La-La - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / X-FILES: VOL.2 (4CD)

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#106 Post autor: Bucholc Krok » pt cze 10, 2011 12:06 pm

Wyjątkowa partanina. Swoją drogą nie pojmuję tego. X-Files to chyba jakiś ich lepszy projekt (?). Nie było nikogo, kto by to sprawdził? Jeśli to zależy od firmy tłoczącej CD-ki to mogli w tym przypadku dać do innej. Ja bym się wstydził takie buble wystawiać. Już bym wolał mniejszy zysk niż złą opinię o swoich produktach. :roll:
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#107 Post autor: Adam » pt cze 10, 2011 12:39 pm

nie przesadzajcie.. ja nie widzę nawału skarg.. poza tym zamienniki szły z sae a nie od lali z tego co napisał szyszka. czasem się zdarzy trefna sztuka i tyle.
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#108 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » pt cze 10, 2011 13:51 pm

Niestety, ale zamiennik dostałem z Lali a nie z SAE. Jak dla mnie, to byłby wstyd, taka płytę wysłać, ale rozumiem, zdarza się najlepszym, więc cierpliwie poczekam, co mi odpiszą na mój elaborat. Jak na razie martwa cisza.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#109 Post autor: Bucholc Krok » pt cze 10, 2011 18:08 pm

Adam Krysiński pisze:nie przesadzajcie.. ja nie widzę nawału skarg..
To te zamienniki nie są na nowo tłoczonymi płytami, tylko pochodzą z puli dodatkowych CD-ków z pierwszego tłoczenia?
poza tym zamienniki szły z sae a nie od lali z tego co napisał szyszka. czasem się zdarzy trefna sztuka i tyle.
Ja takiego tłumaczenia nie przyjmuję do wiadomości. Co to znaczy, że czasem się zdarzy trefna sztuka? Trefne sztuki powinny być odrzucane, a nie rozsyłane. W dodatku najlepiej wysłać poza USA, bo pewnie ktośtam z zadupia (czyt. Polski) będzie się jarał, że już mu nie skacze, a że ma rysy to co z tego. Żenada.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

maciowski
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 07, 2011 23:34 pm

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#110 Post autor: maciowski » pn cze 13, 2011 22:35 pm

Mój box X Files nie dotarł również w minionym tygodniu, a lala uznała, że paczka zaginęła i już w zeszłym tygodniu wysłali kolejny egzemplarz (dziwna polityka swoją drogą :roll: ). Miał to być podpisany box, więc chyba mogę sobie pomarzyć. A tak się cieszyłem na tę okoliczność :cry: pech to pech. Pozostaje mi czekać. Mam nadzieję, że drugi box dojdzie bez problemów.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#111 Post autor: Bucholc Krok » wt cze 14, 2011 11:37 am

maciowski pisze:(dziwna polityka swoją drogą :roll: ).


W jakim sensie?
Miał to być podpisany box, więc chyba mogę sobie pomarzyć. A tak się cieszyłem na tę okoliczność :cry:
Może jednak będzie. Pewnie autografy też mają w zapasie. ;)
Swoją drogą rzeczywiście wyjątkowy pech. Pierwsze zamówienie i już ktoś ukradł. :? Może w moim przypadku złodziej sprawdził w notatkach, że już mnie okradł i doszedł do wniosku, że nie będzie cisnął, bo źródełko wyschnie. Korzystając z okazji chciałbym podziękować panu złodziejowi-melomanowi za tę wspaniałomyślność.. Niestety w dzisiejszych czasach rzadko się spotyka przestępców, którzy mają skrupuły..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#112 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » wt cze 14, 2011 11:46 am

maciowski pisze:Mój box X Files nie dotarł również w minionym tygodniu, a lala uznała, że paczka zaginęła i już w zeszłym tygodniu wysłali kolejny egzemplarz
Masz pecha, ale najważniejsze, że wysłali kolejny egzemplarz. Oby szybko doszło i wszystkie płyty grały idealnie :)

maciowski
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 07, 2011 23:34 pm

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#113 Post autor: maciowski » śr cze 15, 2011 00:23 am

Bucholc Krok pisze:
maciowski pisze:(dziwna polityka swoją drogą :roll: ).


