OKŁADKI Z AUTOGRAFAMI - PORÓWNAJ PRAWDZIWY AUTOGRAF

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#31 Post autor: Adam » pt maja 28, 2010 23:22 pm

Bucholc Krok pisze:
Althazan pisze:Można założyć, że jest "wysoce limitowane"... :D
Jak się chce to i można założyć, że wieloryb to ryba. ;) :D
no i znów oftopujesz :?
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#32 Post autor: Adam » sob maja 29, 2010 10:58 am

od kumpla:

Obrazek
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

#33 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » sob maja 29, 2010 11:51 am

Fajny temat. Można przyjrzeć się oryginalnym autografom i porównać je z radosną twórczością "cwaniaków" Ebayowych. Jest to także świetne uzupełnienie kolekcji, zwłaszcza swoich ulubionych kompozytorów.
Coś z mojego podwórka:
[/img]Obrazek
Obrazek
[/img]Obrazek
Obrazek

Ch. Young wali autografy jak od szablonu:)

Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#34 Post autor: Adam » sob maja 29, 2010 11:55 am

nooo to prawda.. na Ebayu teraz w ogóle jest ponoć tak że jak nie dasz do aukcji fotki z kompozytorem w momencie podpisu to nikt kupować nie chce.. Tyle fejków jest... 2 osoby już mi to mówiły.. dlatego po to ten temat założyłem.. a że Bucholcowi żal dupę ściska to nie mój/nasz problem :)
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

#35 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » sob maja 29, 2010 12:06 pm

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby tak było. Przecież Eaby to jeden, wielki market ze wszystkim, więc o gówno w złotku wcale nie trudno. Temat jest naprawdę spoko, oprócz tego, że może pozwolić nam ustrzec się przed kupnem bubla, to jeszcze doznań estetycznych dostarczy :D Fajnie popatrzeć na kolekcję innych,a odrobina zazdrości może zmotywować do intensywniejszych poszukiwań :lol:

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#36 Post autor: Adam » sob maja 29, 2010 12:07 pm

nooo ten autograf Younga to szaaaacun :roll:
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

#37 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » sob maja 29, 2010 12:11 pm

Jeden z moich ulubieńszych :D Płyta też jest w pytę. Teraz noszę się z zamiarem napisania do paru kompozytorów w sprawie autografów. Zobaczymy, czy któryś pomoże biednemu miłośnikowi muzyki z Polszy :lol:

bladerunner

#38 Post autor: bladerunner » sob maja 29, 2010 12:13 pm

nadszyszkownik Kilkujadek pisze:Jeden z moich ulubieńszych :D Płyta też jest w pytę. Teraz noszę się z zamiarem napisania do paru kompozytorów w sprawie autografów. Zobaczymy, czy któryś pomoże biednemu miłośnikowi muzyki z Polszy :lol:
Adresy są na necie, ale to nie to samo jak sam byś zdobył autograf podczas długiego stania w kolejce :)

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#39 Post autor: Adam » sob maja 29, 2010 12:14 pm

wiem że odsyłają okładki niektórzy, tylko trzeba długo czekać.. kumpel wysłał Arkę do Williamsa i po roku dopiero nagle dostał z powrotem. Dodatkowo na kartce z zeszytu były podziękowania, poza podpisem na coverze :shock:

Ze swojej strony wiem żeby nie wysyłać Barryemu - wyrzuca do kosza wszystko - Geoff Leonard, jego przyjaciel i ten który pisał biografię, mówi o tym wprost na jego forum.. Kilka osób tam potwierdziło że nic im nie wróciło.. a adres domowy Barryego można łatwo w necie znaleźć..
#FUCKVINYL

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

#40 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » sob maja 29, 2010 12:16 pm


Adresy są na necie, ale to nie to samo jak sam byś zdobył autograf podczas długiego stania w kolejce :)
Pewnie, że nie. Nie sądzę jednak, żeby Beltrami przyjechał w najbliższym czasie do Polski, a ja za wielką wodę też się nie wybieram. Jak więc widzisz, pole manewru jest niewielkie :lol:

bladerunner

#41 Post autor: bladerunner » sob maja 29, 2010 12:18 pm

nadszyszkownik Kilkujadek pisze:

Adresy są na necie, ale to nie to samo jak sam byś zdobył autograf podczas długiego stania w kolejce :)
Pewnie, że nie. Nie sądzę jednak, żeby Beltrami przyjechał w najbliższym czasie do Polski, a ja za wielką wodę też się nie wybieram. Jak więc widzisz, pole manewru jest niewielkie :lol:
Nie ma się co spieszyć całe życie przed nami, z braku laku pewnie kiedyś organizatorzy FMF go zaproszą :)

Ja na HGW poczekam parę lat. Jeśli go nie będzie a da koncerty w inym kraju to pewnie pojadę.

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

#42 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » sob maja 29, 2010 12:21 pm


Nie ma się co spieszyć całe życie przed nami, z braku laku pewnie kiedyś organizatorzy FMF go zaproszą :)
Takich kompozytorów, na tak poważne imprezy się nie zaprasza. Nawet brak laku nie byłby dość wystarczającym powodem :lol:

Awatar użytkownika
nadszyszkownik Kilkujadek
Nominowany do Emmy
Posty: 1597
Rejestracja: wt sty 19, 2010 16:47 pm
Lokalizacja: ziemie odzyskane

#43 Post autor: nadszyszkownik Kilkujadek » sob maja 29, 2010 12:25 pm

Adam Krysiński pisze:wiem że odsyłają okładki niektórzy, tylko trzeba długo czekać.. kumpel wysłał Arkę do Williamsa i po roku dopiero nagle dostał z powrotem. Dodatkowo na kartce z zeszytu były podziękowania, poza podpisem na coverze :shock:
Napiszę najpierw meila i zobaczymy, czy będzie w ogóle jakiś odzew, a potem będę kombinował dalej :D

Awatar użytkownika
Althazan
+ Georges Delerue +
Posty: 3635
Rejestracja: wt lut 24, 2009 14:28 pm

#44 Post autor: Althazan » sob maja 29, 2010 12:40 pm

Jedna płyta, dwa autografy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58235
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#45 Post autor: Adam » sob maja 29, 2010 12:41 pm

wiedziałem że nie wytrzyma! ;-)
#FUCKVINYL

ODPOWIEDZ