La-La - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / X-FILES: VOL.2 (4CD)

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#91 Post autor: Bucholc Krok » śr cze 08, 2011 06:29 am

maciowski pisze:Ponieważ to mój pierwszy post chciałbym wszystkich użytkowników powitać :)


Witamy. :)
Ja nadal czekam. Jestem ciekaw, czy już dostałeś swój box?
Tak, w poniedziałek. 8)
Dziś w środę mija czwarty tydzień, a paczki nie widać.
Dojdzie dzisiaj lub w czwartek.
W zeszłym tygodniu napisałem do lalaland meila z zapytaniem kiedy mogę spodziewać się płyt. Odpowiedzieli, że paczki mogą iść od 4 do 6 tygodni i jeśli nie dostanę do końca tygodnia, mam ich poinformować, co też wczoraj uczyniłem. W kolejnej odpowiedzi napisali, że paczka najprawdopodobniej zaginęła i postarają się wysłać.


Chyba za szybko do nich napisałeś, skoro może iść 4-6 tygodni. :) Ale to rzeczywiście dziwne, bo bardzo rzadko idzie tak długo.
Może niepotrzebnie robię zamieszanie, ale niektórzy dostali płyty po jednym tygodniu czekania. Jak dla mnie dziwne.


W którym województwie mieszkasz?
Jest to mój pierwszy zakup w lalaland, więc nie mam doświadczenia.
Gdy kupowałem pierwszy raz w Intradzie to też mi zginęła. Trochę głupio, gdy ginie na "dzień dobry", bo mogą wziąć człowieka za oszusta..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

maciowski
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 07, 2011 23:34 pm

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#92 Post autor: maciowski » śr cze 08, 2011 11:59 am

To super, że już dostałeś. Mam nadzieję, że i mnie spotka ten zaszczyt :wink: .
A kto dostarczył box poczta czy kurier?
Bucholc Krok pisze:Chyba za szybko do nich napisałeś, skoro może iść 4-6 tygodni. :) Ale to rzeczywiście dziwne, bo bardzo rzadko idzie tak długo.
Nie znalazłem na ich stronie żadnej informacji odnośnie terminów dostaw. Zakupy z amazonu.com w najtańszym wariancie miałem u siebie w ciągu trzech tygodni. Dodatkowo pomieszały mi się terminy i wydawało mi się, że minęły już cztery tygodnie, znalazłem jeszcze wypowiedzi, że płyty dotarły po tygodniu i wpadłem w panikę :oops: :roll: dlatego napisałem do nich.

Gdy płyty nie dotarły napisałem do nich tak jak chcieli, ale zaznaczyłem, że skoro termin dostaw sięga sześciu tygodni to poczekam. Ich odpowiedź zdziwiła mnie. Od razu zakładają, że paczka zaginęła tym bardziej, że jeszcze nie minęło 6 tygodni.
Bucholc Krok pisze:W którym województwie mieszkasz?
W łódzkim.
Bucholc Krok pisze:Gdy kupowałem pierwszy raz w Intradzie to też mi zginęła. Trochę głupio, gdy ginie na "dzień dobry", bo mogą wziąć człowieka za oszusta..
Przyznaję rację. Mało komfortowa sytuacja.

Pozostaje mi czekać na dalszy rozwój wypadków. :|

Awatar użytkownika
karcharoth
Jestem Żydem
Posty: 336
Rejestracja: ndz wrz 19, 2010 12:05 pm
Lokalizacja: Wrocław, niekiedy Kargowa, ale głównie Planet Armstrong

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#93 Post autor: karcharoth » śr cze 08, 2011 12:07 pm

Jeśli czekasz już 4 tygodnie to raczej nikłe nadzieje, że paczka dojdzie. Choć wszystko jest możliwe. Kiedyś dostałem płytę z Hiszpani po roku od daty nadania. :lol:
"If our music survives, which I have no doubt it will, then it will because it is good." - Jerry Goldsmith

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#94 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » śr cze 08, 2011 12:19 pm

maciowski pisze: Może niepotrzebnie robię zamieszanie, ale niektórzy dostali płyty po jednym tygodniu czekania. Jak dla mnie dziwne. Jest to mój pierwszy zakup w lalaland, więc nie mam doświadczenia.
Ostatnio przesyłki z USA przychodzą do mnie ze sporym opóźnieniem. Na X-files czekałem ponad 3 tygodnie, gdzie z reguły płyty z Lali były u mnie w niecałe dwa tygodnie. Płyty z bazaru Amazonowego idą około 4 tygodni, gdzie dotychczas było to średnio 12 dni. Jest też taka możliwość, że twoja przesyłka leży w UC i zastanawiają się, co z nią zrobić :wink:

Mefisto

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#95 Post autor: Mefisto » śr cze 08, 2011 15:41 pm

Ufff, w końcu przesłuchałem. Trudno mi się wypowiedzieć o całości, bo słuchałem epizodami, ale generalnie jest tu sporo wartościowej, acz trudnej w odbiorze muzyki. Co prawda absolutnie żaden kawałek nawet nie zbliża się jakością do tematu przewodniego, ale jest na czym ucho zawiesić (Scully's Serenade z Within chyba najlepsze). Generalnie dla mega fanów ze względu na ilość materiału, ale nie wypada nie docenić.

