rmvb

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
lukasz

rmvb

#1 Post autor: lukasz » wt sty 10, 2006 16:21 pm

Mam taki maly problem filmy o rozszerzeniu rmvb odtwarzam za pomoca real playera bo zaden inny ni potrafi tego rozszerzenia odtworzyc ale ni moge w zaden sposob podgrac napisow i nie wiem jak to zrobic pomozcie moze znacie jakis inny program ktory odtwarza rmva albo wiecie czemu napisu ni chca ruszyc

Awatar użytkownika
Thedues
Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: śr lip 13, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Kraków(9miesiecy w roku:D)
Kontakt:

#2 Post autor: Thedues » wt sty 10, 2006 18:05 pm

z tego co mi wiadomo(ogladalem tylko jeden film w rmvb) odtwarza sie programem Windows Media Classic i najlepiej sciagnac Real Alternative! program jest bardzo podobny do starego Windows Media Playera! Na pewno da sie odtwarzac tam napisy:) w Real Playerze tez da sie to zrobic mozliwe ze masz stara wersje tego programu;)
Pozdrawiam
psychiczny redaktor & admin portalu filmmusic.pl

Gość

#3 Post autor: Gość » śr lut 01, 2006 20:16 pm

zainstaluj sobie najlepei real alternative i wtedy mozesz odtwarzac filmy w formacie rmvb w subedicie czy allplayerze a tam juz nie ma problemow z napisami :!:

ODPOWIEDZ