Kto zgadnie tytul

To jest miejsce gdzie można podyskutować o samych filmach. Czekamy na wasze analizy, opinie, ciekawe spostrzeżenia, no i przede wszystkim produkcje godne polecenia. Zarówno te ambitne jak i te komercyjne. Piszcie, dyskutujcie, spierajcie się, niech forum zacznie wrzeć.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Kto zgadnie tytul

#91 Post autor: Koper » śr paź 05, 2016 19:25 pm

Ja pierdziu, co Ty za camp oglądasz? :D To nawet Tarantino tego nie zna. ;)
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Kto zgadnie tytul

#92 Post autor: Bucholc Krok » śr paź 05, 2016 19:31 pm

No przecież mi się nie przyśniło. :) Zresztą ten film chyba widziałem w TV, a poprzednie raczej z kaset.
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

Awatar użytkownika
Koper
Ennio Morricone
Posty: 26132
Rejestracja: pn mar 06, 2006 22:16 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Kto zgadnie tytul

#93 Post autor: Koper » śr paź 05, 2016 19:35 pm

Bucholc Krok pisze:No przecież mi się nie przyśniło. :)
Zależy czy ten LSD i kwas to widziałeś faktycznie w filmie, czy nie tylko... :mrgreen:
"Hans Zimmer w tej chwili nic nie potrzebuje. (...) Ciebie też nie potrzebuje." - Paweł Stroiński

Awatar użytkownika
Bucholc Krok
Jean-Baptiste Lully
Posty: 17506
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 20:21 pm
Lokalizacja: Golden Age

Re: Kto zgadnie tytul

#94 Post autor: Bucholc Krok » śr paź 05, 2016 19:46 pm

W filmie to chyba narkotyków nie pokazywali. Zresztą nie pamiętam. :)
"Wszyscy się koncentrują na tej wymianie słów z Lechem Wałęsą, który jest niesłychanie szybki, jeżeli chodzi o riposty, i tutaj ma taki intelekt najwyższych lotów" Rafał "Rafaello" Trzaskowski, prezydęt Warszawy

ODPOWIEDZ