE WILD BUNCH (1000),
KING KONG (1000),
UNDER FIRE (300)
SUPERMAN (300)

Kto się nie załapał a miał plan je kupić, powinien czatować jak się pojawią (6-8 tygodni) i brać. Choć może jak zejdą, to dotłoczą ponownie... :P Ot, świat "limitowanych" wydawnictw AD 2013 :D

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Koniec FSM!

#168 Post autor: Bucholc Krok » sob cze 08, 2013 15:33 pm

No ale na płytach chyba cały czas podają, ile sztuk wyszło? I co teraz zrobią? Będzie jak u Prometeusza, że na dotłoczonych egzemplarzach dodali dodruk i zamiast 2500 jak było pierwotnie, zrobili 3000 i cześć?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: Koniec FSM!

#169 Post autor: Althazan » sob cze 08, 2013 19:10 pm

Gdzie Ty żyjesz? Liczby na wydaniach FSM-u w 90% nie mają NIC wspólnego w faktyczną liczbą wytłoczonych egzemplarzy :P
Właściwie to prawie nikomu to nie przeszkadza. Witamy w wieku XXI :mrgreen:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1103
Rejestracja: śr gru 07, 2011 16:52 pm
Lokalizacja: Polkowice

Re: Koniec FSM!

#170 Post autor: Krzysiek » sob cze 08, 2013 22:13 pm

Mało ważne jaki numer ma płyta o ile kupuje się ja dla samej muzyki a nie jako lokatę kapitału bądź inwestycję. Jeśli fajna muza może mieć i numer 1 tysiąc :mrgreen:

Skoro nakład się rozszedł, to bardzo dobrze, że poszli po rozum i jeszcze dodrukują. Wcześniej nie miałem czasu i kasy by pomyśleć o tych tytułach a teraz będzie okazja i to się nadrobi. Jeśli komuś te tytuły nie pasują (chyba większości na Forum, ponieważ nikt nie dał wcześniej infa iż nakład się wyczerpał a płyty nie były juz dostępne od chyba 3 tygodni), to po co płakać że dotłoczą?

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Koniec FSM!

#171 Post autor: Bucholc Krok » ndz cze 09, 2013 17:31 pm

Althazan pisze:Gdzie Ty żyjesz? Liczby na wydaniach FSM-u w 90% nie mają NIC wspólnego w faktyczną liczbą wytłoczonych egzemplarzy :P


To akurat wiem..
Właściwie to prawie nikomu to nie przeszkadza. Witamy w wieku XXI :mrgreen:
Niech dadzą sobie z tym spokój. :)
Krzysiek pisze:Mało ważne jaki numer ma płyta o ile kupuje się ja dla samej muzyki a nie jako lokatę kapitału bądź inwestycję.


Inwestycja w przypadku filmówki? Słabo to widzę. :|
Jeśli fajna muza może mieć i numer 1 tysiąc :mrgreen:
Dla mnie mogą w ogóle nie dawać numerków byle kitu nie było. I bubli.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#172 Post autor: Adam » wt cze 11, 2013 20:41 pm

Althazan pisze:Jakby ktoś nie zauważył, to skończyły się ostatnie wydania FSM-u:
Fielding - THE WILD BUNCH 3CD
Barry - KING KONG 2CD
Goldsmith - UNDER FIRE
SUPERMAN BOX 8CD

Ale oto powiew świeżości ;) i FSM zadecydowało, że tytuły te dotłoczą :mrgreen:
THE WILD BUNCH (1000),
KING KONG (1000),
UNDER FIRE (300)
SUPERMAN (300)

Kto się nie załapał a miał plan je kupić, powinien czatować jak się pojawią (6-8 tygodni) i brać. Choć może jak zejdą, to dotłoczą ponownie... :P Ot, świat "limitowanych" wydawnictw AD 2013 :D
Kendallowi chyba ten rozkręcany biznes filmów klasy D nie idzie, skoro zdecydował się na taki ruch nagle.. niech se dotłacza, nic mnie z tego już nie interesuje :D
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#173 Post autor: Adam » ndz lis 10, 2013 22:05 pm

mam pytanko czy ktoś ma dostep do magazynów FSM od czasów gdy przestały wychodzić papierowe? chodzi mi o ten FMS OnLine Magazine, który jest w PDF.. co miesiąc są obszerne wywiady z jednym kompozytorem...
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Marek Łach
+ Jerry Goldsmith +
Posty: 5671
Rejestracja: śr maja 04, 2005 16:30 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Koniec FSM!

#174 Post autor: Marek Łach » wt lis 19, 2013 21:18 pm

Wszystkie numery FSM od 1990 do 2005 dostępne za darmo w pdf!

http://www.filmscoremonthly.com/fsmonli ... _print.cfm

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#175 Post autor: Adam » wt lis 19, 2013 23:53 pm

łał ale łaskę zrobili - na soulseeku to jest od 5 lat :mrgreen: niech się nie ośmiaszają... jeszcze starego kompa miałem a to wszystko już było u co 2 usera.... Kendall zauważył że już cały internet to ma, więc łaskawie udostepnił na stronie? dobre :mrgreen: problem jest za to z tymi numerami, które zaczęły wychodzić tylko cyfrowe. - starocie każdy ma, za to problem z nowszymi :P
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Michał Turkowski
Nominacja do odkrycia roku
Posty: 1239
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 13:45 pm

Re: Koniec FSM!

#176 Post autor: Michał Turkowski » śr lis 20, 2013 17:18 pm

FSM wznowiło BOX Miklos Rozsa Treasury (15 cd) w ilości 300 sztuk.

http://www2.screenarchives.com/title_de ... 0-EDITION/

Chyba się skuszę :wink:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58231
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: Koniec FSM!

#177 Post autor: Adam » śr lis 20, 2013 18:43 pm

teraz 300, za rok 300... z Supermenem było to samo.. Kendall miał wielce interes zwijać :roll:
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