3,5 / 5

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#96 Post autor: Bucholc Krok » śr cze 08, 2011 15:52 pm

maciowski pisze:A kto dostarczył box poczta czy kurier?
Nasz lokalny sportsmen z akademii talentów PP zgłaszający słuszne pretensje do tytułu mistrza olimpijskiego w rzutach paczkami na odległość, którą to dyscyplinę planują wprowadzić w przyszłej dekadzie. Znaczy listonosz.
Nie znalazłem na ich stronie żadnej informacji odnośnie terminów dostaw. Zakupy z amazonu.com w najtańszym wariancie miałem u siebie w ciągu trzech tygodni. Dodatkowo pomieszały mi się terminy i wydawało mi się, że minęły już cztery tygodnie, znalazłem jeszcze wypowiedzi, że płyty dotarły po tygodniu i wpadłem w panikę :oops: :roll: dlatego napisałem do nich.
I zazwyczaj dochodzą w tydzień. Tzn. dochodziły. Ale znowu jak zamawiałem coś w Lali w tym roku to paczka była po 7-10 dniach. Nie wiem skąd te opóźnienia..
Gdy płyty nie dotarły napisałem do nich tak jak chcieli, ale zaznaczyłem, że skoro termin dostaw sięga sześciu tygodni to poczekam. Ich odpowiedź zdziwiła mnie. Od razu zakładają, że paczka zaginęła tym bardziej, że jeszcze nie minęło 6 tygodni.
Do 6 tygodni to chyba mogą mieć ewentualny zwrot - jeśli nie zginęła.
Bucholc Krok pisze:W którym województwie mieszkasz?
W łódzkim.
Czyli to nie zależy od lokacji w kraju. Ciekawe.
Pozostaje mi czekać na dalszy rozwój wypadków. :|
Dojdzie. Z Lali paczek nie kradną, bo i nie wydaje ona zwowu takich rarytasów. ;)
nadszyszkownik Kilkujadek pisze:Jest też taka możliwość, że twoja przesyłka leży w UC i zastanawiają się, co z nią zrobić :wink:
Za wiele to się chyba nie da? ;)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

maciowski
Parkingowy przed studiem nagrań
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 07, 2011 23:34 pm

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#97 Post autor: maciowski » śr cze 08, 2011 16:23 pm

Bucholc Krok pisze:Nasz lokalny sportsmen z akademii talentów PP zgłaszający słuszne pretensje do tytułu mistrza olimpijskiego w rzutach paczkami na odległość, którą to dyscyplinę planują wprowadzić w przyszłej dekadzie. Znaczy listonosz.
Dobre :lol:
Bucholc Krok pisze:Dojdzie. Z Lali paczek nie kradną, bo i nie wydaje ona zwowu takich rarytasów. ;)
I tego będę się trzymał (przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie :wink: )
nadszyszkownik Kilkujadek pisze:Jest też taka możliwość, że twoja przesyłka leży w UC i zastanawiają się, co z nią zrobić :wink:
Ja im podpowiem niech tylko zadzwonią :lol:

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#98 Post autor: Bucholc Krok » śr cze 08, 2011 16:30 pm

maciowski pisze:I tego będę się trzymał (przynajmniej przez najbliższe dwa tygodnie :wink: )
Jeszcze jest możliwość, że poszła do innego kraju a wówczas, w zależności od odsyłającego, może dojść do Ciebie lub do sprzedawcy.
Ja im podpowiem niech tylko zadzwonią :lol:
Jak zadzwonią to już może być problem. Lepiej niech nie dzwonią. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#99 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » czw cze 09, 2011 17:27 pm

Czy ktoś z was miał skopany dysk nr 3 i dostał już zamiennik? Jeżeli tak, to czy też otrzymaliście porysowaną płytę, czy tylko mnie ten zaszczyt dotknął?

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#100 Post autor: Bucholc Krok » czw cze 09, 2011 18:15 pm

Mocno jest porysowana czy "tylko" kopertówki?
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#101 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » czw cze 09, 2011 18:26 pm

Jest kilkanaście rysek różnej wielkości,a płyta wygląda na używaną, a nie nową. Przyszła w pudełku typu slim case, więc żadnych rys być nie powinno. Jakby było mało, przysłali mi tylko płytę nr 3, a nr 4, który u mnie też przeskakuje chuj wie, gdzie jest. Delikatnie rzecz ujmując, jestem zdegustowany tym wszystkim.

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#102 Post autor: Bucholc Krok » czw cze 09, 2011 18:40 pm

A płycha chociaż nie przeskakuje? Napisałeś do nich jeszcze raz?
Coś im te X-Files nie wyszło. Chyba przewidywali problemy i stąd większa liczba podpisanych okładek..
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#103 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » czw cze 09, 2011 18:44 pm

Nie przeskakuje, to jedyny plus, ale nie po to tyle płaciłem, aby teraz mieć płytę porysowana, która wygląda jak z Allegro. Na razie do nich nie pisałem, bo jestem za bardzo wkurwiony i muszę trochę ochłonąć.

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#104 Post autor: Althazan » czw cze 09, 2011 19:53 pm

nadszyszkownik Kilkujadek pisze:Czy ktoś z was miał skopany dysk nr 3 i dostał już zamiennik?
Właściwie to nie czytałem nigdzie, żeby ktoś - poza Tobą - miał skopaną "trójkę" :( Pech to pech... Szczerze współczuję :?
Porysowany zamiennik to norma przy zamówieniach z SAE - o ile mi wiadomo... Muaddib_dw mógłby tu coś więcej na ten temat powiedzieć... ;)

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

Re: La-La - 10.05.2011 - X-FILES: VOL. 1 (4CD) / SOCOM 4 (2C

#105 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » czw cze 09, 2011 20:31 pm

Pechem jest to, że mam też skopaną płytę nr 4, a której zamiennika mi nawet nie wysłali. Rozumiem też, że płyta może być gdzieś porysowana, zdarza się, ale ta wygląda tak, jakby służyła za podstawkę pod piwo. Jednym słowem, spece z Lali dali dupy na całym froncie i tyle :?

ODPOWIEDZ