W jakim sensie?
Zdziwiło mnie to, że po zgłoszeniu braku paczki lala natychmiast była przekonana o jej zaginięciu i nie było nawet prób jej odnalezienia, czy też odczekania tych 6 tygodni, w ciągu których wg. lali paczka może dotrzeć. Nie to żebym narzekał :) Ot profesjonalne podejście do klienta, ale w Polsce pewnie inaczej by to wyglądało :wink:
nadszyszkownik Kilkujadek pisze:Masz pecha, ale najważniejsze, że wysłali kolejny egzemplarz. Oby szybko doszło i wszystkie płyty grały idealnie :)
I dziś się spełniło :D :D :D , a właściwie to już wczoraj :wink: . Równo tydzień od nadania paczki pod drzwiami (dosłownie :roll: ) znalazłem swój box. Mega szczęście, tym większe, że była również dołączona podpisana okładka. Tak jak pisałeś Bucholc Krok, musieli mieć zapas :wink:

Ponieważ pech towarzyszył mi podczas tego zakupu (właściwie to już o nim zapomniałem :wink: ) postanowiłem sprawdzić, czy zakończył się on na zagubieniu pierwszej paczki. Odsłuchałem pobieżnie wszytkie cztery płyty, ale nie stwierdziłem problemów z odtwarzaniem. Mam nadzieję, że pełny odsłuch również to potwierdzi :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#114 Post autor: Adam » śr cze 15, 2011 06:24 am

maciowski pisze:I dziś się spełniło :D :D :D , a właściwie to już wczoraj :wink: . Równo tydzień od nadania paczki pod drzwiami (dosłownie :roll: ) znalazłem swój box. Mega szczęście, tym większe, że była również dołączona podpisana okładka. Tak jak pisałeś Bucholc Krok, musieli mieć zapas :wink:
a skąd wiesz czy to nie doszła ta pierwsza paczka? :P
mi kiedyś z Wawy polecony priorytet szedł 4 tygodnie :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#115 Post autor: Althazan » śr cze 15, 2011 07:51 am

maciowski pisze:Zdziwiło mnie to, że po zgłoszeniu braku paczki lala natychmiast była przekonana o jej zaginięciu i nie było nawet prób jej odnalezienia, czy też odczekania tych 6 tygodni, w ciągu których wg. lali paczka może dotrzeć. Nie to żebym narzekał :) Ot profesjonalne podejście do klienta, ale w Polsce pewnie inaczej by to wyglądało :wink:
Nie ma się co dziwić. Wszystkie sklepy (płytowe) wysyłają przesyłki zwykłą pocztą - nie mają możliwości ani śledzenia ani sprawdzenia co się z przesyłką stało. Jak opuszczają USA, to wpadają "w czarną dziurę"...
A profesjonalizm to prawda - La-La ma jeden z najlepszych "customer's service", nawet lepszy niż Intrada wg mnie - bo musiałem korzystać z obu...

A na kopercie można sprawdzić, kiedy przesyłka była wysłana - wtedy będziesz wiedział, czy przyszła pierwsza czy druga.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58190
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#116 Post autor: Adam » śr cze 15, 2011 08:22 am

..bo może się okazać że dostaniesz obie :mrgreen:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#117 Post autor: Bucholc Krok » śr cze 15, 2011 09:11 am

maciowski pisze:I dziś się spełniło :D :D :D , a właściwie to już wczoraj :wink: . Równo tydzień od nadania paczki pod drzwiami (dosłownie :roll: )
Pod drzwiami? Może pierwszą też tak zostawił i ktoś Ci ją ukradł.
znalazłem swój box. Mega szczęście, tym większe, że była również dołączona podpisana okładka. Tak jak pisałeś Bucholc Krok, musieli mieć zapas :wink:
Albo jednak dostali zwrot. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#118 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » śr cze 15, 2011 09:47 am

maciowski pisze: Odsłuchałem pobieżnie wszytkie cztery płyty, ale nie stwierdziłem problemów z odtwarzaniem. Mam nadzieję, że pełny odsłuch również to potwierdzi :)
No to w końcu jesteś szczęśliwym posiadaczem tej partaniny :wink: Wystarczy , że przesłuchasz ostatnie dwa utwory na każdej płycie i jak nic nie będzie przeskakiwało to zestaw masz ok.

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#119 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » śr cze 15, 2011 09:50 am

Althazan pisze:.
A profesjonalizm to prawda - La-La ma jeden z najlepszych "customer's service", nawet lepszy niż Intrada wg mnie - bo musiałem korzystać z obu...
Tak,oczywiście, ich drugie imię to 'profesjonalizm' i od kilkunastu dni przekonuję się o tym. Partacze pierdoleni.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#120 Post autor: Bucholc Krok » śr cze 15, 2011 09:55 am

W sumie lepiej byś wyszedł, gdybyś im napisał, że Ci paczka zginęła..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