Klaus Badelt - Extra Man: Special Edition

W tym miejscu piszemy o wszelkich sprawach dotyczących wydań muzyki filmowej, zarówno tych limitowanych, jak i tych nieco szerzej dostępnych. Jeśli szukasz jakiejś rzadkiej płyty, chcesz się dowiedzieć gdzie ją kupić, od kogo i za ile to jest miejsce dla Ciebie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Łukasz Waligórski
Początkujący orkiestrator
Posty: 617
Rejestracja: śr maja 18, 2005 12:27 pm
Kontakt:

Klaus Badelt - Extra Man: Special Edition

#1 Post autor: Łukasz Waligórski » czw sie 19, 2010 17:14 pm

Myślicie że "Spartacus" jest drogim wydaniem muzyki filmowej? To popatrzcie co wymyślił ostatnio Klaus Badelt.

http://bade.lt/post/special-edition-extra-man-out-now


Obrazek

Edycja limitowana do 250 egzemplarzy i kosztuje 250 $. Dostępna w przedsprzedaży a przesyłka dopiero w połowie grudnia... ;)

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Klaus Badelt - Extra Man: Special Edition

#2 Post autor: Bucholc Krok » czw sie 19, 2010 17:40 pm

Fajny pomysł z tymi nutami. Ale na pudełka dla płyt to juz pomyślunku zabrakło.. :?

Awatar użytkownika
muaddib_dw
Zdobywca Oscara
Posty: 3237
Rejestracja: wt lis 24, 2009 16:40 pm
Lokalizacja: Kargowa

#3 Post autor: muaddib_dw » czw sie 19, 2010 22:57 pm

Maksymalny zyska przy minimalnych kosztach.

Awatar użytkownika
Adam
Jan Borysewicz
Posty: 58337
Rejestracja: wt lis 24, 2009 19:02 pm

#4 Post autor: Adam » pt sie 20, 2010 10:00 am

tyle że trudno to nazwać wydaniem bo to takie promo które wypuszcza sam kompozytor za własną kasę - to jego inwestycja :

The Special Edition Package is a large gift box containing:

A hard-cover Photo Book documenting the writing and score production process – including the orchestra recording sessions at EMI Abbey Road Studios in London, additional recording sessions at Klaus Badelt’s Theme Park Studios in Santa Monica, California, and writing & mix sessions in his personal studios in Paris, France
A hardcover Conductor Score with all the music recorded at Abbey Road London, signed by Klaus
A Bonus Feature Blu-ray Disc containing High-Definition videos
– “Behind the score” featurette
– “Behind the score” trailers
A Bonus Feature DVD with same content in Standard Definition
A Special Edition Audio-CD containing the complete, uncut score
A Blue-ray Disc, containing the complete score in DTS-HD High Definition Audio, lossless, 24 Bit, 5.1 surround (and also in DTS), for playback in standalone Blu-ray players and PlayStation 3
A DVD, audio only, containing the complete score in Dolby Digital (AC3), for playback in any DVDplayer
A DVD-ROM containing
– the complete score as High Definition WAV audio files, uncompressed, 24 Bit, 5.1 surround
– wallpaper backgrounds
– all photos of the book, free to share on your social sites, blogs & websites
– ringtones
A signed photograph by Klaus


Każdy w sumie może takie coś wydać i dodać do tego nawet kłebek swoich włosów ;-) Dla mnie to wydanie - tzn jego zawartośc - to gruba przesada.. Jeszcze jakby to był jaki genialny score.. a tu jakieś kino klasy C :)
#FUCKVINYL

bladerunner

#5 Post autor: bladerunner » pt sie 20, 2010 11:40 am

Adam Krysiński pisze:Każdy w sumie może takie coś wydać i dodać do tego nawet kłebek swoich włosów ;-) Dla mnie to wydanie - tzn jego zawartośc - to gruba przesada.. Jeszcze jakby to był jaki genialny score.. a tu jakieś kino klasy C :)
On może myśli, że to score jego życia na miarę Gladiatora bla bla bla.. Ja powiem, że mnie się podoba taki Badelt jakiego usłyszałem w Extra Manie :wink:

ODPOWIEDZ